• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 zadnjih 7 dana useljiv do 120 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 110 m2 zadnjih 7 dana useljiv do 120 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2 zadnjih 7 dana useljiv do 120000 eura pala cena

  • Za upit "svenekretnine 110 m2 zadnjih 7 dana useljiv do 120000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 120.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kumodraska, 2.0 lokal, 49 m2, bez terase, PR od I sprata, ta, bez lifta, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 49 m2 (kao dva lokala od 16 m2 i 33 m2), parking mesto, starogradnja. U ponudi je poslovni prostor sa izlogom u Kumodraskoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 133.000 € na 131.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 131.000 €, 47,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 140.000 €
24.04.2026 - 135.000 €
01.05.2026 - 133.000 €
08.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja, bez ulaganja ODMAH USELJIV. Agencijska oznaka stana 1102382. Cena stana 131.000eu +3% agencijske provizije. Mogućnost kupovine parking mesta. Odlična nekretnina površine 47m2. Gasno grejanje plaćanje po utrošku. Mogučćnost kupovine putem stambenog kredita. Kontakt 064/823-6....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 6.900 €
08.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je zasebna na placu, sa bazenom, nalazi se u Košutnjaku na vrhu Banovog Brda, u elitnom delu naselja. Izgrađena 2019. godine. Objekat useljiv od 01.04.2026, a dostupan za gledanje odmah. Objekat je pogodan i kao stambeni i kao poslovni, za sve dodatne zahteve pozvati ag provizija....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 990 € na 890 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 890 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 990 €
08.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108733, III/XXII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan u novoizgradjenom kompleksu Wellport.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila, terase. U okviru kompleksa je privatni....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 750 € na 720 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan 40m2, prizemlje sa ogradjenim dvoristem od 100m2. Dnevna soba, kupatilo i spavaca. Interfon. Komunalije oko 100e mesecno (sbb 4900, infostan 1700, struja po potrosnji do sada 4-6000.) Grejanje: toplotne pumpe. Komplet opremljeno sa posudjem i aparatima u kuhinji, ves....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni prostor nadomak Osnovog suda i Spensa. Pozicioniran u suterenu novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta visokog kvaliteta gradnje. Ovaj prostor ukupne površine 65m² predstavlja jednu veliku prostoriju koja se može pregraditi na tri manje.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 650 € na 630 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 630 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine zadnjih 7 dana useljiv do 120000 eura pala cena (23)
  • svenekretnine 110 m2 useljiv do 120000 eura pala cena (3)
  • svenekretnine 110 m2 zadnjih 7 dana do 120000 eura pala cena (2)
  • svenekretnine 110 m2 zadnjih 7 dana useljiv do 120000 eura (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.