• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura useljiv 40 m2 pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura useljiv 40 m2 pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura useljiv 40 m2 pala cena

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura useljiv 40 m2 pala cena" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 468 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
24.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131196, II/IV, klima, lift, terasa. Telep, 40 m2 jednoiposobni, namesten. Odmah useljiv. Dnevna soba, kuhinja i spavaca soba. Depozit obavezan. Grejanje: GAS. Klima, masina za sudove, masina za ve. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 300 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 107851, PSUT/, klima. Izdaje se stan u Zemunu, polusuturen, u stanu je raspored : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe, kupatilo i ostava za ves masinu,namesten odmah useljiv,blizu skole i vrtica,tri autobuska prevozа 15,45,78,grejanje ta i klima,ima....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je jednoiposoban stan, kompletno namešten, sa pripadajućim parkingom, u novoj zgradi. Stan se izdaje kompletno namešten, izuzetno je svetao i veoma funkcionalan. Blizina Vodovodske i Trgovačke ulice, gde saobraća više autobuskih linija. Od prostorija poseduje: predsoblje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura useljiv 40 m2 pala cena'
720 €
425 €
370 €
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 320 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350 €
10.04.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 83476, I/. Izdaje se stan u Starom gradu u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Stan ima odvojenu manju spavacu sobu sa galerijom, koja pruza dodatni prostor i poseban sarm. Odlikuju ga visoki salonski plafoni koji prostoru daju osecaj sirine i elegancije.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića lokal, 41m2 Prodaje se lokal sa kompletnom opremom i inventarom na Dušanovačkoj pijaci. Pre nekoliko godina lokal je kompletno renoviran, pa ne zahteva dodatna ulaganja. Postoji mogućnost dogradnje (proširenja) lokala. Posao je razrađen, a mušterije....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
24.04.2026 - 122.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj lokaciji – Sajmiste, ulica Slobodana Bajica. Povrsina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta). Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460 € na 420 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 420 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 460 €
08.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja, a u neposrednoj blizini centra grada, TC Promenada, nekoliko obrazovnih ustanova, Spensa i svih bitnih gradskih orijentira. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 500 €
17.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Modene. Kompletno, apartmanski namešten jednosoban stan u pešačkoj zoni, uz katedralu i Trg slobode. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostrana soba, kuhinja sa trpezarijskim delom, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i zajednička terasa.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.810 € na 119.995 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 119.995 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.810 €
15.05.2026 - 119.995 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan površine 43m² nalazi se na 1. spratu i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Karakteristike:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>