• GoHome Professional
stanovi beograd do 21000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd do 21000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd do 21000 eur

  • Za upit "stanovi beograd do 21000 eur" pronađeno 94 nekretnina - prosečna cena 544 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 19000 eura (malo jeftiniji)
    • 22000 eura (malo skuplji)
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • interfon
    • 4.sprat
    • lođa
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno renoviran i kompletno namesten stan,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104695, IV/VII, klima, lift. Lep stan, svetao kompletno namešten novim stvarima, nalazi se na super lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd do 21000 eur'
20.900 €
21.000 €
20.400 €
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan na Vračaru kod Hrama. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Odmah useljivo. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.0 stan u Zemunu, Naselje Save Kovačević, odmah useljiv, namešten. Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Autokomanda, Triše Kaclerovića, komplet namešten, renoviran .. / soliter u Triše Kaclerovića, uredan ulaz, spr.V/12, 2 lifta, CG, funkcionalan, svetao, renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, nove instalacije, novo kupatilo, komplet namešten, plakari, klima, TV, nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu garsonjeru na Voždovcu, centralno grejanje, lift, niski režijski troškovi. Ispred zgrade je stanica sa linijama 33,9,10,14 i E9, odlična veza sa gradom. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uslovi zakupa Obavezan depozit 500 € Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Javni parking van zone 1 lift Godina izgradnje: 2022. Zgrada poseduje: lođa, video nadzor Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 40 m2 u ulici Gundulićev venac. Stan je opremljen, odmah useljiv. Depozit je obavezan. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123066, IV/, lift, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana 28m2+5m2(lođa) .. 28m2+5m2, 1.0, 3/4, klima, podno, ostava, lođa, interfon, renoviran. Izdaje se kompletno renoviran stan u srcu istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 39m, 27/7, lift, EG, telefon, interfon, slobodan parking oko zgrade. Novogradnja Moderno opremljen jednoiposoban stan u novogradnji u Prvomajskoj ulici, u Zemunu. Jednostrano orijentisan stan od 39m2 poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju i kupatilo. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.250 €, 35,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan, idealan za život ili kao investicija. Nalazi se u mirnoj ulici u srcu Zemuna, na top lokaciji uz kej. U cenu uračunati svi troškovi (struja, voda, internet i tv) Minimum zakup: 6 meseci Funkcionalan raspored Blizina svih sadržaja Useljiv odmah –....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 19.200 €, 32,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje na odličnoj lokaciji u blizini svih dešavanja. Početak Cetinjske ulice bliže trgovačkoj školi. Stan je opremljen i slobodan od 10. jula. Sadrži: kupatilo, kuhinju, veliku dnevnu sobu koja služi i kao spavaća i prelepu terasu. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 18.880 €, 32,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo LUX stan 32 kvadrata u novogradnji na atraktivnoj lokaciji - Zvezdara - Dimitrija Tucovica. Odlicna konekcija gratskog prevoza odmah preko puta zgrade ( Autobus 77 i 79 ) (Ttolejbus 28 i 40 ) U Blizini zgrade nalaze se samoposluge Maxi, Idea, Aroma 1-2 minuta hoda,Mesara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 1. 0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE Stan 1.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Stari Grad-Terazije, , , 37m2, 500 eur Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 18.900 €, 35,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan- salonac površine 43m2, idelan za poslovni / kancelarijski prostor. Nalazi se u blizini Gradske uprave, katastra nepokretnosti, Poštanske štedionice u ul. 27. Marta. Na 1. spratu do 4. salonske zgrade sa mermernim ulazom. Grejanje na struju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelepa luksuzna garsonjera - STUDIO na Vračaru u predivnom delu, ulica Banjska. Garsonjera je prostrana, lepo organizovana, poseduje i krevet i garnituru sa televizorom, klima uredjajem, lepom kuhinjom, hodnikom i kupatilom. U cenu je uračunato i gorišćenje sopstvenog garažnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, namešten, odmah useljiv stan. Depozit u visini jedne kirije. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.0, 30m2, terasa, CG, lift, I/IV, telefon, interfon, video-nadzor. Stan u mirnoj ulici na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Potpuno opremljen modernim nameštajem i uređajima(klima,veš i sudo mašina,ugradna kuhinja). Zgrada je novije gradnje,sa liftom i video nadzorom. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi lep stan na odličnoj lokaciji! U najljepšem delu starog grada u blizini Botaničke bašte! Jako mirno okruženje. Stan je opremljen sa veš mašinom, klimom i svim neophodnim za ugodan život. Velika terasa sa pogledom na ulicu! Prostorije: soba, kuhinja, trpezarija, toalet. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan stan na samom početku Vladetine, orjentisan prema dvorištu, sređen, kompletno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz ulaznog predsoblja iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 18.150 €, 33,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, sa garažnim mestom u okviru cene, izdaje se prazan stan sa ugradnom kuhinjom, šporetom, kombinovanim frižiderom, sve novo. Neuseljavan. Na idealnoj lokaciji, udaljen na samo 100m od Bulevara kralja Aleksandra, odlična povezanost sa svim delovima grada. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 32m² u neposrednoj blizini “Delta city”, jednog od najpoznatijih tržnih centara u gradu. Ovaj svetao i udoban stan nalazi se na petom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Sastoji se od hodnika, lepo opremljene kuhinje, kupatila, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, renoviran stan. Izdaje se na kraći vremenski period po dogovoru. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bežanijska kosa, Vespučijeva, 35m2. Pogodno za jednu ili dve osobe. Mesečne režije 100 €. Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Vase Stajića ulica,1.5,35kvm, polunamešten -kompletna kuhinja i kompletna bela tehnika, klima, dnevna sa kuhinjom+spavaća soba, terasa, EG (info 1500din),održavanje 1000din), NOVOGRADNJA, useljiv,pogodan za PP ili stanovanje, 500+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 94)

<< <1 2 3> >>