• GoHome Professional
svenekretnine barem 180 m2 klima podrum Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine barem 180 m2 klima podrum Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine barem 180 m2 klima podrum Najnovije

  • Za upit "svenekretnine barem 180 m2 klima podrum najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 2.100 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128199, 3a, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Kuca se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje gde se trenutno grade nove kuce i urbane vile. Po strukturi dvojna. Iskazane kvadrature i opis su po jednoj kuci. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 310.000 €, 190,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, 190m2(terasa 23m2), pr/3, CG, podrum, parking, ostava, interfon, internet, telefon, ktv, video nadzor Ulica Milića od Mačve nalazi se u Mirijevu IV, pruža se od Mirijevskog venca do ulice Ljubiše Miodragovića. Ulica je mirna sa dosta zelenila i ima potpuno razvijenu infrastrukturu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 340.000 €, 199,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120477, 2a, spratna, klima, terasa, uknjizen, podrum, cela. Kuca se nalazi na Novom Beogradu, blizu grand kafe,u ulici Tomasa Mana na 2 ara placa,u prizemlju ima garsonjera, i jednosoban stan, a na spratu trosoban stan,pored kuce ima jedan deo placa gde mogu da se parkiraju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 216.000 €, 200,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 79194, spratna, klima, telefon, uknjizen, garaza, parking. . Ulica je izmedju velikih saobracajnica (Futoskog puta i Bulevara patrijarha Pavla) ali je mirna, bez buke. Nedaleko od "Minakve" i "Univera", na 50m od megamarketa "Roda". Kuca ima oko 200 m2 , odnosno, ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 740.000 €, 207,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94673, V/V, dupleks, klima, lift, terasa(3), uknjizen, garaza, podrum, pogodan za pp. Predstavljamo vam fantastican penthouse stan dupleks tipa u samom srcu Vracara, u blizini skola, marketa, Kalenic pijace i Vukovog Spomenika. Stan je prostran, prijatne osvetljenosti,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 26288, spratna, struja, klima, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, mogucnost prosirenja, horizontala. Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od 215m2, 3 nivoa, garaza za 2 automobila,....

 
 
 
  Kuća, RUŠANJ, 225.000 €, 220,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Rusanj, Beogradska 1 deo, 5.0 vertikala kuce, 220 m2 sa 4 terase, na placu od 4.92 ara, PSUT + PR + I + PTK, eg, ktv, internet, klima, useljiva za 90 dana, izvorno stanje, uknjizena kao stan (110 m2) i garaza (19 m2), uradjena konverzija zemljista,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 565.000 €, 172,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan IMA parking mesto u zajednickom dvoristu zgrade. Nalazi se na 4. spratu u zgradi BEZ Lifta. (Moguce je ugraditi lift, par komsija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 230,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122540, 4a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, moze zamena(), deljiv, vertikala. Vertikala kuce na odlicnoj lokaciji, potpuno sredjenja. Jako blizu centra....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine barem 180 m2 klima podrum (67)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.