• GoHome Professional
stanovi novi sad lift do 210000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad lift do 210000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift do 210000 eura

  • Za upit "stanovi novi sad lift do 210000 eura" pronađeno 14 007 nekretnina - prosečna cena 2.656 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 2.sprat
    • opremljen
    • namešten
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117321, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. Prodaje se stan, 72m2, u centru. Lift, video nadzor. Ovaj trosoban stan pruža prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savršen život. Sjajan je za mlade parove, porodice ili sve koji žele svoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodičan stan - 3 spavaće sobe, dnevna, kupatilo, hodnik i terasa. I sprat. LIFT. Prodaje se sa novim namestajem. Grejanje GAS. Odlična termoizolacija (račun zimi do 10 000 din).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad lift do 210000 eura'
208.147 €
208.147 €
210.000 €
  Stan, NOVI SAD, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130911, V/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prelepo renoviran i kompletno opremljen stan na Novom Naselju. Stan je uknjižen na 66 m2, sa terasom ima 70 m2. Nalazi se na 5. spratu od 6. Dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, terasa i još jednu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 210.000 €, 78,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

STARI GRAD, Jovana Boškovića++|++Kompletno namešten, svetao, trosoban stan sa dve terase, ostavom, dvostrano orijentisan. U blizini centra, keja, ulica Jovana Boškovića. U toku je renoviranje fasade. Mogućnost ugradnje lifta. U cenu je uključen sav nameštaj sa fotografija i posrednička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117321, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se stan, 72m2, u centru. Lift, video nadzor. Ovaj trosoban stan pruza prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savrsen zivot. Sjajan je za mlade parove, porodice ili sve koji zele svoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130911, V/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prelepo renoviran i kompletno opremljen stan na Novom Naselju. Stan je uknjizen na 66 m2, sa terasom ima 70 m2. Nalazi se na 5. spratu od 6. Dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaca soba, terasa i jos jednu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna, kupatilo, hodnik i terasa. I sprat. LIFT. Prodaje se sa novim namestajem. Grejanje GAS. Odlicna termoizolacija (racun zimi do 10 000 din).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122391, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju trosoban stan na Limanu I kod Štranda. Stan je uknjižen i useljiv odmah. Sastoji se od dnevnog boravka, zasebne kuhinje, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. U blizini su, Štrand, Fakulteti,Spens,Promenada,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem EXTRA stan u ulici Branka Bajica 62 m2 u Sajam kompleksu . Stan se prodaje kompletno namesten , kljuc u ruke . Uz stan se dobija i ukjizeno parking mesto plus ostava u podrumu zgrade . Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

SAJAM, 62m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam fantastičan, trosoban stan u najpopularnijem kompleksu u gradu - Sajam kompleksu. Opremljen sa ukusom i stilom, nekretnina je spremna za novog vlasnika. Spoljno parking mesto u ceni, kao i ostava u suterenu. Stan se sastoji iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN I, 81m2, TROSOBAN Na izuzetno lepoj lokaciji, na Limanu I u ulici koja izlazi na Štrand, prodaje se stan od 81m2 na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je lepog rasporeda i poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinju, kupatilo, poseban toalet, ostavu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja od vlasnika, molim bez agencija. Stan je uknjižen, trosoban, 81 m2. Lokacija koja je retko u ponudi. U neposrednoj blizini su Štrand, vrtić, osnovna škola, fakulteti, tržni centri Promenada, Merkator i Spens, prodavnice, kafići i autobuske stanice. Brzo se stiže do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep stan na odličnoj poziciji u Novom Sadu. Radi se o Novoj Detelinari.Odličan trosoban stan. PVC stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata i odlična keramika. Stan sadrži dva sanitarna čvora. Na donjoj etaži se nalazi velika dnevna soba sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 210.000 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 85m2, TROSOBAN Prodaje se porodičan trosoban stan od 85m2 sa stvarima, sledećeg rasporeda: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, terasa. U stanu su promenjeni parket i stolarija. Odlična nekretnina za život, a isto tako za investiciju. Uz kupovinu stana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 210.000 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 85m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam trosoban stan od 85 kvadrata sa terasom od 21 kvadrat. Stan ima dve spavaće sobe, veliko kupatilo, ostavu, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom. Prostran ulaz sa predsobljem. Stan se nalazi na petom od šest spratova, izlovan od buke, u tihoj i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 210.000 €, 116,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban duplex sa odličnim potencijalom. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija, a sa izuzetno komforne terase pruža se fantastičan pogled. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari. Na prvom nivou su dnevna soba sa trpezarijom, kupatilo,kuhinja i terasa. Gore su dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIZEN STAN SA PRELEPIM RASPOREDOM IMA ZELENILA OKO ZGRADE OMA LEP POGLED PARKING OKO ZGRADE NEPLACA SE POSEBNO WC POSEBNO KUPATILO STAN JE USELJIV ODMAH MOZE KREDIT!!! KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SAJAM, 72m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam fantastičan stan u najatraktivnijem kompleksu u gradu- Sajam kompleksu Ovaj trosoban stan se prostire na 72m2 i odličnog je rasporeda. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Sačinjen je od dnevnog boravka sa trpezarijskim prostorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 209.610 €, 110,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 209.540 €, 79,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

536107-Ovaj odličan četvorosoban stan na Grbavici, u Puškinovoj ulici, nudi udoban i praktičan životni prostor. Nalazi se u samom srcu Grbavice, što ga čini izuzetno praktičnim za sve vaše potrebe. U neposrednoj blizini stan se nalazi osnovna škola "Sonja Marinković", mnogobrojni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-podbara/538790 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na Podbari. U pitanju je izgradnja sa rokom kraj 2025-e godine. Stan je dvostrano orijentisan. U stanu će biti postavljena sigurnosna ulazna vrata,pvc stolarija i kvalitetna keramika. Za više informacija nas pozovite. b121 Šifra:538987 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija nas pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji na Podbari. Pouzdan investitor. Rok izgradnje 2026. godina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican kvalitet izgradnje. Cena sa PDV-om. Pozovite. 061/147-0980 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji na Podbari. Treći sprat, sa terasom i liftom. 021/221-5500 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u izgradnji na Podbari, izgradnja kojoj je rok početak 2026. Za više informacija kontaktirajte našeg agenta prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 209.400 €, 107,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Somborska. Nov, uknjižen, namešten trosoban dupleks stan na kraju Bulevara patrijarha Pavla. Neposredna blizina Futoškog puta, nekoliko osnovnih škola i novog naselja. Ovaj lep i svetao dupleks stan čine dve etaže. Donja etaža predstavlja dnevnu zonu i sačinjavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 209.380 €, 88,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 209.350 €, 64,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u srcu Novog Sada, u jednoj od najtraženijih lokacija – Centar Novog Sada. Stan je sa planiranim rokom završetka radova do kraja 2026. godine. Zgrada će biti izgrađena po najvišim standardima kvaliteta gradnje i opreme, sa posebnim naglaskom na udobnost i dugotrajnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 209.328 €, 64,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan trosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Dvorišno orijentisan. Pozicioniran na I spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.120 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom završetka oktobar 2024 godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme, grejanje na toplotne pumpe, najbolji vid uštede. Sigurnosna vrata, Alu stolarija, tarket, uvozna keramika. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. PDV uračunat u cenu. m15 Šifra: 532502 Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.120 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan. Ponuda proverenog investitora. Izdvajamo: Termo blok+10cm izolacije spolja, pregradni zidovi puna cigla,šestokomorna PVC stolarija, tarket, sigurnosna vrata, keramika od evropskih prizvođača samo su neke od materijala koji će se koristiti za savršen kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 209.180 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. šifra:520110 b122 Terasa, Lift, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 209.180 €, 74,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 209.090 €, 77,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompletno opremljen trosoban stan na Novom Naselju. Stan ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora, ostavu i terasu. Uz stan dobija se i pripadajuća podrumska prostorija. Odličan sta bez ikakvih ulaganja na odličnoj lokaciji. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 209.090 €, 64,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan,nov,useljiv stan u novoj zavrsenoj zgradi na Grbavici,najboljoj lokaciji u gradu.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 209.090 €, 80,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Veoma lep dvoetažni stan na sjajnoj lokaciji kod Master centra. Uknjižen na 80m2, a korisna površina je 105m2 (podna 120m2). Može da se razdvoji u dve posebne stambene jedinice.458324 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 209.090 €, 64,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan površine 64 m² u novijoj zgradi. Stan se nalazi u mirnoj ulici, ali u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Izuzetna lokacija – Grbavica je urbano i odlično povezano naselje sa svim potrebnim sadržajima: marketi, škole, vrtići, fakulteti, restorani, pijaca,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 209.090 €, 80,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban duplex, na fenomenalnoj i izuzetno traženoj lokaciji. Pozovite nas za više informacija! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3305 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 477)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>