• GoHome Professional
svenekretnine 100 m2 porasla cena do 100000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 100 m2 porasla cena do 100000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 100 m2 porasla cena do 100000 eura

  • Za upit "svenekretnine 100 m2 porasla cena do 100000 eura" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 514 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 436 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 100.900 € na 103.100 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 100.900 €
20.03.2026 - 103.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 78.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, Centar, 105.000 €, 98,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 78.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik, kuhinju, kupatilo, odvojen toaleta, veliki i svetao dnevni boravak, a na spratu je velika soba i kupatilo. Spratni deo ima poseban ulaz.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 38.000 € na 41.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 41.500 €, 95,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 38.000 €
01.05.2026 - 41.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2. Na samom izlasku iz grada, na ograđenom placu, površine 1674 m2, nalazi se kuća, na tri nivoa, koja u prizemlju, pored garaže i radionice, ima i veliki dnevni boravak,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 100 m2 porasla cena do 100000 eura'
1.000 €
 
+33%

Promena cene sa 750 € na 1.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 95,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 750 €
10.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se izuzetan poslovni prostor od 100 m² na dva nivoa u strogom centru grada Niša, neposredno kod TC Kalča i odmah pored Narodnog muzeja. Lokal je veoma svetao, uredan i funkcionalan, sa velikim staklenim portalima ka ulici. Fleksibilan je u organizaciji i pogodan kako za jedan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>