• GoHome Professional
stanovi novi sad novogradnja lift što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad novogradnja lift što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad novogradnja lift što manji

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift što manji" pronađeno 1 698 nekretnina - prosečna cena 2.674 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 63.600 €, 24,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Stan je izuzetno osunčan i svetao.Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 62.830 €, 24,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetla, topla i potpuno opremljena garsonjera 24m2 na 5 spratu zgrade bez lifta na Futoškom putu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan poseduje: klimu, kablovsku i internet, nov šporet, nov frižider i veš mašinu. Prvi vlasnik 1/1, uredna dokumentacija. Trenutno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad novogradnja lift što manji'
100.790 €
110.760 €
Na upit
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namestena garsonjera na Grbavici.Stan ima odvojenu kuhinju sa terasom.Postoji mogucnost u dogovoru sa vlasnikom da se dokupe stvari koje fale(nov sporet,nov frizider).Cena 260e+depozit+agencijska provizija. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 68.400 €, 25,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan. Laminat, nov namestaj, nova kuhinja.Stan poseduje i terasu, lift, podrum, ostavu, klimu.Ag.Sifra: 1008997Kontakt:(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.280 €, 25,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novogradnji. Visoko prizemlje -bez ulaganaj ! Monika 065/448-4648 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 91.800 €, 26,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderna i potpuno nova garsonjera površine 25,7m2 u zgradi novogradnje iz 2026. godine. Stan je prazan, neuseljavan i spreman za opremanje po želji budućeg vlasnika, što ga čini idealnim izborom kako za život tako i kao investiciju za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 37.080 €, 26,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za mart mesec 2025 godine sa rokom tolerancije od 90....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera kompletno nameštena na prodaju. Nalazi se na Adicama. Odlična investicija ako planirate kupovinu za izdavanje, a isto tako za Vaš novi dom. Kvalitetna novogradnja i maksimalno iskorišten prostor stana. Pozovite naše agente prodaje i saznajte više informacija. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 88.000 €, 26,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju na Novoj Detelinari Novi Sad. Prodajemo garsonjeru u novogradnji na Novoj Detelinari, kompletno je opremljena novim nameštajem, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Atraktivna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije komforna i funkcionalna garsonjera 26m2, opremljena nameštajem koji je nov i rađen po meri. Pored toga postoje lux dekoracije zidova, spuštenih plafona i svetla kako bi atmosfera bila posebna. Cipelarnik u ogledalu hodnika, ormari u kupatilu i sobi od poda do plafona,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.460 €, 27,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 99.570 €, 27,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lepu Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 66.954 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 27,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 27m Telep Čerevićka ulica NOVo I sp useljivo PRODAJE SE Cena: 85.000,00 EUR Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Čerevićka Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 27m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 76.950 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126518, I/VII, ulaz mermerni. SATELIT LUX* 27 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Dvorišna pozicija. Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.250 €, 27,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 60.640 €, 27,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u Veterniku. Moguća kupovina na kredit. Neposredna blizina svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 78.350 €, 27,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.170 €, 27,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajnu garosnjeru u novogradnji na odličnoj lokaciji na Adicama.Prepoznatljiv kvalitet gradnje,sigurnosna ulazna vrata,tarket,PVC stolarija,grejanje na toplotne pumpeRok useljenja-Maj 2025. godine.Poseduje i besplatan parking za stanare ispred zgrade.Za više infomacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 77.000 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 27m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Kvalitetna novogradnja u mirnoj ulici nadomak svih potrebnih sadržaja. Odlično je povezan sa glavnim saobraćajnicama kao i ostalim delovima grada. Korišćeni vrhunski materijali i oprema.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera u novoj zgradi, povrsine 27m2, idealno pozicionirana za jednog stanara ili par koji trazi praktican, miran i uredjen prostor. Stan je pun prirodne svetlosti i sve je funkcionalno osmisljeno, bez suvisnih detalja ali sa merom u kojoj prostor postaje prijatan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Odlična, apartmanski nameštena, nova, komforna garsonjera kod Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj lep stambeni prostor modernog dizajna pozicioniran je na VI spratu stambenog objekta sa liftom. Nov nameštaj i nova bela tehnika. Bez veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Opis oglasa: Na prodaju nov, nikada useljavan jednoiposoban stan površine 28m², u potkrovlju zgrade sa liftom do 6. sprata. Stan se nalazi na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji, idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Prostor je funkcionalno raspoređen i obuhvata dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.954 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 91.800 €, 28,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se jednoiposoban stan površine 28m² na Podbari, na 6. spratu u zgradi sa liftom. Stan nikada nije useljavan – potpuno nov i spreman za prvog vlasnika. Raspored i karakteristike: • Jedna spavaća soba • Dnevni boravak sa kuhinjom • Kupatilo • Grejanje na struju (moderno, ekonomično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 28m2. Stan je nov i odmah useljiv. Prazan, odmah dostupan po isplati. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Odlično je povezan sa Kejom kao i Centrom grada. Odvojena spavaća soba. Grejanje na norveške radijatore. Odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 77.500 €, 28,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 28m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Kvalitetna novogradnja u mirnoj ulici nadomak svih potrebnih sadržaja. Odlično je povezan sa glavnim saobraćajnicama kao i ostalim delovima grada. Korišćeni vrhunski materijali i oprema.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 28,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 78.650 €, 28,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama pređašnjih objekata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122455, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se lepo nameštena garsonjera u centru u ulici Petra Drapšina, u novijoj zgradi sa liftom. Ima terasu prema mirnom dvorištu. Za nepušače i bez ljubimaca. Idealno za studenta ili studentkinju, na duži rok. Depozit u iznosu zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 29,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u blizini Limana 4 na pocetku Telepa. Novogradnja od renomiranog investitora. Niski racuni,grejanje na gas. Visok nivo opreme u stanovima i kvalitet gradnje samog objekta. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a! Obezbedjena parking i garazna mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 81.650 €, 29,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 78.650 €, 29,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.820 €, 29,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan, od 29m2, na vrlo traženoj lokaciji na Bulevaru Evrope u Dalmatinskoj ulici. Zgrada je novogradnja, odlično održavana i nalazi se u blizini stajališta autobuskih linija 7, 9, 13. Stan poseduje prostran i svetao dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.900 €, 29,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Telep-Futoški put,stanovi u izgradnji Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Futoškog puta. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo kraj 2026 godine+60....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 77.200 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 100.940 €, 29,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 547)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>