• GoHome Professional
stanovi Pantelej NIŠ prizemlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi Pantelej NIŠ prizemlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Pantelej NIŠ prizemlje

  • Za upit "stanovi pantelej niš prizemlje" pronađeno 64 nekretnina - prosečna cena 1.785 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.850 €, 44,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,44m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 57.000 €, 44,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju kuće od 44m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika trpezarije sa kuhinjom, kupatila i velike sobe. Sobu je moguće podeliti na deo za spavanje i dnevnu sobu. Uz stan se dobija i podrumska prostorija. Grejanje u stanu je TA, na podu je brodski pod, a stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.500 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.610 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 46,63m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade spratnosti P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste materijali....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovno-stambeni objekat u novogradnji u mirnom delu grada u naselju Čalije. Površine je 300m2, spratnosti Po+P+2+krovna terasa. U prizemlju se nalazi hodnik, tri prostorije i toalet. Prvi i drugi sprat su indentične strukture i sastoje se od hodnika, dve prostorije i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.870 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.550 €, 65,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106056, III/III, lift, telefon, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. Prodaju se stanovi u izgradnji u Panteleju. Ono što ovu zgradu čini drugačijom od ostalih jeste specifičnost njene fasade, pokrivena parking mesta, ostava uz svaki stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.810 €, 53,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 89.700 €, 53,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dve velike sobe, kuhinje sa trpezarojom, špajza i terase. Stolarija je PVC, renovirano je kupatilo sa tuš kabinom, na podu je parket. Stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.490 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,25m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u neposrednoj blizini Panteljske crkve. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade koja nema lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 54m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Donjoj Vreženi . Nalazi se u prizemlju zgrade koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 53m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog dela koji predstavlja jednu sobu, degažana, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dve odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.650 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,84m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.200 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura, idealni kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija: Jednoiposobni stanovi od 44 m² Dvoiposobni i trosobni stanovi do 67 m² Cena: 1.800 € po m² sa PDV-om Mogućnost povraćaja PDV-a za prvu kupovinu Uz stan se dobija parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 56m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terase. Grejanje je podno. Stan je veoma lepo uređen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera u Durlanu. Površine je 28m2, nalazi se u prizemlju. Sastoji se od kombinovane sobe i kupatila. Grejanje je putem inverter klime. Opremljena je nameštajem i potrebnim uređajima. Nalazi se na dobroj lokaciji, u blizini ima sve što je potrebno za svakodnevno normalno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, Na upit, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Čalijama. Površine je 45m2, nalazi se na visokom prizemlju. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Grejanje je TA. Stan je polunamešten. Nalazi se na doborj lokaciji, u neposrednoj blizini ima sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan dvosoban stan u naselju Čalije. Površine je 60m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade bez lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje je etažno. Stan je opremljen nameštaejm i potrebnim....