• GoHome Professional
svenekretnine 230 m2 1.sprat potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 230 m2 1.sprat potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 230 m2 1.sprat potkrovlje

  • Za upit "svenekretnine 230 m2 1.sprat potkrovlje" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 989 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 60000 eura
    • do 76000 eura (prosečna cena)
    • do 91000 eura
    • do 760 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 240.000 €, 230,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3091380 -CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odlična, komforna dvojna kuća u blizini policijske škole u Sremskoj Kamenici. Kuća od 230 m2 stambenog prostora, 30m2 garaža u sklopu kuće. Dvorište sa puno zelenila i hladovine za uživanje. U potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov,dobijena gradjevinsku dozvola .Kuća ima i projektnu dokumentaciju. Uradjena je i prenamena zemljišta u gradjevinsko. Kuća ima sopstveni izvor vode u okviru kuće ozidan bunar. Struja je neposredno....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 270.000 €, 230,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju novoizgradjena kuća u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini novoizgrađenog Aqva parka, iznad Hotela "Fontana" i "Tonanti", na 1 kilometar od "Mosta Ljubavi". Kuća je nove gradnje, sastoji se iz prizemlja, sprata i potkrovlja, nalazi se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 230 m2 1.sprat potkrovlje'
330.400 €
227.000 €
160.000 €
  Kuća, RALJA, 159.000 €, 235,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113765, 3a, spratna, po+pr+l, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, cela. Za sve oni koji hoce da imaju kucu van Beograda a da je blizu saobracajna infr Struktura i civilizacije,a da ima blizinu....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 255.000 €, 222,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća, Palilula – Krnjača, u mirnoj ulici blizu Koteškog i Zrenjaninskog puta. Objekat je legalizovan i sastoji se od tri nivoa sa zasebnim jedinicama. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja i trpezarija, tri spavaće sobe, kupatilo, špajz i trem Prizemlja i sprat čine dva četvorosobna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 635.000 €, 221,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat čine: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Suteren i prizemlje su međusobno povezani unutrašnjim stepeništem i električnim teretnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 313.795 €, 221,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108782, PR/, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se useljiv stan u porodicnom stambenom objektu sa samo dva stana. Ukupno uknjizenih 221 m2 od cega stan od 157m2, garaza u suterenu od 20 m2, suterenske prostorije sa mokrim cvorom od 44 m2 i sopsteveno....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 3.500 €, 221,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 165.000 €, 240,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2. Svaka etaža je nezavisna stambena jedinica, do kojih vodi spoljašnje stepenište. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. *LUX KUCA* + GARAZA KAC 240 m2 - plac 2,5 a. KUCA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaze 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža, dvorište sa voćnjakom i baštom. Pomoćne zidane prostorije. Prodaje se sa komplet nameštajem i belom tehnikom. GREJANJE - Gas, sprat /,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 149.000 €, 240,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje: Hodnik, velika dnevna soba, kuhinja, kupatilo, špajz i tehnička prostorija (vešernica/kotlarnica). - Prvi sprat: Spavaća soba, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 327.000 €, 244,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća 244 m2 na placu od 270m2 na Ledenoj steni . Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi veća prostorija, kuhinja, kupatilo, podrum i garaža. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase, Na drugom spratu....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 2.700 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uciteljsko naselje, Uciteljska, horizontala kuce, I i II sprat, 250 m2, terase, I + PTK, eg + grejanje na cvrsto gorivo (ugalj, drva), mogucnost grejanja na naftu, tel, bez lifta, interfon, topla voda, useljiva po dogovoru, zidana 2000. godine. Izdajemo polovinu kuce, I sprat i potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 490.000 €, 250,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 250 m2 sa 3 terase, PR + VPR + I + II + PTK, cg, interfon, ktv, 5 klima, useljiva po dogovoru, renovirana, uknjizena na 250 m2, podrum, garaza, starogradnja iz 1984. godine. Kuca u nizu, funkcionalna,....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Spratna kuća u novijoj gradnji, prostrana, u tri nivoa, prizemlje i sprat su iste strukture, a sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostave ili vešernice i terase, dok je na potkrovlju jedna neadaptirana prostorija. Kuća je opemljena gradskom vodom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su završeni dok je potkrovlje u sivoj fazi, prizemlje i sprat su identicne strukture i sastoje se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 95.000 € na 110.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DONJE VLASE, 110.000 €, 250,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.000 €
10.04.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno zasebne celine. Veća kuća, objekat br.1, je bruto površine u osnovi 96m2, spratnosti prizemlje i sprat, ukupna bruto površina 192m2. Kuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 597.400 €, 210,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara, Izdvajamo iz ponude kompletno renoviranu, porodičnu kuću koja se nalazi na atraktivnoj, lepoj i mirnoj lokaciji u poznatom, ekskluzivnom naselju zatvorenog tipa Lipov gaj. Ova šestosobna, spratna kuća pozicionirana je na idealnoj lokaciji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>