• GoHome Professional
stanovi novi sad što skuplji 60 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi novi sad što skuplji 60 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što skuplji 60 m2

  • Za upit "stanovi novi sad što skuplji 60 m2" pronađeno 6 632 nekretnina - prosečna cena 2.521 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.125 €, 62,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 211.200 € na 230.720 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 211.200 €
01.04.2026 - 230.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na TOP lokaciji, centar Novog Sada, ulica Šafarikova, površine 64m2. Sastoji se iz dnevne sobe i trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, garderober prostorije, kupatila, predsoblja, terase i ostave. Iz spavaće sobe, kao i iz dnevne i trpezarije izlazak na terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina na trazenoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spensa. Stan ne zahteva veca ulaganja, prodaje se namesten sa parking mestom u dvorištu zgrade. Ulicno orjentisan, za vise informacija i sam obilazak nekretnine kontaktirajte nase agente. Kontakt telefon 0631231262 - Jelena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 1, prava retkost! Kvalitetna gradnja, renoviran stan u jednom u najlepših krajeva u Novom Sadu! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt telefon 0631231262 - Jelena Agencijska šifra: 553666 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spens - Dvoiposoban - Novogradnja sa liftom - 539003 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 1, prava retkost! Kvalitetna gradnja, renoviran stan u jednom u najlepših krajeva u Novom Sadu! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 553666 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spens.Novogradnja kod fakulteta,uknjižen trosoban diplex stan. Bez tereta i zabeležbi. Dogovor. 0648222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex na izuzetnoj i traženoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten i u ceni je obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite nas za više informacija. Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3305 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban dupleks u najtraženijem delu grada! Uknjižen 1/1 na vlasnicu, prodaje se kompletno namešten, a u ceni je i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade! Odlična prilika vredna Vaše pažnje. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spens Trosoban stan 64m2! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 539003 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 230.690 €, 62,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 230.690 €, 62,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan dvoiposoban stan u okviru savremenog stambeno-poslovnog kompleksa u izgradnji, smeštenog na izuzetnoj i lako dostupnoj lokaciji u širem centru Novog Sada – na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih važnih gradskih sadržaja. Stan površine 62 m² pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 230.650 €, 63,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stanovi dostupni na II, III I IV spratu. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 230.000 €, 63,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052298. NOVI SAD, KEJ, DVOIPOSOBAN 63 m2 Na prodaju stan na Keju 63m² sa prelepim pogledom na Dunav + podrum 22m². Na ekskluzivnoj lokaciji, na samom Keju, prodaje se renoviran stan površine 63m² sa dodatnim podrumskim prostorom od 22m². Stan se nalazi u mirnom i zelenom delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA;1054535 PRODAJA STANOVA U NOVOM SADU SAJAM KOMPLEKS DVOIPOSOBAN STAN 65M2 PRODAJEMO STAN u SAJAM KOMLEKSU kompletno opremljen sa nameštajem I izuzetno kvalitetnom belom tehnikom. Stan je sa terasom odlično pozicioniran I u okruženju sa svim marketima ,apotekama restoranima I....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan 65 m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u ulici Branka Bajića, Sajam. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa ostavom. Stan je dizajnerski uređen i prodaje se sa ugradnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 229.950 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 228.920 €, 63,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 228.900 €, 63,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 63m2. Cena stana sa pdv. Brzo useljiv. Vrhunski kvalitet gradnje, renomiran investitor. Blizina svih sadržaja potrebnih za život, škola, vrtić, megamarketi, park, pijaca sve u blizini. Zgrada rađena po najkvalitetnijim standardima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 228.670 €, 62,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 30 dana, vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, u cenu je uračunat PDV, grejanje je centralno na kalorimetre. Ne propustite ovu priliku i pozovite Vašeg....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 228.420 €, 63,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 228.400 €, 63,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, SOCIJALNO površine 63m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mirna ulica u blizini svih potrebnih sadržaja za život, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Mogučnost odabira sprata kao i kupovine....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 204.200 € na 227.955 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 227.955 €, 62,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 228.050 €
30.11.2025 - 204.200 €
17.05.2026 - 227.955 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 227.950 €, 62,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.790 €, 62,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.700 €, 61,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 227.320 €, 63,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZAN STAN U CENTRU NOVOG SADA – POLUNAMEŠTEN + OSTAVA 12 m² Na prodaju ekskluzivan stan u srcu Novog Sada – savršen spoj luksuza, lokacije i komfora! Lokacija: Strogi centar Novog Sada Površina stana: 63 m2 Dodatno: Ostava 12 m² ?️ Status: Polunamešten (ugradni plakari, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.620 €, 61,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 60 dana. Vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, a grejanje je centralno na kalorimetre. U cenu je uračunat PDV. Ne propustite ovu priliku i pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 226.600 €, 60,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100415 - Uknjižen dvosoban stan na Limanu 1, blizu studentskih domova, Dunava i Štranda. Stan poseduje spavaću sobu, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom. Prvi sprat, lift, terasa sa lepim pogledom na parkove u okruženju. U zgradi postoji biciklana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 60,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan od čak 60m2 i to sa odvojenom kuhinjom. Ovaj prostran i svetao stan prednjači svojim komforom, kvalitetom starije gradnje kao i perfektnoj lokaciji punoj urbanih sardžaja. Ova nekretnina je pravi pogodak kako za komercijalnu upotrebu tako i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 60,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u ulici Ilije Ognjanovića. Strogi centar grada, zgrada se nalazi u pešačkoj zoni. Stan se prodaje komplet opremljen. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 226.600 €, 60,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063008 - Uknjižen dvosoban salonski stan u samom centru Novog Sada,, pešačka zona. Zgrada je pozicionirana u mirnom kraju punom zelenila daleko od buke i saobraćaja. Stan poseduje spavaću sobu, veliki dnevni boravak i izdvojenu kuhinju sa trpezarijom. Sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 226.600 €, 61,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji kod Sajma. Ovaj prelep stan se nalazi u modernoj i atraktivnoj zgradi novogradnje, a njegova dvostrana orijentacija pruža obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Svi materijali i oprema u stanu su pažljivo odabrani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 226.600 €, 61,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-sajam/546026 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 61,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno svetao, prostran i dvostrano orijentisan dvosoban stan na odličnoj lokaciji +++ Agencijska oznaka 1063530. Open space dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i ostava. U izvornom stanju stan je trosoban tako da postoji mogućnost prilagođavanja prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prava retkost! Fantastičan stan u odličnoj zgradi, sve urađeno sa ukusom. Prostrane sobe, školskog rasporeda. Odlična lokacija, a opet u svom miru. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt telefon 0631231262 - Jelena Agencijska šifra: 553358 Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prava retkost! Fantastičan stan u odličnoj zgradi, sve urađeno sa ukusom. Prostrane sobe, školskog rasporeda. Odlična lokacija, a opet u svom miru. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt:021/2215100, 064/8033305 553358 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Fenomenalan dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji u gradu - Kej. Dvostrano je orijentisan - kuhinja i manja spavaća soba na dvorište, a dnevni boravak i veća soba ulično. Okružen zelenilom, sa pogledom na Dunav i Patrovaradinsku tvrđavu! Sve prostorije su odvojene,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,dvoiposoban stan na Keju,blizina centra.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553358 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 226.600 €, 64,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju konfornog velikog dvosobnog stana 64m u Novom Sadu u centru grada, ulica Vase Stajića na III spratu. U stanu se nalaze veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno namešten. Stan je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 364)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>