• GoHome Professional
stanovi novi sad lift pala cena - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stanovi novi sad lift pala cena - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift pala cena

  • Za upit "stanovi novi sad lift pala cena" pronađeno 149 nekretnina - prosečna cena 2.826 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • klima
    • 3.sprat
    • dvorište
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 148.000 € na 143.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 143.000 €, 48,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 175.000 €
20.02.2026 - 168.000 €
04.03.2026 - 148.000 €
08.04.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126487, II/V, lift, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Na prodaju renoviran jednoiposoban stan od 48m2 na Novom naselju. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi se u mirnom delu Novog Naselja.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 116.000 € na 108.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 116.000 €
01.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjižen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovačka ulica). Uknjižen, može kupovina preko kredita za mlade. Zgrada je novije gradnje (2010), a stan je sveže okrečen pre 3 meseca i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Po papirima....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 474.500 € na 448.950 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 474.500 €
15.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska znaka 1102507 - CENA 474500 EURA + 3% agencijske provizije. Prodaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u Pupinovoj Palati, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju i ostavu. Terasa sa predivnim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 185.400 € na 178.350 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.350 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 178.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten (moguć dogovor za prazan stan) Dodatne pogodnosti Velika terasa Lift Parking mesto u dvorištu zgrade Mogućnost....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 128.750 € na 125.660 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.660 €, 37,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 128.750 €
03.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite stan bez ulaganja, koji možete odmah da koristite ili izdajete? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan od 37m² na Novom naselju, smešten u modernoj zgradi staroj svega dve godine, na visokom prizemlju – idealno i za život i za izdavanje. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.600 € na 151.400 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 151.400 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.03.2026 - 169.950 €
30.03.2026 - 163.800 €
15.04.2026 - 157.600 €
26.04.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan na Novom naselju, ulica Braće Dronjak, površine 59m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika, terase i francuskog balkona. Kuhinja sa prirodnom ventilacijom. Izlaz na terasu iz dnevne sobe i kuhinje. Jedna od spavaćih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.590 € na 151.410 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 151.410 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 169.950 €
01.04.2026 - 163.770 €
17.04.2026 - 157.590 €
26.04.2026 - 151.410 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, okružen sa 250 besplatnih parking mesta! Stan se nalazi na 7. spratu u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih, sa dva lifta....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 138.000 € na 125.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.500 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 138.000 €
10.05.2026 - 125.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 61 m² (bruto 72 m²), smešten na Novom Naselju - Bate Brkića. Stan se nalazi na petom spratu zgrade, trenutno se ugrađuje lift u istu. Ugrađena je Velux stolarija, PVC, kao i elementi od medijapana. Grejanje je centralno. Uz stan....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 175.000 € na 154.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 71,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 175.000 €
29.04.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u starijoj, na trećem spratu zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban i funkcionalno organizovan tako da se iz ulaznog hodnika pristupa svim prostorijama. Sa desne strane hodnika nalaze se kupatilo i manja soba, koja je ranije korišćena kao dečija, a trenutno služi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.590 € na 151.400 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 151.400 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 169.950 €
03.04.2026 - 163.770 €
15.04.2026 - 157.590 €
26.04.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen, dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Stan se nalazi na sedmom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta, što obezbeđuje dodatni komfor u svakodnevnom životu. Struktura je veoma funkcionalna: dnevna soba sa kuhinjom,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 294.600 € na 273.150 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 273.150 €, 102,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 294.600 €
17.04.2026 - 273.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju – Autentičan salonski stan u srcu Novog Sada Jevrejska ulica | 102 m² | 1 sprat | Troiposoban U ponudi je izuzetan salonski stan površine 102 m², smešten na prvom spratu očuvane stambene zgrade bez lifta, u prestižnoj Jevrejskoj ulici, jednoj od najlepših i najtraženijih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 149.350 € na 141.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 141.300 €, 56,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 149.350 €
06.05.2026 - 141.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje ga izuzetno dobar raspored koji pruža mogućnost....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 133.900 €
15.03.2026 - 130.000 €
26.04.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 266.500 € na 246.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 246.500 €, 94,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 266.500 €
06.05.2026 - 246.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno opremljen dupleks površine 94 m² (korisne površine) u Somborskoj ulici. Stan se prodaje potpuno opremljen nameštajem, tehnikom i elektronikom, po principu „ključ u ruke“, i spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zgrada je stara sedam godina, kvalitetne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 297.000 € na 283.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 283.500 €, 135,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 297.000 €
22.05.2026 - 283.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130711, I/II. LUX NOVI-*NOVO NASELJE* 135,31 m2, FANTASTIČAN SA PDV. * PARKING MESTO GRATIS!!!* Useljiv jun ove godine! Dnevna soba 26,58 m2, kuhinja i trpezarija, odvojene 19,41 m2 i 3 velike spavaće sobe 17,78 m2 16,09 m2 i 14,06 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 179.500 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131541, IV/V, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju klasičan dvosoban stan od 62m2 na jednoj od najlepših lokacija u gradu. Stan je u neposrednoj blizini štranda, fakulteta i Spensa. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora a u....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 115.360 € na 113.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.200 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 €
15.04.2026 - 115.360 €
29.04.2026 - 113.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan od 32,5 m² u samom centru Novog Sada sa pogledom na Novosadsku sinagogu!Jevrejska 4. sprat bez lifta, sa balkonom.Spavaća soba 8 m² i prostrana kuhinja sa dnevnim boravkom.Sveže renoviran pre 3 godine.Sva nova tehnika – mašina za pranje sudova i sve neophodno.Agencijska....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.500 € na 133.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 139.500 €
01.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Extra kvalitenam stan na Odličnoj lokaciji kod ABC, Zgrada poseduje lift, i odlično se održava. Stan jepo struktruri dvosoban, sređivan za sebe, extra odrađen. Dve odvojene velike sobe, kuhinja sa trpezarijom, lođa sa ostavom, kupatilo, i na spratu postoji zajednička prostorija sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 262.400 € na 253.050 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 253.050 €, 91,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 350.200 €
17.09.2025 - 278.100 €
28.11.2025 - 242.050 €
17.04.2026 - 262.400 €
15.05.2026 - 253.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog Sada, idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj zgradi sa liftom, u mirnoj....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 145.000 €, 42,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 155.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132221, IV/, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan kompletno renoviran dvosoban stan na Keju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba, kupatila i terase. Stan je idealan za porodičan život a i kao investicija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 77.000 € na 75.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 75.000 €, 33,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2025 - 90.000 €
05.10.2025 - 82.000 €
10.05.2026 - 77.000 €
17.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 75.000e Agencijska provizija 2% od konačne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 114.240 € na 110.725 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 110.725 €, 39,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 114.240 €
20.05.2026 - 110.725 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi na prodaju Novi Sad – dvosoban stan 39m2 u Petrovaradinu, Stari Majur, odmah useljiv, odlična lokacija Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u Petrovaradinu, naselje Stari Majur, smešten u Okrugićevoj ulici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 191.400 € na 188.500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 188.500 €, 58,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 197.200 €
22.04.2026 - 191.400 €
17.05.2026 - 188.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja dvoiposoban stan- Nova Detelinara, novogradnja. Nekretnina se nalazi u novoj zgradi koja poseduje lift, stan ima 58m2, dvoiposobne je strkture, grejanje se plaća po utrošku u toku sezone, nikad nije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-149 (od ukupno 149)

<< <1 2 3 4> >>