• GoHome Professional
stanovi novi sad što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi novi sad što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što veći

  • Za upit "stanovi novi sad što veći" pronađeno 50 029 nekretnina - prosečna cena 2.526 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 268.830 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Prostran, veoma komforan petosoban stan na dva nivoa, 174m2 na atraktivnoj lokaciji. Blizina Futoške pijace, centra grada, Sajma, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno funkcionisanje - restorani, banke, radnje mešovite robe, škola Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 277.800 €, 174,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Duplex u NOVOM SADU kod FUTOŠKE pijace površine 174m2. Mirna ulica u blizini svih potrebnih sadržaja škola, vrtić, makreti kao i ostali sadržaji. Porodičan koncept stanovanja. Pripadajuće parking mesto. Mogučnost kupovine garaže uz stan. Prodaje se komplet namešten. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 268.830 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena nekretnina u ponudi! U odličnoj zgradi, u mirnoj uvučenoj ulici, nadomak Bulevara pravi porodičan stan. Stan poseduje garažu. Prodaje se komplet namešten. Prilika!! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju odličnog duplex petosobnog stana od 174m na u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja , stan je na III spratu(bez lifta). U prvoj etaži se nalaze: veliki konformani dnevni boravak sa kaminom, trpezarijom, odvojena velika kuhinja sa ostavom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 268.830 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jedinstven duplex stan sa parking mestom i garažom na odličnoj lokaciji. Prva etaža: Prsotran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, kupatilo i ugradni cipelarnik koji zauzima površinu ispod stepeništa. Druga etaža: Četiri spavaće sobe, kupatilo, wc, "walk in"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 261.000 €, 174,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za prodaju: Prostran duplex stan s parking mestom i garažom na atraktivnoj lokaciji. Prva etaža: Veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, moderno kupatilo i ugradni cipelarnik ispod stepeništa. Druga etaža: Četiri udobne spavaće sobe, kupatilo, dodatni wc, "walk-in"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 269.700 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115131, III/III, terasa, uknjižen. Prodaje se petosoban tripleks u ulici cara Uroša od 174m2 + terasa 4m2. Uz stan se prodaje i garaža i jedno parking mesto ispred nje za 15.000 eura. Treći sprat bez lifta. Uknjižen, bez tereta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 393.150 €, 174,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 393.150 €, 174,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 269.590 €, 173,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

PREDSTAVLJAMO VAM NEKRETNINU NA NAJBOLJOJ LOKACIJI U GRADU! Planirani rok izgradnje je novembar 2022 godine. U cenu je uračunat PDV! Odlična prilika za dom iz snova! Veoma dobar kvalitet gradnje i opreme. U blizini zgrade se nalaze osnovna škola, park, srednja skola, pijaca, marketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 557.000 €, 173,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan 173m²+90m² krovne terase++|++Stan odličnog kvaliteta na Adamovićevom naselju u vili od ukupno 3 stambene jedinice. Uknjiženih 155m². U cenu stana ulazi krovna terasa od 90m². Garažno mesto u suterenu po ceni kd 20.000€+ ostava od oko 15m² gratis. Mogućnost kupovine dodatnog garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 498.000 €, 173,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ilariona Ruvarca, Novi Sad, 498000€, 173m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Ilariona Ruvarca, Novi Sad Ilariona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 346.500 €, 173,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA – SALONSKI STAN SA DUŠOM U SRCU NOVOG SADA Agencija Gold nekretnine predstavlja izuzetno retku nekretninu na tržištu – autentičan salonski stan u samom centru Novog Sada, u ulici Svetozara Miletića, ukupne površine 173 m², sa impozantnom terasom od oko 40 m². Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 589.600 €, 173,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5.0 stan u NOVOM SADU, ADAMOVIĆEVO NASELJE površine 173m2. Stan je Penthouse. Retko u ponudi. Cena stana sa PDV. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme u stanu. Vila se nalazi u mirnoj i lepoj ulici u kojoj su dozvoljeni isključivo porodični stambeni objekti. Nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 401.700 €, 173,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo nešto zaista posebno – stan u samom centru grada, u ponudi koja se pojavljuje izuzetno retko! Ovaj stan ne izdvaja samo lokacija – već i fantastična terasa koja je prava retkost u urbanom jezgru. Prostrana, privatna i potpuno funkcionalna – idealna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 380.000 €, 172,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar Evrope, Novi Sad, 380000€, 172m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar Evrope, Novi Sad Bulevar Evrope.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 480.000 €, 172,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Liman IV, šestosoban stan, postoji mogućnost kupovine parking mesta, garaže, ali onda je druga cena u pitanju. Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar cara Lazara, prodaje se elegantan, prostran i svetao duplex stan, savršen za porodičan život i pravu svakodnevnu udobnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 604.120 €, 172,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!! RETKO U PONUDI !!! Predstavljamo Vam nekretninu koja je vredna vaše pažnje. Na prodaju četvorosoban stan u jednoj etaži. Savršen porodičan stan koji pruža komfor kakav se retko sreće. Sama zgrada je građena od najkvalitetnijih materijala: Fasadni blok 20cm, italijanska oprema,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 370.800 €, 172,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan petosoban stan iz jedne etaže. Dnevni boravak od 55m2, 4 spavaće sobe-komforne, dva kupatila, vešernica, mali wc, terasa sa ostavom. Poseduje i garažu od 21m2 u koju staje veliko vozilo (u ceni). Ova nekretnina zavređuje pažnju i vredi je pogledati. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 370.800 €, 172,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

172m2 BULEVAR EVROPE 021/6620002 Lift, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 370.800 €, 172,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan , petosoban stan u jednoj etazi. Uknjižen. ODLIČAN ! 064/8222-146 021/425-112 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 604.120 €, 172,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064 8222 148 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 359.100 €, 171,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Mornarska, Novi Sad, 359100€, 171m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Mornarska, Novi Sad Mornarska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 427.500 €, 171,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar cara Lazara, Novi Sad, 427500€, 171m², Četvoroiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar cara Lazara, Novi Sad Bulevar....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 304.500 € na 357.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 357.000 €, 170,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 261.885 €
21.11.2025 - 304.500 €
01.04.2026 - 357.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u Petrovaradinu u urbanoj vili sa samo 7 stambenih jedinica. Opremljenost u stanu: - PVC petokomorna stolarija - Sigurnosna ulazna vrata - Medijapan unutrašnja stolarija - Italijanska kermaika prve klase - Ugradni vodokotlić - Tarket - Lift - Grejanje na toplotne pumpe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 230.000 €, 170,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Mije Aleksića, Novi Sad, 230000€, 170m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Mije Aleksića, Novi Sad Mije Aleksića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 335.000 €, 170,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan poseduje 3 komforne spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa izlazom na dve terase, odvojeni kuhinjski i trpezarijski deo sa pripadajućom ostavom i dva mokra čvora. Ceo stan je pod lučnim, visoko kvalitetnim krovom koji neće imati nikakve kosine. Velux prozori imaju dvojnu funkciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 425.000 €, 170,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ogašavamo prodaju čevorosobnog stana u zgradi vrhunskog gvaliteta gradnje i same opreme u stanu Cena je sa pdv-om. Izuzetna prilika. Komforan, svetao i zaista predivan stan u zgradi renomiranog investitora. Nekretnina se nalazi na traženoj lokaciji. Dvorišno orjentisan sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 481.600 €, 170,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv. Retko u ponudi. Top lokacija, extra kvalitet, strukturno fenomenalan. Pouzdan i nadaleko poznat investitor. Cena sa pdv-om, stan je dvorišno orijentisan. Blizina Doma Zdravlja, Limanske pijace, Promenade kao i Fakulteta. 064/8222-189 Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 481.150 €, 170,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan dupleks stan u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je osmišljen tako da pruži visok nivo komfora i funkcionalnosti, uz predviđeni rok završetka radova do proleća 2026. godine. Okolina je izuzetno praktična za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 481.500 €, 170,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, GRBAVICA, površine 170 m², po ceni od 481500€ (što je 2832€/m²). Stan je u izgradnji. Stan je Duplex. Stan poseduje telefon, kablovsku. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 481.840 €, 170,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo prelep porodičan stan na Grbavici. Sastoji se iz dve etaže, na donjoj etaži je komforna dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, wc, ostava i terasa. Na gornju etažu se ide stepeništem i gore se nalaze tri spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa svojim kupatilom,kupatilo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv stan. Retko u ponudi! Cena sa pdv-om, stan je dvorišno orijentisan. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 406.850 €, 170,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Severni Telep-Fantastičan Petosoban stan 140 m2 sa visokim standardom kvaliteta i udobnosti-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Novom Sadu u Urbanoj Vili Ekskluzivan Petosoban stan 140 m2 u mirnom kraju sa Parking Mestom na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u novoj kvalitetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 309.000 €, 169,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan porodičan, lux stan na lokaciji Železnička stanica. Tri spavaće sobe, velika dnevna. Fenomenalna nekretnina. Za više informacija, pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 295.920 €, 169,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja! Dvostrano je orijentisan, ima dva ulaza. U stanu je hrastov parket, pvc-stolarija, sigurnosna vrata. U ceni je sav nameštaj kao i tehnika. Sve je na daljinski i ima 18 kamera. Mogućnost kupovine garaže 31m2 za parkiranje dva auta. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 295.920 €, 169,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

021/230-00-31 064/803-33-22 art.nsgroup@gmail.com .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 283.000 €, 169,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov PENTHOUSE , nadomak LIMANA 4 i Grbavice. Stan je odmah useljiv i postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Zgrada odličnog kvaliteta, stolarija, keramika, parket, spušteni plafoni, radjena tehnika, kontrola roletni bolera i ostalih uredjaja putem WI-FI SMART HOME....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450.000 €, 169,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se satoji od 169m2 stambene površine + 120m2 dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 420.000 €, 168,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan u Petrovaradinu++|++Nova zgrada u Petrovaradinu, udaljena 4km od centra Novog Sada. Stan je moderno opremljen, sastoji se iz dva nivoa, sa galerijom na drugom nivou. Poseduje veliki dnevni boravak (55m²) sa izlazom na jednu od 3 terase površine 20m² (klizni portal sa roletnama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 346.080 €, 168,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Vlasnik ga je dodatno sređivao za sebe u izgradnji. Prodaje se kompletno namešten. Parking mesto u dvorištu zgrade. Prelep pogled na Bulevar patrijarha Pavla, zgrada izgrađena 2019....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 168,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 487)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>