• GoHome Professional
stanovi Pantelej NIŠ kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi Pantelej NIŠ kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Pantelej NIŠ kablovska

  • Za upit "stanovi pantelej niš kablovska" pronađeno 95 nekretnina - prosečna cena 1.685 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • dvorište
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan na Panteleju, uknjižene površine 66 m2, realne oko 80 m2. Stan se nalazi na 4. i 5. spratu novije stambene zgrade bez lifta. Na donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa dok se na drugom nivou nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Paliluli, žute fasadne cigle (vojne zgrade). U neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, gimnazije, DIF-a i FZNR-a, apelacionog suda, paliilulske opštine, kompleksa „Novi Niš“ , pijace, ambulante i brojnih trgovinskih radnji. Stan ima 92m2, po strukturi je četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod durlanske pošte u mirnoj ulici u blizini Knjaževačke ulice. Nalazi se u mirnoj ulici, a na finoj lokaciji kako za porodično stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjižene površine 43m2 sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 80,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 80m2, u blizini Palilulske pijace. Na trećem je spratu, od ukupno četiri spratova zgrade bez lifta. Stan je po strukturi trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje i trpezarije,dve spavaće sobe, kupatila i terase na koju se izlazi iz manje spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.560 €, 46,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.700 €, 56,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2, 41m2, 46,5m2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban konforan stan na Panteleju u neposrednoj blizini Pantelejske crkve.Stan je po strukturi dvosoban ,uknjižene površine 54,16m2 o terasa i osrava. Sastoji se od hodnika, kupatila,dnevne sobe, trpezarije са kuhinjom i špaizom, spavaće sobe i terase ,sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.815 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.36 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 104.750 €, 55,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Benetona, projektovane površine 55,12 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život zbog blizine škole, vrtića i svih potrebnih infrastrukturnih objekata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.690 €, 68,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 68.9 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.570 €, 37,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Panteleju, u suturenu kvalitetne, novije zgrade. Zgrada je zidana na blagoj kosini, tako da je ovaj stan u odnosu na teren prizemlje. Površina stana je 54m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.500 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+P+6 na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 96,5m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 236.280 €, 127,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+ P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu.U ponudi komforan četvorosoban stan 127.2m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.100 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.15 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog blizine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 305.140 €, 172,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks,2PO+P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 172.6m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.650 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u stambenom objektu u izgradnji, Su +PR-II, kod hotela Marica, na lokaciji blizu centra grada a sa svim uslovima za zdrav i miran porodični život. Nalazi se u prizemlju , odnosno u ravni sa dvorištem predviđenom za parking mesta i kutak za roštilj i boravak vani, sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 51,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.725 €, 59,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,72 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na drugom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 104,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini su hoteli, ambulanta, škola, vrtić. Stan je uknjižene kvadrature 104m2, po strukturi troiposoban. Nalazi se u manjem stambenom objektu, na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 103.990 €, 61,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 61.07 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik i Kole Rašić škole, 10 minuta hoda do centra grada, Difa, Ekonomskog fakulteta Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjizene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.490 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,25m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 135.200 €, 134,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju duplex stan u izgradnji u manjoj stambenoj zgradi na Panteleju. Površina stana je 74 m2+60m2. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, 2 terase i stepenica koje vode do gornjeg dela stana. U gornjem delu je moguće napraviti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.926 €, 88,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.000 €, 85,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 96,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a druga (PK) 44m2. Uz stan ide i parking mesto ili garažno mesto. Nalazi se na drugom spratu i potkrovlju, manje porodične zgrade sa tri stana.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 67,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 67m2, u novijoj zgradi na 3 spratu bez lifta. Stan je u novom urbanizovanom naselju na Somborskom bulevaru sa stambenim zgradama , gde su u blizini prodavnice dragstori kafići, obdanište i drugo. Stan je u odličnom stanju i vrlo funkcionalnog rasporeda. Raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.110 €, 59,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,39 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.870 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.000 €, 75,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, novije gradnje, 75m2 u blizini crkve Sv. Pantelejmona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevne soba sa kuhinjom i trpezarijom. Dnevna soba i jedna spavaća soba imaju izlaz na prelepo dvorište koje pripada stanu. Iz dnevne sobe postoje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.345 €, 78,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 78,71m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.300 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 46m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan se nalazi na osmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dve manje spavaće sobe, od koje je jedna dobijena delimičnim zatvaranjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 56,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na IV spratu u kvalitetnoj starijoj zgradi (bez lifta) u Durlanu, na odličnoj lokaciji za život ili izdavanje, u blizini škole, trgovina, pijace i važnih saobraćajnica. Po strukturi je dvosoban, u novoj koncepciji dvopiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....