• GoHome Professional
stanovi pantelej niš - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi pantelej niš - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pantelej niš

  • Za upit "stanovi pantelej niš" pronađeno 313 nekretnina - prosečna cena 1.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • interfon
    • 3.sprat
    • luksuzan
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 104.750 €, 55,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Benetona, projektovane površine 55,12 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život zbog blizine škole, vrtića i svih potrebnih infrastrukturnih objekata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.500 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.800 €, 148,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan porodičan stan u naselju Čalije. Nalazi se na drugom spratu porodične zgrade koja nema lift. Stan je površine 148 m2 i sastoji se od ulaznog predoblja, tri odvojene spavaće sobe od kojih svaka ima izlaz na terasu, kupatila i velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.600 €, 64,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se dvoiposoban stan površine 64,46m2,na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.830 €, 65,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji na lepoj lokaciji na Panteleju. Površine je 65m2, nalazi se na III spratu, stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste kvalitetni materijala,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 51,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.280 €, 52,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se jednoiposban stan površine 51,82m2, na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.610 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 46,63m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade spratnosti P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste materijali....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovno-stambeni objekat u novogradnji u mirnom delu grada u naselju Čalije. Površine je 300m2, spratnosti Po+P+2+krovna terasa. U prizemlju se nalazi hodnik, tri prostorije i toalet. Prvi i drugi sprat su indentične strukture i sastoje se od hodnika, dve prostorije i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 86,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo lep, konforan stan P=86m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Struktura stana: dnevna soba, trpezarija,kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatilo,wc, terasa lodja. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 104.000 €, 48,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Panteleju u izgradnji. Površine je 48,16m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Prozori....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 72.000 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan P=38m2+4m2 terasa, na odličnoj lokaciji preko puta Beverli Hilsa. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i sastoji se od:ulazni hodnik, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba,terasa. Stan poseduje podrum.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 103.990 €, 61,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 61.07 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.870 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.200 €, 54,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan, uknjižen, sa površinom 54m2. Stan je u polusuturenu, u novom objektu sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kupatila i spavaće sobe. U stanu je na podu keramika, etažno grejanje sa kotlom na struju kao i inveter klima. Stolarija je PVC.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 159.000 €, 108,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan na Panteleju, uknjižene površine 66 m2, realne oko 80 m2. Stan se nalazi na 4. i 5. spratu novije stambene zgrade bez lifta. Na donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa dok se na drugom nivou nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 310.000 €, 360,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovno-stambeni objekat na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Površine je 360m2, sastoji se iz suturena i prizemlja i nalazi se na placu površine 4,5ara. Prostor je kompletno renoviran, na podu je tarket, stolarija je PVC profila, grejanje je na struju. Poseduje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.550 €, 65,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106056, III/III, lift, telefon, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. Prodaju se stanovi u izgradnji u Panteleju. Ono što ovu zgradu čini drugačijom od ostalih jeste specifičnost njene fasade, pokrivena parking mesta, ostava uz svaki stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, spratnosti Po+Pr+4, smeštena na jednoj od najlepših lokacija na Panteleju. Dizajnirana i prilagođena životu savremene porodice, pružiće Vam komforan i udoban dom. Stanovi su projektovani da budu funkcionalni sa maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 96,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a druga (PK) 44m2. Uz stan ide i parking mesto ili garažno mesto. Nalazi se na drugom spratu i potkrovlju, manje porodične zgrade sa tri stana.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban konforan stan na Panteleju u neposrednoj blizini Pantelejske crkve.Stan je po strukturi dvosoban ,uknjižene površine 54,16m2 o terasa i osrava. Sastoji se od hodnika, kupatila,dnevne sobe, trpezarije са kuhinjom i špaizom, spavaće sobe i terase ,sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 53,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 53m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je sa klasičnim i funkcionalnim rasporedom i čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. U dobrom je stanju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.220 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine 62,9m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 52.360 €, 30,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima PP+5 sprata. Stan je površine 29,92m2, na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kombinovane sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture. U gradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Paliluli, žute fasadne cigle (vojne zgrade). U neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, gimnazije, DIF-a i FZNR-a, apelacionog suda, paliilulske opštine, kompleksa „Novi Niš“ , pijace, ambulante i brojnih trgovinskih radnji. Stan ima 92m2, po strukturi je četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na jednoj od najlepših lokacija na Panteleju. Zgrada je spratnosti P+4 i gradi se po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. Prodaje se troiposoban stan površine 76m2 koji se nalazi na I spratu. Stan ima funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.195 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 96.700 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 53.72 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.926 €, 88,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 190.530 €, 106,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se petosoban stan površine 105,85m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 192.760 €, 113,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima Pr+ IV sprata. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici u porodičnom kraju grada. Stan je površine 113,39m2 i nalazi se na V spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,tri....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 132.880 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju. Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran i održavan stan na Bul.Sv.Pantelejmona, kod prvog kružnog toka, na traženoj lokaciji za život ili izdavanje stana. Nalazi se na I spratu kvalitetne zgrade sa liftom, jugoistočne orijentacije i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 59.235 €, 35,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 35.9 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 236.280 €, 127,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+ P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu.U ponudi komforan četvorosoban stan 127.2m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.810 €, 53,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.740 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 44,30m2, nalazi se na I spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je spratnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 141.440 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji sa PDV-om površine 64m2. Stan se nalazi u modernom kompleksu spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standardima. Fasadni zidovi su od kvalitetnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 313)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>