• GoHome Professional
stanovi Pantelej NIŠ podno grejanje porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi Pantelej NIŠ podno grejanje porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Pantelej NIŠ podno grejanje porasla cena

  • Za upit "stanovi pantelej niš podno grejanje porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 89.500 € na 99.460 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 99.460 €, 50,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 89.500 €
20.04.2026 - 99.460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji u Čalijama. Površina stana je 49, 73m2 i nalazi se na II spratu u zgradi spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu će biti etažno na....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 149.830 € na 161.250 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 161.250 €, 79,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 149.830 €
25.02.2026 - 161.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se troiposoban stan površine 78,65m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 76.500 € na 80.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 80.000 €, 34,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 76.500 €
12.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan u prizemlju novoizgrađene zgrade u Nišu, opština Pantelej, površine 34 m², sa uknjiženom garažom od 13 m² . Stan se izdvaja po izuzetno funkcionalnom rasporedu, kvalitetnoj gradnji i pažljivo osmišljenim detaljima koji obezbeđuju maksimalan komfor i praktičnost....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 126.800 € na 140.900 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 140.900 €, 71,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 119.800 €
11.06.2025 - 126.800 €
16.03.2026 - 140.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 71m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 121.920 € na 147.600 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 147.600 €, 72,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 121.920 €
25.02.2026 - 147.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine72m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i komfor....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 115.500 € na 128.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 128.500 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 84.500 €
28.11.2024 - 85.500 €
16.01.2025 - 87.500 €
25.02.2025 - 94.500 €
12.08.2025 - 99.500 €
16.10.2025 - 115.500 €
10.03.2026 - 128.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA VREDI VIDETI - PRELEP STAN I LOKACIJA - PANTELEJ UL. GORNJOMATEJEVAČKA, NOV malo korišćen JAKO LEP DVOIPOSOBAN STAN, FUNKCIONALAN, SUNČAN, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, ODLIČAN RASPORED, ZGRADA VRHUNSKOG KVALITETA, STAN POSEDUJE 2 LEPE SPAVAĆE SOBE, TERASA....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 111.000 € na 116.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 116.600 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 111.000 €
15.05.2026 - 116.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan površine 53m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 100.900 € na 103.100 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 100.900 €
20.03.2026 - 103.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 147.000 € na 175.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 147.000 €
10.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan-apartman 98m2+15m2 terasa na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 90.440 € na 98.100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 98.100 €, 47,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.918 €
17.04.2026 - 90.440 €
08.05.2026 - 98.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajalištaStan je projektovane površine 47.60m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi pantelej niš porasla cena (23)
  • stanovi pantelej niš podno grejanje (33)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>