• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura useljiv 40 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • svenekretnine do 120000 eura useljiv 40 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura useljiv 40 m2

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura useljiv 40 m2" pronađeno 161 nekretnina - prosečna cena 745 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.000 €, 37,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

GRBAVICA, UKNJIŽEN JEDNOIPOSOBAN STAN, USELJIV. Agencijska oznaka 1101599. CENA STANA JE 120000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nekretnina se nalazi u blizini fakuteta , SPENSA, bulevara. Idealna nekretnina za studente , mlade Ima 37m2 , podne više kvadrata i PLUS 3M2 ostave na spartu.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
24.04.2026 - 122.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj lokaciji – Sajmiste, ulica Slobodana Bajica. Povrsina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta). Funkcionalan i svetao....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 117.000 €, 43,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova sa bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, terase i kupatila. Stolarija je PVC....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 280 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98696, II/. Izdaje se stan, 37m2, u blizini Sajma. Useljiv odmah. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460 € na 420 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 420 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 460 €
08.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja, a u neposrednoj blizini centra grada, TC Promenada, nekoliko obrazovnih ustanova, Spensa i svih bitnih gradskih orijentira. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 325 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130718, III/, klima, terasa. Izdaje se odmah useljiv, namesten stan na odlicnoj lokaciji na 10 minuta od centra grada. Treci sprat u zgradi bez lifta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, Terazije - Kraljice Natalije 1.5, 43m2, EG, lift, 4/5, interfon Izdaje se renoviran, jednoiposoban salonski stan u centru grada u neposrednoj blizini Terazija i Zelenog venca. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo. Stan se izdaje prazan sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 99.990 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 43 m2, starogradnja. Prodaje se poslovni prostor koji moze da se koristi za razne namene. Do sada je koriscen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 700 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban, neuseljavan stan u modernom kompleksu Villa Park Residence na Trošarini. Stan je potpuno nov i odmah useljiv, idealan za one koji traže savremen i komforan prostor za život. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.205 €, 43,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Braće Krkljuš. Kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Merkatora, vrtića i Medicinske škole. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdajemo namešten stan na duži period. Stan se nalazi u Klare Cetkin u neposrednoj blizini marketa, bivšeg hotela Jugoslavija, fakulteta Alfa i Megatrend, osnovne škole, šetališta dunavski kej itd. Stan je odmah useljiv. Agencija za nekretnine Veles broj u registru posrednika 1149....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 118.150 €, 37,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Vladike Platona. Odličan, kompletno renoviran jednosoban stan kod Izvršnog veća i gimnazije, nadomak pešačke zone, nekoliko škola i šetališta keja. Ovaj stambeni prostor nalazi se na niskom prizemlju stambene zgrade starije gradnje i čine ga dve prostorije....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.810 € na 119.995 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 119.995 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.810 €
15.05.2026 - 119.995 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan površine 43m² nalazi se na 1. spratu i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 73894, V/, lift, terasa. Izdaje se stan, 37m2, na Grbavici. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo. Useljiv odmah. Postoji mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 50e mesecno. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 43 m2 Sprat: II sprat (lift) Lokacija: Grbavica, Opremljenost: Kompletno namešten Grejanje: Gradsko Orijentacija: Dvorišna strana – mir i tišina Dodatne pogodnosti Terasa Lift Internet Telefon Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Parking u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvorišni dvosoban stan, kompletno renoviran, namešten, opremljena kuhinja, internet i televizija. Moguć dogovor za visinu kirije sa troškovima ili bez. ugovor na godinu dana uz depozit. Radi se o kući, podeljenoj u dva stana, sa zasebnim brojilima. Takodje ovjekat poseduje dvoriste....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 105.350 €, 43,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129216, I/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, *STAN SA STILOM* 42,58 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Dnevna soba 18,47 spavaca soba 9,08 m2. Istok! Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada, restorana, marketa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, odlična lokacija Izdaje se luksuzan dvosoban stan površine 43 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Stan je kompletno namešten, moderno opremljen i nalazi se na 11. spratu zgrade sa liftom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Podbara, ulica Đorđa Rajkovića. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Osnovne škole ´ Ivan Gundulić ´, šetališta kejaOvaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicioniran....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 500 €
17.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Modene. Kompletno, apartmanski namešten jednosoban stan u pešačkoj zoni, uz katedralu i Trg slobode. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostrana soba, kuhinja sa trpezarijskim delom, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i zajednička terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BUBANJ, 250 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan u Kragujevcu, u naselju Bubanj, pored vrtića Sunce. Površina stana je 43 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan. Od prostorija, pored hodnika i kupatila, stan ima dve sobe, odvojenu kuhinju sa manjom ostavom. Dobro je osvetljen, sa pogledom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129841, III/, lift, terasa. Izdaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Grbavici. Stan se nalazi na 3. spratu (od 5 spratova) kvalitetne zgrade sa liftom. Potpuno uredjen stan i spreman za useljenje. Okrecen u lepu kapucino boju. Opremljen kompletnom belom tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 260 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Izdaje se 1.5 namešten stan ulici Rasadnik po ceni od 260e. Stan je kompletno namešten novim nameštajem. Grejanje je centralno. Odmah useljiv. Nalazi se u neposrednoj blizini centra, pijace, i fakulteta. Obavezan depozit. Cena: 260e. Za sva dodatna pitanja nas kontaktiraje....