• GoHome Professional
stanovi novi sad što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stanovi novi sad što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što manji

  • Za upit "stanovi novi sad što manji" pronađeno 50 013 nekretnina - prosečna cena 2.526 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 37.450 €, 21,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 43.260 €, 21,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SAMO KOD NAS, predstavljamo Vam fantastičan jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade. Odličan kvalitet zgrade, na podu hrastov parket. Prodaje se prazan, sve je novo u odličnom stanju. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orijentisan. Površine je 21m2, poseduje terasu, KOMPLETNO RENOVIRAN i opremljen kuhinjom i kupatilskim nameštajem. Uknjižen je 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nekretnina se nalazi na odličnoj, mirnoj lokaciji. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.200 €, 21,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera Adice+++Agencijska oznaka 1061629 .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 65.000 €
20.02.2026 - 58.000 €
13.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127457, I/, uknjižen. Na prodaju uknjižena garsonjera od 21m2 u Kisačkoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvorištu. Odlična investicija za izdavanje. Mali režijski troškovi. Uknjižena kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 57.000 € na 55.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 57.000 €
22.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101779 CENA 55.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Uknjižena kao poslovni prostor, u manjoj dvorišnoj zgradi. Grejanje na gas, niski režijski troškovi. Kontakt 021 427 088 Prikaži broj ili 064/823-6....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 77.250 €, 21,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera kod Železničke stanice. Garsonjera je komplet renovirana i prodaje se nameštena. Odlična prilika za investiciju ili za život. Naša topla preporuka... 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.300 €, 21,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 69.611 €, 21,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 91.800 €, 21,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu, centar, odlicna lokacija, povrsine 21m2 uknjizeno, u prirodi 25m2, sa salonskom visinom plafona preko 3m. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina se nalazi na odličnoj, mirnoj lokaciji. Stan poseduje galeriju od 12m2, ima ulaganja, dobro je za izdavanje! Za više informacija pozovite nas ! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 44.110 €, 21,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 58.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127457, I/, uknjizen. Na prodaju uknjizena garsonjera od 21m2 u Kisackoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvoristu. Odlicna investicija za izdavanje. Mali rezijski troskovi. Uknjizena kao poslovni prostor. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 36.500 €, 21,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Odlična garsonjera-novogradnja***Oglašavamo prodaju prelepe nove garsonjere sa pripadajućim parking mestom na Adicama.Poseduje kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak i kupatilo.Ispred ulaza je lep prostor koji se koristi kao terasa.Podno grejanje na toplotne pumpe.Baš,baš niski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 46.090 €, 21,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam useljevu garsonjeru na Sajlovu. U blizini nekretnine nalazi se autobuska stanica, marketi, pekare Odličnog kvaliteta i opreme. Grejanje po potrošnji. Za više informacija pozovite našu agenciju.064/8222-116 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.000 €, 21,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.220 €, 21,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nov stan na Adicama, u pitanju je dvoiposoban duplex na Adicama. Stan nedavno izgrađen i završen. Mirna lokacija za porodičan život. Stan u je uknjižen na 21m2, a u prirodi je mnogo veći cca 45m2. Za sva dodatna pitanja i informacije, možete kontaktirati naše agente....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 58.700 € na 56.650 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 58.700 €
17.05.2026 - 56.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad – Kisačka ulica – garsonjera 21m², I sprat – odlična cena Prodaje se funkcionalna garsonjera 21m² u Kisačkoj ulici, na I spratu. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan boravak. Grejanje je na gas, što omogućava kontrolu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 41.200 €, 21,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na Izlazu iz Veternika, 19m2. U blizini je autobusko stajalište, dobro povezana s gradom. Uvučena, na mirnom i tihom mestu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 21,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, dvorišni stan. Useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina u mirnoj ulici. Dvorišno je orijentisana, prodaje se nameštena. Odlična kako za život, tako i kao investicija. Uz stan imate i parking mesto, što olakšava današnje probleme svakodnevice u traženju savršene nekretnine. A ova svakako jeste jedna od takvih. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 61.000 €, 21,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam poslovni apartman u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2025 godine. Orjentacija stana je na ulicu u pitanju je visoko prizemlje, južno orjentisan i izuzetno je svetao. Nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 43.010 €, 21,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 21,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/551352 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu u izgradnji. Rok za završetak radova je avgust 2025. godine. Za više informacija kontaktirajte naše agente. 064/8222174 064/8222175 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 21,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na Bulevaru Patrijarha Pavla u izgradnji sa rokom avgust 2025. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/1494114 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 52.380 €, 21,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Salajci! Poznati investitor započinje sa gradnjom novog projekta u mirnom delu grada. Predviđeni rok završetka radova je kraj 2025. godine. Investitor je veoma prepoznatljiv po svojim dosadašnjim projektima, takođe karakteriše ga sjajan kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 54.000 €, 21,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 21,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov stan na Adicama, dvoiposoban dupleks. Stan je nedavno izgrađen i završen. Mirna lokacija za porodičan život. Stan u je uknjižen na 21m2, a u prirodi je mnogo veći. Za sva dodatna pitanja i informacije, možete kontaktirati naše agente prodaje! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 21,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na Grbavici! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 21,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na Grbavici! Savršena nekretnina kao investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 68.000 €, 21,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje uknjiženu garsonjeru u centru Novog Sada bez posrednika. Nalazi se na visokom prizemlju, dvorišno orjentisan. Stan je udmah useljiv po isplati. Moguća je kupovina na kredit. Stan je idealan za izdavanje kao i za život. Terasa, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 21,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlučna garsonjera u novoj zgradi Urbanoj vili. Zgrada uvučena sa Bulevara Patrijarha Pavla. Podno grejanje. Odlična kakao za život tako i za rentiranje. Naša preporuka.Pozovite.064/1494114 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 21,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 547477 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.200 €, 21,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098470 Na prodaju garsonjera na Adicama. U mirnom delu u novoj zgradi, kompletno namestena garsonjera. Uknjižena kao garaža. Pogodno za iznajmljivanje . Za više informacija pozovite 064/823-66-16 Nikola .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 547477 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.980 €, 21,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u novijoj zgradi udaljenoj par minuta od pešačke zone i Keja. Dobro održavana zgrada. Odlično za stanovanje kao i za rentiranje. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-82-221-97, 064-82-221-98 021-45-14-11 EMAIL: klub.nsgroup@gmail.com Agencijski ID: 547477 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.110 €, 21,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok kraj godine. Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Agencijska šifra: 551497 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 62.000 €, 21,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana garsonjera na izuzetnoj lokaciji. Zajednička krovna terasa odmah pored ulaza u stan. Prelep pogled na Frušku Goru i ceo Novi Sad. Uknjižena 1/1 , može kredit. Pripadajuća podrumska ostava. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 471)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>