• GoHome Professional
stanovi u beogradu pala cena useljiv Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u beogradu pala cena useljiv Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu pala cena useljiv Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stanovi u beogradu pala cena useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 3.313 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 132.000 €, 88,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 139.500 €
22.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem komforan trosoban stan površine 88m2 + velika terasa 20m2, na prvom spratu kuće u nizu u samom centru naselja. Stan je lepog rasporeda, veoma je funkcionalan. Stan se prodaje potpuno namešten. Odmah je useljiv. Grejanje je na struju ali postoji i priključak na gas tako da....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 260.000 €
22.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena kuhinja, gostinski toalet, kupatilo i jedna zastakljena lođa. Kuhinja je sa prirodnom ventilacijom. II nivo - radna soba ili dečija soba, garderober....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 198.000 €, 48,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 205.000 €
22.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u beogradu pala cena useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta'
340.000 €
369.000 €
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 112.000 €, 39,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift (ide do 4. sprata), interfon, brzo useljiv, uknjizen na 39 m2, ostava na tavanu, starogradnja iz 70-ih godina. Stan u izvornom stanju, ulaganja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>