• GoHome Professional
stanovi novi sad lift do 260000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi novi sad lift do 260000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift do 260000 eura

  • Za upit "stanovi novi sad lift do 260000 eura" pronađeno 15 327 nekretnina - prosečna cena 2.677 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • novogradnja
    • useljiv
    • podrum
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 256.250 €, 72,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan objekat koji se sastoji od 12 stanova različite strukture — od dvosobnih do četvorosobnih. Rok izgradnje je kraj 2026-te godine. Stanovi su opremljeni klima uređajima, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne obloge su od tarketa u sobama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 256.250 €, 72,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 256.200 €, 183,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo petosoban stan u centru grada - pogodan za kancelariju ili studio za ples, vežbanje.Nekretnina je površine 183m2 , jedna etaža. Poseduje pet soba od kojih je jedna tipa open spejs, 2 kupatila, wc, odvojena kuhinja, ostava, svlačionica . Nalazi se na trećem spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 256.000 €, 72,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 255.860 €, 138,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Nije fixno.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 255.860 €, 138,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Nije fixno. Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje : 064/8033-305 ili 021/2215-100 419329 Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Pozovite za više informacija. 0612440951 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 255.700 €, 105,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Četvorosoban stan na Telepu, kod Vršačke ulice, odlična lokacija odmah do bulevara Patrijarha Pavla U ponudi je komforan i kvalitetno građen stan na izuzetnoj lokaciji na Telepu, u neposrednoj blizini od 100m2 od bulevara Patrijarha Pavla. Lokacija je idealna za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 255.650 €, 73,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 73 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 255.650 €, 73,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 73 m2 u IZGRADNJI na Top-Top LokacijiStan se nalazi se na Trećem Spratu dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 255.500 €, 96,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Stratimirovićeva. Uknjižen trosoban salonski stan u mirnoj ulici nadomak osnovne i srednje škole, ulice Cara Dušana, Kliničkog centra Ovaj stambeni prostor nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Čine ga dnevni boravak, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 255.330 €, 108,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju pouzdanog investitora sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa PDV-om. Rok useljenja je jesen 2024. godine. Izuzetno visok kvalitet gradnje i opreme. U blizini je svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Atraktivna lokacija kako za život tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 255.000 €, 96,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodični stan.Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i wc te posebnom prostorijom za veš mašinu i garderobu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 254.930 €, 90,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična nova zgrada. Useljiva. Vrhunska oprema. Za kupce prve nekretnine ima povrat PDV-a. Izuzetan projekat. Uz stan se dobija pripadajuća ostava. Ima i biciklana. Zgrada poseduje kalorimetre, potrošnja toplotne energije se može kontrolisati, zbog toga su niski računi grejanja. Dve....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična nova zgrada. Useljiva. Vrhunska oprema. Za kupce prve nekretnine ima povrtat PDV-a. Izuzetan projekat. Uz stan se dobija pripadajuća ostava. Ima i biciklana, Zgrada poseduje kalorimetre, potrosnja toplotne energije se može kontrolisati, zbog toga su niski računi grejanja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 254.900 €, 90,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063202 - NOV odmah useljiv trosoban stan u kvalitetnoj zgradi na Novoj Detelinari. CENA sa PDV-om. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju i dva kupatila. Prvi sprat, lift, terasa. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 254.740 €, 77,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan nov,odmah useljiv stan u urbanoj vili sa 4 stana. Nalazi se na svega 5 minuta hoda od Bulevara Oslobodjenja i Futoške pijace, a 10 minuta od Centra grada. U neposrednoj blizini je vrtić, škola,prodavnice.restorani,banke sve što je potrebno za udoban život. U ceni je pripadajuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 254.740 €, 75,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo u ponudi trosoban stan u izgradnji.Stan se prostire na 75 kvadratnih metara.Mirna lokacija odlicno okruzenje.Za vise informacija o nekretnini kontaktirajte nase agente https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-bulevar/512063 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 254.570 €, 103,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na potezu Bulevara patrijarha Pavla. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.530 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.530 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 532003 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.500 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Stanovi se nalaze nadomak pešačke zone, na svega 200 metara udaljenosti, i samo 3 minuta hoda od Katoličke porte. Idealna pozicija pruža mirno okruženje uz neposrednu blizinu svih gradskih sadržaja. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 254.410 €, 95,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u novogradnji. Gradnja kao i sama oprema stana je visokog kvaliteta. Stan se prodaje u sivoj fazi. Kupcu je ostavljena mogućnost izbora završnih materijala po svom ukusu. Cena je sa PDV-om , te kupac prve nekretnine ima mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.400 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.390 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.390 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531991 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.320 €, 73,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 254.150 €, 105,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVO U PONUDI*Stanovi svih struktura u novom objektu na Bulevaru Evrope kod Sheratona. Kvalitetni materijali i oprema, grejanje centralno po utrošku.Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za kupce prvog stana povrat PDV-a.Moguća kupovina parking i garažnih mesta.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 261.000 €, 174,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1255 NS PRO – 5 soban, dupleks, 174 m2, ul. Novosadskog sajma, 3.sprat BEZ lifta. 4 spavaće sobe u gornjem delu dupleksa, dva kupatila. Ostava u potkrovnom delu iznad gornjeg dela stana. Garažni prostor uz doplatu od 15000 e. Prodajna cena stana: 261.000 e. (1500 / m2)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 254.000 €, 123,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan četvoroiposobanstan na Slajci. Nekretnina u blizini svega što je potrebno za život. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za kupce prvog stana postoji refundacija PDV-a. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 253.800 €, 64,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 64m2. Stan je u izgradnji. Prestižna lokacija. Svi potrebni sadržaju u blizini. Pešačka zona. Retko u ponudi. Zavređuje pažnju. Požurite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 253.700 €, 75,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. šifra:535961 b122 Terasa, Lift, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 253.380 €, 83,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep četvorosoban stan u Avenija Garden kompleksu. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, tri spavaće sobe, terase, velikog kupatila sa kadom i malog kupatila sa tuš kabinom. Stan poseduje dva klima uređaja i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 253.380 €, 83,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prelep četvorosoban stan u Avenija Garden kompleksu.Sastoji se od tri spavaće sobe, trpezarije, kuhinje, terase, velikog kupatila sa kadom i malog kupatila sa tuš kabinom.Stan poseduje dva klima uređaja i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom.Idealan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 253.350 €, 71,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep porodičan stan na vrlo atraktivnoj lokaciji sa pogledom ka Dunavu. Izuzetno prijatna lokacija za život, blizina šetališta, reke, parkova, dečijih igrališta, škola, vrtića. Iz hodnika u sve prostorije. Komforan dnevni boravak sa izlaskom na terasu sa pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 253.100 €, 117,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE, površine 117 m². Stan je Penthouse. U pitanju je stan u izgradnji.Izuzetna lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja za život, škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade. Mogućnost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 262.400 € na 253.050 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 253.050 €, 91,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 350.200 €
17.09.2025 - 278.100 €
28.11.2025 - 242.050 €
17.04.2026 - 262.400 €
15.05.2026 - 253.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog Sada, idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj zgradi sa liftom, u mirnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 252.660 €, 90,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 252.530 €, 87,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 252.490 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan duplex na Socijalnom. U pitanju je trosoban stan smešten na mirnoj i tihoj lokaciji gde je i sama zgrada jedna od kvalitetnijih na socijalnom. Od ulaganja je potrebno samo okrečiti. Kosine u spavaćim sobama ne remete funkcionalnost. Nalazi se na drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 252.484 €, 74,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji u Centru Novog Sada 74,26m Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Pap Pavla Sobnost: Trosoban Kvadratura: 74m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 449)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>