• GoHome Professional
stanovi u beogradu pala cena novogradnja Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u beogradu pala cena novogradnja Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu pala cena novogradnja Najnovije

  • Za upit "stanovi u beogradu pala cena novogradnja najnovije" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 3.422 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 385.000 € na 375.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 375.000 €, 157,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.12.2025 - 510.000 €
01.02.2026 - 390.000 €
10.04.2026 - 385.000 €
22.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude uknjižen i odmah useljiv stan duplex u novogradnji moderno koncipiran. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Đeram pijace , Zvezdara teatra kao i ostalih bitnih infrastrukturnih sadržaja . Prvi nivo: Ulazni deo, dnevno-trpezarijski....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 209.000 € na 204.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.000 €, 57,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 209.000 €
22.05.2026 - 204.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Bežanijskoj kosi. Smart home sistem. Na savršenom trećem spratu od ukupno pet tek potpuno nove zgrade sa pogledom na unutrašnje dvorište kompleksa Lux 51. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 25.000e Ovaj stan pored Smart home sistema i prostrane dnevne sobe....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 480.000 € na 468.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 468.000 €, 129,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 449.000 €
08.05.2026 - 480.000 €
22.05.2026 - 468.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na extra lokaciji ,u blizini Bulevara i Liona,u mirnom delu ulice,prodaje se odličan penthaus u novogradnji ,sa liftom.Ulaz je konforan sa video nadzorom i interfonom.Zgrada poseduje energetski pasoš.Stan je svetao .osunčan dvostran :severo -istočno orijentisan.Sa terasa se pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u beogradu pala cena novogradnja najnovije'
249.000 €
375.000 €
304.000 €
 
-3%

Promena cene sa 382.173 € na 371.736 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 371.736 €, 104,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 382.173 €
22.05.2026 - 371.736 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUKSUZAN 4.0 STAN U NOVOGRADNJI NA BEŽANIJI – 103m² + 2 PARKING MESTA Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanija nalazi se vrhunski četvorosoban stan u moderno projektovanoj novogradnji, idealan za porodičan život i sve koji žele komfor, svetlost i mir bez kompromisa. Stan se....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 175.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 180.000 €
22.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, kompletno opremljen, eg, 4/4, terasa. U prilici smo da vam ponudimo lep, kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji na Ledinama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, od kojih jedna poseduje veliki garderober, kupatila i terase.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 370.000 € na 340.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 370.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Nehruova, 5.0 (adaptibilan u 6.0), 125 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 104 m2, podrum, starogradnja. Luksuzan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 330.000 € na 315.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 315.000 €, 54,00 m2 cca 5830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata, eg, tel, lift, interfon, ktv, internet, 2 klime, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 54 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 512.590 € na 465.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 465.990 €, 133,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 512.590 €
22.05.2026 - 465.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4. 0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran, svetao četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji, u blizini TC Ada Mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića, pijace, marketa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 330.000 € na 315.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 315.000 €, 54,00 m2 cca 5830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 385.000 € na 375.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 375.000 €, 160,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2024 - 385.000 €
25.06.2024 - 370.000 €
09.05.2025 - 380.000 €
04.11.2025 - 410.000 €
19.12.2025 - 395.000 €
27.01.2026 - 510.000 €
30.01.2026 - 390.000 €
17.04.2026 - 385.000 €
22.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Djevdjelijska Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 232.800 € na 211.630 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 211.630 €, 67,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 232.800 €
22.05.2026 - 211.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 369.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 390.000 €
22.05.2026 - 369.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 276.888 € na 271.600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 271.600 €, 56,00 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 283.600 €
03.04.2026 - 276.888 €
22.05.2026 - 271.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 158.700 € na 144.270 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 144.270 €, 45,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 158.700 €
22.05.2026 - 144.270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 161.500 €
22.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 117.900 € na 107.180 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 107.180 €, 34,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 117.900 €
22.05.2026 - 107.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
22.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>