• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja luksuzan do 210000 eura Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja luksuzan do 210000 eura Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja luksuzan do 210000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stanovi nis novogradnja luksuzan do 210000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 197.500 €, 100,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, cetvorosobne strukture na 6. i 7. spratu ukupne povrsine 100m2, od toga 75m2 u prvoj etazi dnevni boravak sa terasom, wc, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 179.400 € na 195.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 179.400 €
15.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 78m2 i nalazi se na I spratu u zgradi P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu će biti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 178.050 €, 67,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na lepoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Prodaje se dvoiposoban stan površine 67,44m2, na II spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 205.000 €, 90,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 194.000 € na 210.900 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 210.900 €, 84,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 194.000 €
15.03.2026 - 210.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 84,35m2 i nalazi se na III spratu zgrade P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 202.000 €, 79,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa liftom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.500 €, 90,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.000 €, 107,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan u novogradnji u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 107m2. Nalazi se na visokom prizemlju u manjoj novijoj zgradi koja ima lift. Stan je troiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i velika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.400 €, 78,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.800 €, 79,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi nis novogradnja luksuzan do 210000 eura (47)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>