• GoHome Professional
stanovi kikinda što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi kikinda što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi kikinda što jeftiniji

  • Za upit "stanovi kikinda što jeftiniji" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 1.503 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 90000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • parking
    • vrt
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KIKINDA, Na upit, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1035258 .

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 29.000 €, 23,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljivo Interfon Klima Uknjiženo Kompletno renoviran stan sa stvarima, bez ikakvog ulaganja. Kontakt 0631060415 .

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 48.000 €, 48,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepo osvetljen i prostran dvorišni stan. Stan se nalazi u strogom centru grada na 100m od pijace. Uz stan ide i nusprostorija od 16kv čvrste gradnje. Za informacije pozvati 0628478062 Živka. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi kikinda što jeftiniji'
Na upit
69.900 €
70.000 €
  Stan, KIKINDA, 52.000 €, 98,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan četvorosoban,renoviran,92m2 + galerija 5m2, u cenu su uračunati plakari,kuhinja od drveta i garaźa. .

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 68.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem [telefon] kompletno namestena stana, sa Poslovnim prostorom, podrumom i Parkingom u sklopu jedne zgrade (sve je zasebno). Zgrada se nalazi u ulici Kralja Petra I [telefon] kod Kruznog toka u CENTRU. .

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524 -439 Prikaži broj Trosoban stan,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524-439 Oglas za: Prodaju.

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Ugao Brace Tatic i Ive Lole Ribara Sprat: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 115.000 €, 112,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru Kikinde, na Trgu srpskih dobrovoljaca, na prvom spratu, prodaje se poslovno stambeni prostor ukupne korisne površine 112m2. Predmet prodaje, u prirodi se sastoji od dve jedinice, površine 59 i 53m2. Prva veća predstavlja stambeni prostor - stan, a druga je trenutno,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 215.850 €, 69,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan kvalitet gradnje, novi stanovi, sa PDV-om, u blizini Novosadskog sajma! Preporuka. s25 Šifra: 531258 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 305.000 €, 83,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo u našoj ponudi je izuzetno kvalitetan stan u savremenoj novogradnji, smešten u ulici Dimitrija Tucovića jednoj od najtraženijih i najperspektivnijih lokacija u Beogradu. Zgrada je građena od visoko kvalitetnih materijala, sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom. Ulaz, stepenište....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Na upit, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na šestom, prvom, drugom i petom  spratu.Cena stana je 138.700KM.Opremljenost u stanovima:* PVC petokomorna stolarija* Sigurnosna ulazna vrata* Medijapan unutrašnja stolarija* Keramika prve klase* Ugradni vodokotlić* Tarket* Lift* Grejanje na toplotne....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Na upit, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524-439 .