• GoHome Professional
stanovi novi sad što skuplji 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad što skuplji 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što skuplji 60 m2

  • Za upit "stanovi novi sad što skuplji 60 m2" pronađeno 6 621 nekretnina - prosečna cena 2.517 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 57,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Podbari u ulici Filipa Višnjića. Idealan je za porodično stanovanje. Ulaz zgrade je odlično održavan, stan je dvostrano orijentisan i poseduje 2 terase, kao i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Kuhinja je fizički izdvojena takođe sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 319.620 €, 55,00 m2 cca 5810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije!064/8222-116....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 307.970 €, 60,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Stara Detelinara. Namešten, dizajnerski uređen dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom koja je opremljena španskim granitnim pločicama velikog formata, Blanco ugradnim elementima (sudopera, slavina sa izvlačnim tušem i izvlačna kanta za smeće),....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad što skuplji 60 m2'
77.710 €
288.400 €
288.400 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 293.550 €, 57,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

FENOMENALNA nekretnina u samom centru Novog Sada. Stan je kompletno renoviran, lux sredjen, sve radjeno po meri, prodaje se komplet namešten. Predivan pogled na Zmaj Jovinu, idealan kako za život tako i kao investicija. Ovakav stan se retko pojavljuje u ponudi i vredan je svake pažnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 288.400 €, 61,00 m2 cca 4730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran dvosoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na 5min od pešačke zone. Prodaje se namešten sa svom tehikom u kuhinjii kupatilo. Kompletno je renoviran pre par godina i ne zahteva ikakva ulaganja. Uz stan dobija se i pripadajuća podrusmka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 287.410 €, 65,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan trosoban stan u strogom centru grada. Nalazi se 50m od SNP-a. Prelep pogled na centar grada. Prodaje se kompletno namešten kao na slikama. Mogućnost kupovine garaže u dvorištu zgrade sa rolo vratima. Garaža poseduje vodu kao i svoje brojilo za struju. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 280.000 €, 56,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Novom Sadu, ul. Narodnih heroja 3 “Pupinova Palata’’ Stan broj 4, prvi sprat, površine 56 m/2. Strogi centar grada, prelep, svetao, u odličnom stanju, namešten. Blizina svih važnijih ustanova. Cena:5.000 eura/m2 Sve informacije radnim danima u vremenu od 07-15 h....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 270.720 €, 65,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan trosoban stan u luksuznom objektu na atraktivnoj lokaciji - Socijalno! Ako ne pravite kompromise kada je u pitanju životni prostor, ovo je nekretnina vredna vaše pažnje. Kvalitetna zgrada vrhunskog dizajna, sa reprezentativnom fasadom, dekorativnim ulazom i hodnicima obloženim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 270.000 €, 61,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ilije Ognjanovića, Novi Sad, 270000€, 61m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Ilije Ognjanovića, Novi Sad Ilije Ognjanovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 268.700 €, 65,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan trosoban stan u strogom centru grada. Nalazi se 50m od SNP-a. Prelep pogled na centar grada. Prodaje se kompletno namešten kao na slikama. Mogućnost kupovine garaže u dvorištu zgrade sa rolo vratima. Garaža poseduje vodu kao i svoje brojilo za struju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 65,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 65,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U cenu je uračunata garaža u dvorištu zgrade sa rolo vratima. Garaža poseduje vodu kao i svoje brojilo za struju. Retko u ponudi. Odličan trosoban stan u strogom centru grada. Nalazi se 50m od SNP-a. Prelep pogled na centar grada. Prodaje se kompletno namešten kao na slikama. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 65,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,trosoban stan u centru grada,kompletno namesten.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 265.850 €, 65,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 265.000 €, 56,00 m2 cca 4730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 265.000 €, 65,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 78630, I/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Novi Sad....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 78630, I/, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 264.180 €, 56,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100585 - Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna boravak, dve komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 262.760 €, 65,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054266 Socijalno, trosoban, 65m2 , Novi Sad Lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu. Parcela se nalazi u strogom centru Novog Sada, u jednoj od mirnijih gradskih ulica koja pruža idealan balans između urbanog ritma i privatnosti. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 262.650 €, 57,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 262.650 €, 57,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-centar/543384 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.550 €, 56,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderno opremljen, dvosoban stan u luksuznom kompleksu Pupinova palata, u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini pešačke zone, keja, Dunavskog parka, restorana, prodavnica, škola i svih važnih sadržaja, na 1. spratu zgrade sa dva lifta, Raspored prostorija: – Svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 257.500 €, 60,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, pešačka zona, 60m2+++ Agencijska oznaka-1064133 Na prodaju uknjižen dvorišni stan u samom Centru grada-pešačka zona. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila na prvoj etaži dok se na drugoj etaži nalazi prostrana spavaća soba i ostava. Pripadajuće parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 257.500 €, 63,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Kompletno renoviran, menjane instalacije. Kuhinja sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe,terasa i lođa. Dvostrano orijentisan sa pogledom na Dunav. Lep i miran kraj! Uz stan ide i podrum od 22 m2. 021/221-5500 Agencijska šifra: 551814 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 256.500 €, 63,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt telefon: 064/055-83-83 Šifra: 550053 Retko u ponudi!!! Trosoban stan perfektnog rasporeda na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija Novoj detelinari. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,trosoban stan,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 256.470 €, 63,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100689, Nova Detelinara, trosoban, prvi sprat. Trosoban stan perfektnog rasporeda na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija Novoj Detelinari. Stan se nalazi u zgradi renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odlična nekretnina za porodicu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 253.800 €, 64,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 64m2. Stan je u izgradnji. Prestižna lokacija. Svi potrebni sadržaju u blizini. Pešačka zona. Retko u ponudi. Zavređuje pažnju. Požurite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 252.000 €, 56,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se top lokacija nova zgrada u Stevana Musića.Idealan za zivot ili izdavanje komplet namesten novim namestajem,pogled na zelenilo.U bliIni fakulteta. Cena:4500€ plus 3% agencijska provizija Magistrator 021 reg br:622 Telefon: 0631448223 0644950427 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 252.000 €, 65,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, TROSOBAN STAN, 65 m2 - nudimo vam odličnu nekretninu kod proverenog investitora koji sa svakom novom zgradom ide korak dalje po pitanju kvaliteta gradnje, opreme i čitavog koncepta stanovanja. Sjajna mikrolokacija svakako zavređuje pažnju - svega par minuta od samog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 251.320 €, 56,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

Top lokacija! Retko u ponudi. Nedaleko od centra, Dunavskog parka, keja, pešačke zone. Stan kompletno renoviran pre par godina. Zamenjene su sve instalacije (struja, voda, kanalizacija), ugrađena pvc stolarija, zamenjen parket, postavljena prvoklasna italijanska keramika. Idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121199, klima, telefon, terasa, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana 60m u Novom Sadu na visokom prizemlju, Stari grad ulica Maksima Gorkog u centru grada.Neposredno pored suda. Fantastična lokacija kako za život tako i za razne poslovne delatnosti ( advokatske, IT kancelarije, stomatološke odrinacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija !  Agencijska oznaka stana 1102451,  Dvosoban stan, Novi Sad - Kej | Prodaja · 64m² · 250.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Šupljikca, Novi Sad, 250000€, 64m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vojvode Šupljikca, Novi Sad Vojvode Šupljikca.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE NA JEDNOJ OD NAJTRAŽENIJIH LOKACIJA U GRADU.PRVI VLASNIK 1/1,UKNJIŽEN. NA SKICI JE RASPORED. MÒŽE KOMPLETNO NAMEŠTEN NOVIM NAMESTAJEM I TEHNIKOM. NAKNADNO JE DODATNO OPREMLJEN. SVE INFORMACIJE NA TEL. 064 12 07 467. SAŠA. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 249.000 €, 63,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1100689,CENA STANA JE 249000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nova Detelinara, trosoban, prvi sprat. Trosoban stan perfektnog rasporeda na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija Novoj Detelinari. Stan se nalazi u zgradi renomiranog investitora, odličnog kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 249.000 €, 65,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118907, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, stambena zgrada. Prodajem veoma prostran i funkcionalan troiposoban stan. Ulaz u sobe iz hodnika. Kuhinja je malo izdvojena pri cemu ostaje vise prostora za dnevni boravak. Osvetljenni prijatan prosor za zivot....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem veoma prostran i funkcionalan trosoban stan. Ulaz u sobe iz hodnika. Kuhinja je malo izdvojena pri cemu ostaje vise prostora za dnevni boravak. Osvetljen i prijatan prosor za zivot Svaki kvadrat moze da se iskoristi. Idealan je za porodice. Troskovi grejanja mali. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 247.890 €, 62,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja ++I++ Mirna i tiha lokacija, bez buke i saobraćaja, sa drvoredom u celoj ulici. U blizini se nalaze svi potrebni sadržaji, kao i poslovna gradska zona, što je čini pogodnom za život i poslovanje U neposrednoj okolini su vrtići,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 60,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se nov dvosoban stan u Novom Sadu, površine 60 m², kompletno namešten nameštajem rađenim po meri. Stan je neuseljavan, moderno opremljen i odmah spreman za korišćenje. Zahvaljujući kvalitetnoj opremi i funkcionalnom rasporedu, stan je idealan izbor kako za pojedince, tako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 359)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>