• GoHome Professional
stanovi novi sad što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi novi sad što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što veći

  • Za upit "stanovi novi sad što veći" pronađeno 50 086 nekretnina - prosečna cena 2.527 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 489.900 €, 213,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda - fantastičan četvorosoban stan na traženoj lokaciji - u neposrednoj blizini centra grada, Univerziteta, Keja, sudaIdealno pozicioniran kako za život tako i za poslovanje. Nedavno renoviran, ovaj salonski stan od 213 m2 Vam pruža širok spektar mogućnosti kada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 648.900 €, 210,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Dupleks 210 m2 sa Velikom krovnom Terasom od 220 m2* Prodajemo na Telepu Veliki Petosoban Dupleks stan 210 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI Stan je Useljiv nalazi se na Trećem spratu zgrade, ima odvojene četiri spavaće sobe i dve Lepe Terase, dvostrano je orijentisan, ističe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 630.000 €, 210,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051665, TELEP-JUŽNI, PETOSOBAN, 210.06m2 Odličan investitor, mirna i tražena lokacija, funkcionalan petosoban stan u našoj ponudi. U izgradnji stambenog objekta korištena najnovija tehnologija , perfektnih dizajnerskih rešenja, vrhunska oprema stana. Opis opreme. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 630.000 €, 210,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja penthaus na prodaju na Telep, udaljen svega nekoliko minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla. Fantastičan penthaus-210m2 + 220m2 krovne terase, što je ukupno 430m2! Direktan ulaz u stan iz lifta. Komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 648.900 €, 210,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*Dupleks 210 m2 sa Velikom krovnom Terasom od 220 m2*Prodajemo na Telepu Veliki Petosoban Dupleks stan 210 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJIStan je Useljiv nalazi se na Trećem spratu zgrade, ima odvojene četiri spavaće sobe i dve Lepe Terase,dvostrano je orijentisan,ističe se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 667.800 €, 210,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo useljivo. Nekretnina potpuno drugačija u odnosu na redovne stanove koje Vam nudi Novosadsko tržište. Preporučujemo Vam stan koji se nalazi na Bulevaru Patrijarha Pavla i koji zauzima celu jednu stambenu etažu. Sva oprema je uvozna, s tim da je vlasnik nekretnine ostavio nezavršena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 648.900 €, 210,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep - Komforan petosoban penthouse na lepoj lokaciji u srcu Telepa. Nedaleko od Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj novoizgrađeni poslovno-stambeni objekat pruža svojim budućim stanarima mir i privatnost življenja. Ovaj penthouse sem komfora pruža i potpunu privatnost, jer....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 210,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U severnom delu Telepa nastaje savremeni stambeni objekat koji spaja mir porodičnog okruženja sa svim prednostima razvijene gradske infrastrukture. Ova atraktivna gradska adresa objedinjuje mir i privatnost porodičnog okruženja sa neposrednom blizinom svih važnih urbanih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 556.200 €, 209,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Jedan od najlepših penthouse stanova u Novom Sadu! U jednoj etaži uknjiženo 209m2, sa terasom iznad stana sa koje se pruža pogled na čitav Novi Sad ima ukupno 270m2. Ovo je jedinstvena nekretnina u Novom Sadu, potpuno renovirana 2022. godine i prodaje se namešten kao na slikama. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 250.000 €, 209,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104546, spratna, 1, klima, telefon, terasa, garaza, parking, tavan. Sredjena porodicna kuca sa lepim dvoristem. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 320.000 €, 208,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad, 320000€, 208m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad Heroja Pinkija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 208,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119189, III/III, lift, terasa, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se penthouse u novogradnji na Telepu. Zgrada završena u decembru 2023 godine.Ima zasebno svoj lift i hodnik, 5 soba, 5 kupatila, 2 dnevna boravka, velika terasa.Postoji mogućnost kupovine više garažnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 208,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119189, III/III, lift, terasa, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se penthouse u novogradnji na Telepu. Zgrada zavrsena u decembru 2023 godine. Ima zasebno svoj lift i hodnik, 5 soba, 5 kupatila, 2 dnevna boravka, velika terasa. Postoji mogucnost kupovine vise garaznih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 430.000 €, 208,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno jedinstven stan koji zauzima celu poslednju etažu fenomenalne novije zgrade! Trenutno je opremljen kvalitetnim nameštajem, unutražnji materijali su dobro birani i karakteriše ih dugovečnost, luksuz i elegancija koju ovaj stan svakako zaslužuje. Ovaj stan ima kutak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 331.660 €, 208,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Telep, 145.92m2 + 61.62 m2 (terasa-GRATIS), petosoban- fantastičan (dupleks) stan, postoji mogućnost kupovine kako parking mesta, tako i garažnog. Cena je sa PDV-om, ali ako vam je ovo prva nekretnina, imate pravo na povrat istog. Stan poseduje dva fizički odvojena ulaza tako da postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 352.000 €, 208,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Penthouse , 208m2 , petosoban, sa divnom krovnom terasom ! Odlična prilika po dobroj ceni-352000 SA PDV-om + agencijska provizija 3%! Agencijska oznaka stana 1099476, Novi Sad, Telep. Izuzetan veliki stan od 208m2, ogroman dnevni boravak sa kuhinjom, open space koncept i izlazom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 362.560 €, 208,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse , 208m2 , petosoban, sa divnom krovnom terasom ! Odlična prilika po dobroj ceni! Agencijska oznaka stana 1099476, Novi Sad, Telep. Izuzetan veliki stan od 208m2, ogroman dnevni boravak sa kuhinjom, open space koncept i izlazom na veliku krovnu terasu kojoj je pristup samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 362.560 €, 208,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse , 208m2 , petosoban, sa divnom krovnom terasom ! Odlična prilika po dobroj ceni!+++ Agencijska oznaka stana 1062628, Novi Sad, Telep. Izuzetan veliki stan od 208m2, ogroman dnevni boravak sa kuhinjom, open space koncept i izlazom na veliku krovnu terasu kojoj je pristup....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 208.000 €, 208,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep duplex stan,odlična lokacija,lep raspored,na donjem delu su hodnik,dnevni boravak,kuhinja,3.sobe,kupatilo,2. terase,a na gornjem delu je soba,koja moze da bude i radni prostor i velika terasa od 70m2 i kupatilo sa djakuzijem,uz stan imate i parking i mogućnost garaže,useljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 654.741 €, 207,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cara Dušana, Novi Sad, 654741€, 207m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Cara Dušana, Novi Sad Cara Dušana.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 362.500 €, 207,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Postoje nekretnine koje kupujete – i postoje one koje menjaju način na koji živite. Ovaj penthouse na Telepu nije samo prostor, već ritam svakodnevice koji podrazumeva komfor bez kompromisa i slobodu kakvu retko nalazite u urbanom okruženju. Na 207 m² pažljivo osmišljene površine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 724.900 €, 207,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nudi u sivoj fazi, sve slike su renderi. - Prostrani petosoban stan od 207 m² sa visokim plafonima i velikim staklenim površinama, obezbeđujući obilje prirodne svetlosti i spektakularan pogled na grad i Frušku goru. - Prostorije: Dnevni boravak (71 m²), kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 352.000 €, 207,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju šestosoban penthouse 207 m2, na trećem spratu u zgradi sa liftom u ulici Heroja Pinkija, Telep. Strukturu stana čine ulazni hodnik sa stepeništem kojim se pristupa u stan , prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom cca 55m2 iz kod se izlazi na veliku krovnu terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 362.560 €, 207,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan penthaus na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. Stan je površine 207 m², uknjižen 1/1, u novogradnji završene krajem 2023. godine, i nudi nivo udobnosti i privatnosti kakav se retko pojavljuje na tržištu. Ovaj moderno dizajniran penthaus odlikuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.950 €, 207,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 207m2. Stan je Penthouse. Nov, prazan i odmah useljiv. Retko na tržištu. Mogučnost kupovine i više parking mesta uz stan. Odličan i unikatan. Pet mokrih čvorova, prelepa terasa na koriščenje. Otvoren pogled na grad. Vrhunska komunikacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 362.560 €, 207,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

538700-Predstavljmo vam odličan penthouse, savršenu nekretninu za vaš porodičan život. Ovaj stan pored prostrane dnevne sobe sa kuhinjom krasi i pet spavaćih soba, četiri kupatila, vešeraj i terasa od čak 28m2 sa mogućnošću korišćenja celog krova zgrade. Dve master sobe sa zasebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 345.050 €, 207,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljmo vam odličan penthouse, savršenu nekretninu za vaš porodičan život. Ovaj stan pored prostrane dnevne sobe sa kuhinjom krasi i pet spavaćih soba, četiri kupatila, vešeraj i terasa od čak 28m2 sa mogućnošću korišćenja celog krova zgrade. Dve master sobe sa zasebnim kupatilima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 470.000 €, 206,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Solarna dolina u Alibegovcu postavlja temelje za održivu budućnost naše zajednice. Osnovna ideja bila je ostvarivanje visokog nivoa energetske efikasnosti. Postignuta je upotrebom kvalitetnih termoizolacionih materijala, stolarije, toplotnih pumpi i optimalne prostorne organizacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 609.800 €, 206,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050087.Prodaja nekretnina Novi Sad, Centar, četvorosoban penthaus 221m2 sa 26m2 terase sa bazenom i zelenom površinom. Na par minuta od pešačke zone izgradnja od renomiranog investitora sa dugogodišnjim iskustvom, veoma kvalitetna gradnja sa rokom završetka oktobar 2026....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 611.820 € na 589.160 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 589.160 €, 206,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 611.820 €
12.05.2026 - 589.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054523, TELEP-SEVERNI, ČETVOROSOBAN STAN, 206m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 427.272 €, 206,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Mišeluk, Petrovaradin, 427272€, 206m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Mišeluk, Petrovaradin Mišeluk.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 509.300 €, 206,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://exit-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-karagaca/535387 Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 650.000 €, 206,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Luksuzan stan u pešačkoj zoni. Funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice. U donjem stanu površine 127m2 veliki dnevni boravak sa kuhinjom,dve spavaće sobe,dva kupatila,dve terase. U gornjem stanu površine 79m2 dnevna soba sa kuhinjom,velika terasa,kupatilo i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje ! Tel: 021/662-0001 Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 495.000 €, 206,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan cetvorosoban stan u Centru Novog Sada! Stan funkcionise kao dve stambene jedinice, donji deo 127m2, gornji 79m2. Za vise informacija nas kontaktirajte. Agencijska sifra: 554104 Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX NEKRETNINA u naselju organizovanog tipa osmišljeno sa ciljem da odgovori na potrebe savremenog načina života, a samim tim i na savremene tendencije u projektovanju stambenih kompleksa. Nalazi se na 10 min automobilom od centra Novog Sada i obezbeđuje lak i brz pristup svim gradskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 495.000 €, 206,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi !!! Luksuzan stan u pešačkoj zoni. Funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice. U donjem stanu površine 127m2 veliki dnevni boravak sa kuhinjom,dve spavaće sobe,dva kupatila,dve terase. U gornjem stanu površine 79m2 dnevna soba sa kuhinjom,velika terasa,kupatilo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep komforan useljiv stan u urbanoj vili u Petrovaradinu. Stan je šestosoban, poseduje wc u prizemlju, i dva kupatila na spratu. Takođe ima i tri terase, garažu i dvorište. Ulazna vrata su blindirana, PVC klizni portali u dnevnom boravku. Grejanje podno, na toplotne pumpe i svaki....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 412.000 €, 206,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Limanu, površine 206m2 koji je pogodan za poslovni prostor ili stanovanje. Ovu nekretninu odlikuje centralna prostorija površine 60m2 , vizuelno spojena sa moderno opremljenom kuhinjom i natkrivenom terasom sa garniturom za sedenje. Osim nje na raspolaganju su još....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 435.000 €, 205,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Petrovaradin, Mišeluk 4, 205m2 205m2, 6.9, PR/1, podno, terasa, garaža, parking, interfon, telefon, nov, uknjižen. Odličan porodičan stan, duplex, PR+1, novogradnja gde je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 356.830 €, 205,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Nova bb, Petrovaradin, 356830€, 205m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Nova bb, Petrovaradin Nova bb.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 488)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>