• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura 4.sprat podrum barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat podrum barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura 4.sprat podrum barem 60 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura 4.sprat podrum barem 60 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se trosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini Doma zdravlja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i plaća se po utrošku.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Tesla, 136.000 €, 70,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 55.000 €, 57,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave i kupatila, pružajući udoban i praktičan raspored za svakodnevni život. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 500 €, 113,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je vrlo komforan troiposoban stan, na petom spratu nove zgrade sa liftom, preko puta marketa Beni. Stan je površine 113m2 i sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na jednu terasu, zatim tri spavaće sobe, od kojih dve imaju izlaz....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem povoljno i hitno kuću od 120m2 u varošici Titel,45km od Novog Sada,na reci Tisi blizu rezervata prirode Titelski beg.Kuća je od čvrstog materijala,novija,dvospratna,ima garažu,podrum i malo dvorište.Asfaltirana ulica do ograđene kuće. Kontakt: 065/889-11 -07 Prikaži broj....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 102.000 €, 120,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Omoljica, kuća od 120 m2 na 18 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 4 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum. Kuća je polu renovirana, čvrsta gradnja. Urađena nova fasada i pvc stolarija. Grejanje na 3 klime i čvrsta goriva. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SURČIN, 700 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131919, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum. Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo, kuca se sastoji podruma koja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 130000 eura podrum barem 60 m2 zadnjih 7 dana (11)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat barem 60 m2 zadnjih 7 dana (10)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat podrum zadnjih 7 dana (1)
  • svenekretnine do 130000 eura 4.sprat podrum barem 60 m2 (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.