• GoHome Professional
stanovi novi sad što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi novi sad što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što manji

  • Za upit "stanovi novi sad što manji" pronađeno 50 060 nekretnina - prosečna cena 2.527 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • useljiv
    • 2.sprat
    • klima
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman I, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se pet-friendly garsonjera na LImanu 1. U potpunosti opremljena, nalazi se na desetom spratu u zgradi sa liftom, a prostire se na površini od 20m2. Odmah je useljiva, a Vi za više informacija pozovite naše agente. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljujem garsonjeru u centru Novog Sada. Tv, klima, ves masina, kablovska, internet. Na petom spratu, lift do četvrtog sprata.Ukupno sa troskovima 350 eura. U troskove su ukljucene komunalije, struja, internet i kablovska tv. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izda je se lepo nameštena garsonjera na petom spratu zgrade sa liftom. Stan je potpuno opremljen. Potreban depozit. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 063606910 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se kompletno nameštena garsonjera – Futoška pijaca 🏡 U ponudi je kompaktna i funkcionalna garsonjera površine 20m² , koja se nalazi na 1. spratu zgrade u neposrednoj blizini Futoške pijace , jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. 🛒 Zbog svoje lokacije, stan pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, BULEVAR OSLOBOĐENJA - SAJAM - oglašavamo izdavanje šarmantnog stana u potkrovlju zgrade na BULEVARU KRALJA PETRA. U osnovi je garsonjera sa poluodvojenom kuhinjom , a na galeriji se nalazi spavaći deo. Kompletno je nameštena i odmah useljiva. Depozit u visini zakupnine je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duzi vremenski period garsonjera na uglu Bulevara Oslobođenja i Nov.Sajma oko 20m2,komplet namešten. Cena:200€ Magistrator 021 reg br:622 Telefon:0631448223 0644950427 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera na TOP lokaciji, u centru Novog Sada u blizini pešačke zone, Kosovska - početak ulice, površine 20m 2 . Stan je potpuno namešten i opremljen belom tehnikom. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Mali mesečni troškovi. Potreban depozit u visini kirije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se garsonjera – Kej, 20m², 5. sprat 🌊🏙️ U ponudi je garsonjera na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu – Kej! Ako volite šetnje pored Dunava, svež vazduh i prelep pogled, ova nekretnina je prava prilika za vas! 🏞️ 📍 Lokacija: Manje od 10 minuta hoda do centra grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno nameštena dvorišna, garsonjera, tv, veš mašina, klima. Potreban depozit. Useljiva Potreban depozit, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Avijatičarsko naselje Izdaje se nameštena garsonjera ženskoj osobi nepušaču.Useljiva odmah. Cena 180e+depozit Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

USELJIVA OD 1.OKTOBRA;LEPO OPREMLJEN STAN SA KLIMOM,VES MASINOM,NOVOM UGAONOM GARNITUROM; LOKACIJA ODLICNA,BLIZINA MATICE SRPSKE; MIRNA ULICA,BEZ BUKE; Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera, u blizini centra, na samo par minuta od keja. Nalazi se na V spratu zgrade bez lifta. Stan poseduje tavanski prostor koji se koristi kao spavaća soba. Potreban depozit, kontakt: 0638213382 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera u strogom centru grada, u samoj blizi pešačke zone, izolovana od buke. Kirija zajedno sa računima izađe 400 eura mesecno i plaćaju se svakog prvog u mesecu. 300 e kirija i računi ukupno izađu 100e (internet, kablovska, struja i informatika). Komplet bela tehnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

20m2 CENTAR nameštena garsonjera za jednog studenta +++ Agencijska oznaka stana 9109965 Natoševićeva ulica, centar grada, blizina pešačke zone. Stan od 20m2 se nalazi na prvom spratu porodično-stambene zgrade, komplet je namešten novim krevetima i plakarom i svom belom tehnikom ali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet nameštena garsonjera u Valentina Vodnika ulici u blizini Futoške pijace i pozorišnog trga,useljivo odmah. Cena 230 evra,plus depozit. Vesna 0643281911 Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.300 €, 21,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Narodnog fronta, Novi Sad, 72300€, 21m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Narodnog fronta, Novi Sad Narodnog fronta.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 57.000 € na 55.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 57.000 €
22.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101779 CENA 55.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Uknjižena kao poslovni prostor, u manjoj dvorišnoj zgradi. Grejanje na gas, niski režijski troškovi. Kontakt 021 427 088 Prikaži broj ili 064/823-6....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.980 €, 21,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053413, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 50.990 €, 21,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Samo kod nas u ponudi. Fantastična garsonjera unjižena na vlasnika 1/1, bez ikakvog ulaganja, idealna kao investicija za izdavanje ili za život. Stan se nalazi na jednoj od traženijih lokacija u gradu i odlično je povezan sa svim ostalim delovima grada. Gledanje je moguće svaki radni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 21,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 83.000 €
02.04.2026 - 77.000 €
21.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054286. NOVI SAD, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 21m2. Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog jednoiposobnog stana u centru grada, funkcionalno organizovanog sa galerijom. Stan ima zaseban ulaz i nalazi se na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih ključnih gradskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.940 €, 21,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053416, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 60.000 €, 21,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo manju garsonjeru u Kisačkoj ulici. Nalazi se na 10 minuta hoda od centra grada a isto i do autobusk i železničke stanice. Dvorišno orijentisana,tako da nema buke sa ulice. Odična za 1-2 osobe, pogotovu studente. Predata na uknjižbu. U blizini autobuska stajališta za nekoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 49.440 €, 21,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fantastičnu garsonjeru na odličnoj lokaciji u gradu. Veoma povoljno. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 37.450 €, 21,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052537.. Garsonjera U IZGRADNJI, 20.52M2 Na prodaju – Garsonjera u izgradnji, 20.52 m², prizemlje, podno grejanje .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Vojvode Mišića. Kompletno renovirana uknjižena garsonjera na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina šetališta keja, strogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 90.000 €, 21,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054065…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, GARSONJERA, CENTAR STARI GRAD, KEJ, ULICA VOJVODE MIŠIĆA, 21m2…KOMPELTNO RENOVIRANA GARSONJERA … NOVI SAD, KEJ I DUNAV SAVRŠEN SPOJ Stari grad, lokacija o kojoj ne treba puno pisati, lokacija koja je uvek popularna i standardno idealna za....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 57.000 € na 55.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2025 - 65.000 €
14.02.2026 - 57.000 €
12.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053252. NOVI SAD, SALAJKA, GARSONJERA, 21M2 Kisačka.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 21,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054746, NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA, 21m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! U ponudi je funkcionalna garsonjera povr šine 21m2, smeštena na trećem spratu stambene zgrade, na svega 5 minuta od centra grada. Stan je izuzetno svetao i odlično organizovan, sa dodatnom galerijom koja pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.880 €, 21,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053417, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.400 €, 21,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053414, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.679 €, 21,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Mišića, Novi Sad, 74679€, 21m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vojvode Mišića, Novi Sad Vojvode Mišića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 58.320 €, 21,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kisačka, Novi Sad, 58320€, 21m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kisačka, Novi Sad Kisačka.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 91.800 €, 21,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu, centar, odlicna lokacija, povrsine 21m2 uknjizeno, u prirodi 25m2, sa salonskom visinom plafona preko 3m. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 75.190 € na 92.700 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 75.190 €
27.02.2026 - 92.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD, GARSONJERA - nudimo vam nekretninu na uvek traženoj lokaciji nadomak Dunava i keja. Interesantan prostor koji može biti zanimljiv kako za život, tako i za neku tihu poslovnu delatnost. Kompletno je, kvalitetno renoviran, sve prvoklasno! Shevron hrast....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 74.900 € na 92.700 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 73.000 €
14.11.2025 - 75.190 €
23.01.2026 - 74.900 €
01.03.2026 - 92.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju manjeg salonskog stana u najlepšem delu grada. Lux renoviran stan od 21m2 (u prirodi 25m2), sa salonskom visinom plafona od preko 3m. Stan ima izuzetno dobar raspored: dnevni/spavaći deo, delimično izdvojenu kuhinju i kupatilo. Poseduje i terasu koja je u produžetku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 43.260 €, 21,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SAMO KOD NAS, predstavljamo Vam fantastičan jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade. Odličan kvalitet zgrade, na podu hrastov parket. Prodaje se prazan, sve je novo u odličnom stanju. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 57.000 €, 21,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125668, I/I, klima, uknjizen, pogodan za pp. Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u Kisackoj ulici. Skroz funkcionalan stan povrsine 21m2, sa dobrim rasporedom i odnosom velicina prostorija. Nalazi se na prvom spratu, u maloj dvorisnoj zgradi i samim tim je dobro izolovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 33.225 €, 21,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Garsonjere razlicitih kvadratura:21 m2 - 33225 eur26 m2 - 41270 eur28 m2 - 44080 eurVredi pogledati!!!0611436777 ID oglasa: 43253. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orijentisan. Površine je 21m2, poseduje terasu, KOMPLETNO RENOVIRAN i opremljen kuhinjom i kupatilskim nameštajem. Uknjižen je 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odlicnu garsonjeru u izgradnji. Za vise informacija pozovite nase agente. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.110 €, 21,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok kraj godine. Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Agencijska šifra: 551497 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 61.800 €, 21,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera na veoma atraktivnoj lokaciji, svega 5min hoda od strogog centra grada. Za više informacija pozovite! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 462)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>