• GoHome Professional
stanovi novi sad lift Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad lift Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift Najnovije

  • Za upit "stanovi novi sad lift najnovije" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.958 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132313, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan od 69m2 u ulici Branka Bajica ,kompleksu Sajam . Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila i terase. U sklopu jedne sobe je napravljen garderober ali je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namesten stan. Na trazenoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla. Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Podrumski prostor,biciklana. Vise....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.000 €, 66,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Trosoban stan smešten u 66 m2, koji lako može postati i troiposoban vrlo lako. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1101057, CENA 152 000 + 3% agencijske provizije, Novi Sad, Bulevar / Stanica, 66 m2 , trosoban, peti sprat ( ne i poslednji). Odličan raspred, gde se u svaku prostoriju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad lift najnovije'
190.000 €
120.000 €
140.000 €
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjizen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Sonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajucu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270.000 €, 80,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju potpuno namesten nov cetverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namesten i uknjizen . Ovo je pravi porodicni stan za zivot i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 176.000 €, 71,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100911 CENA 172.660e + agencijska provizija od 3%. Fiksna cena. Na prodaju komforan, trosoban stan od 71m2, na Beogradskom keju. U neposrednoj blizini nalaze se šetalište, igrališta za decu i tereni, osnovna i srednja škola, vrtić, pregršt parking mesta dok je sam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se moze kupiti i parking mesto posebno. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Površina: ukljižena 72 kvadrata, plus terase 8 kvadrata (tad se knjižilo bez terasa) Može na kredit Lokacija: Na minut hoda od Beogradskog keja, na pet minuta hoda od Dunavskog parka i pešačke zone. Pored zgrade je vrtić, osnovna škola na 3 minuta hoda. Novo dečije igralište ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAZA 17 m2, ISTOK - zasticen od buke. Dvorisna strana. 2 spavace sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjizen. Garazno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132487, II/, lift(2), terasa. Prodaje se prelep kompletno renoviran dvosoban stan odlicnog rasporeda, pun svetlosti i topline. Prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i velikim prozorima duz cele prostorije pruza izuzetan osecaj komfora i otvorenosti. Spavaca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132375, II/V, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. CENTAR - **RENOVIRAN** 80 m2, sa 2 terase, 2 spavace sobe. (Bez terasa 72 m2). Grejanje: centralno, gradsko. Informatika za 2 osobe 13000 din. Luksuzni ugradjeni keramika spanska Navarti i italijanska 41zero42.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma i blizu Medicinskog fakulteta u Novom Sadu. Stan ima odlican raspored i ocuvan je. Iza zgrade je javni parking koji se ne naplacuje, uvek ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 60.000 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132257, XI/XI, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. LIMAN 1 - GARSONJERA 16 m2, UKNJIZENA namestena za zivljenje ili investicija za izdavanje. LIFT. KLIMA Zbog blizine fakulteta, izdavanje je zagarantovano. Cena nije fiksna. Moguc....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>