• GoHome Professional
stanovi u beogradu do 1700 evra/m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • stanovi u beogradu do 1700 evra/m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu do 1700 evra/m2

  • Za upit "stanovi u beogradu do 1700 evra/m2" pronađeno 2 125 nekretnina - prosečna cena 1.275 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • prizemlje
    • pogodan
    • 1.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 72.000 €, 55,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan od 55m2,koji se nalazi u mirnom kraju Zemun Infrastruktura je kompletna u neposrednoj blizini se nalazi obdanište,škola,pijaca,pošta,kao i drugi maloprodajni objekti. Kupatilo je renovirano i zamenjena stolarija( Pvc) Stan od prostorija....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 91.3m2 ------------------------------------------------------------------------ 91.3m2, 4.0, pr-1/3, EG/gas, terasa, telefon, izvorno, uknjižen. Dvoetažni stan u izvornom stanju, četvorosoban sa mogućnošću adaptacije i deobe u 2 stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 305.000 €, 234,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Radivoja Markovića, 3/4, eg, uknjižen, dupleks, lux, bez ulaganja-Ugovorna površina stana je 125m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 110.000 € na 95.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 95.000 €, 73,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 110.000 €
24.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan u kući sa zasebnim ulazom i ograđenim delom dvorišta. Kuća je novije gradnje sa izolacijom stirodur debljine 10cm. Stan se nalazi na prvom spratu. Poseduje predsoblje, kuhinju, kupatilo, tri sobe, terasu. Uknjižen na prodavca bez tereta i zabeležbi. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex površine 68m2, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade, odmah useljiv. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupoprodajni ugovor overava javni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 80.600 €, 62,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Wellport - West 65. Luks namešten na I spratu, dobroj poziciji. Mesečni troškovi oko 140 eura. Bez kućnih ljubimaca. Odmah useljiv. agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 67, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113005, X/, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, kancelarija. Kompletno opremljen kancelarijski prostor u atraktivnom naselju Belvil! Kancelarije su opremljene kvalitetnim nameštajem i monitorima.Uz stan ide jedno parking mesto,uključeno u cenu zakupa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80882, V/, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da živite u strogom centru grada, u središtu brojnih zbivanja, nadomak ustanova od značaja, kuturnog i komercijalnog sadržaja koji skupa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 143.000 €, 110,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Beograda, na korak od Trga republike, Knez Mihailove, Narodnog pozorišta, Doma omladine i Terazija, nalazi se stan koji spaja ritam centra sa udobnošću porodičnog doma. Prostran, svetao i funkcionalan, ovaj stan raspolaže dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kuhinjom s....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namesten stan Beograd na vodi , zgrada Verde. Parking mesto ukljuceno u cenu. Infostan 7000 rsd. Visina plafona 2,7m. Pogodan za poslovne namene , cena u tom slucaju 1500€. Kućni ljubimći nisu dozvoljeni. Na duži vremenski perio. Prostorije : kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo neuseljavan stan u novoj zgradi Lumia u prestižnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan je ka ulici i idealan je kako za poslovni tako i za stambeni prostor. Dvostrano orijentisan i jako svetao. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-560 (od ukupno 560)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>