• GoHome Professional
stanovi NOVI SAD novogradnja lift porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi NOVI SAD novogradnja lift porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi NOVI SAD novogradnja lift porasla cena

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift porasla cena" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.888 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 148.764 € na 151.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 151.800 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 148.764 €
17.05.2026 - 151.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavaće sobe 10,07m2 i 10,34m2. 2 KUPATILA: 8,15 m2 i 8,15 m2. Dnevni boravak 16,01 m2 . I prelepa terasa od 4,19 m2. Stan je dvostrano okrenut što mu daje poseban....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.450 € na 155.170 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 155.170 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 150.450 €
13.03.2026 - 155.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126512, III/VI, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 59 m2 SA PDV - 2 spavaće sobe, u izgradnji na NOVOJ urbanoj lokaciji , sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Polozaj: istok - jug. Pogled na Frusku goru. Svetao i osuncan stan, sa 2 spavace sobe.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.800 € na 89.600 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 89.600 €, 32,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 84.800 €
13.03.2026 - 89.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126971, I/VI. *SATELIT LUX* 32 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Dvorišna pozicija. Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate na 24 jednake....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad novogradnja lift porasla cena'
216.300 €
98.125 €
86.800 €
 
+19%

Promena cene sa 136.000 € na 161.632 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.632 €, 47,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 136.000 €
16.03.2026 - 161.632 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130319, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 46,85 m2, SA PDV FANTASTIČAN - LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan, dnevni boravak 16,68 m2, spavaća soba 10,85 m2. Blizina škola, fakulteta, TC Promenada, mnoštva marketa, restorana, kafea, limanske pijace. Odlična....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.000 € na 125.660 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.660 €, 44,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.000 €
13.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom naselju Square Garden na Avijaciji u Novom Sadu. Stan je orijentisan prema istoku, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 195.700 € na 200.850 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 200.850 €, 91,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2023 - 206.000 €
01.12.2023 - 195.700 €
27.03.2026 - 200.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini socijalnog. Visoko prizemlje, lift, terasa, plafonske visine 3.80m, grejanje centralno sa kalorimetrima. Postoji mogućnost kupovine nameštaja sa tehnikom. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita. Agencijska oznaka....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 168.100 € na 174.650 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 174.650 €, 45,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.10.2025 - 168.100 €
28.03.2026 - 174.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 45 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na prvom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu izgradnju i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 136.000 € na 144.210 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.210 €, 44,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 136.000 €
16.03.2026 - 144.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130320, III/IV, lift. GRBAVICA LUX NOVI 43,70 m2, SA PDV. Vrhunska gradnja. LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan, dnevni boravak 20,74 m2, spavaća soba 10,55 m2. Blizina škola, fakulteta, TC Promenada, mnoštva marketa, restorana, kafea, limanske pijace. Odlična....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 131.500 € na 153.260 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.260 €, 48,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2025 - 131.500 €
11.04.2026 - 153.260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Odličan Dvosoban stan 48 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Petom spratu zgrade, svetao je i funkcionalan, lepo je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija ima Lepu Terasu Grejanje je Centralno....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 181.700 € na 210.950 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 210.950 €, 64,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2024 - 181.700 €
11.04.2026 - 210.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Izuzetan Trosoban stan 64 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, svetao je i funkcionalan, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija ima Lepu Terasu Grejanje je Centralno....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 248.990 € na 267.700 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 267.700 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.10.2025 - 248.990 €
28.03.2026 - 267.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 155.750 € na 172.900 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 172.900 €, 46,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2025 - 155.750 €
28.03.2026 - 172.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 288.000 €
04.04.2026 - 310.000 €
28.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 91.000 € na 93.000 € dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 91.000 €
28.02.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052938, GRBAVICA, JEDNOIPOSOBAN 36M2 Na prodaju nov jednoiposoban stan u srcu Grbavice, površine 36 m2, sa dvnevnim boravkom, predsobljem, terasom, kupatilom i spavaćom sobom. Stan je okrenut ka dvorišnoj strani, a grejanje je regulisano putem dva norveška radijatora. Lokacija....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 148.764 € na 151.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 151.800 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 148.764 €
22.05.2026 - 151.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,07m2 i 10,34m2. 2 KUPATILA: 8,15 m2 i 8,15 m2. Dnevni boravak 16,01 m2 . I prelepa terasa od 4,19 m2. Stan je dvostrano okrenut sto mu daje poseban....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 136.000 € na 151.338 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 151.338 €, 46,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 136.000 €
16.03.2026 - 151.338 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130321, I/III, lift. GRBAVICA LUX NOVI 45,86 m2, SA PDV Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 20,16 m2, spavaća soba 10,83 m2. Kupatilo 5,00 m2. Blizina škola, fakulteta, TC Promenada, mnoštva marketa, restorana, kafea, limanske pijace. Odlična investicija....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 126.500 € na 139.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.500 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 126.500 €
17.04.2026 - 139.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126876, I/IV, lift, terasa. POVOLJNO!!!NOVOGRADNJA!!!Na , prodaju nov trosoban stan na Telepu u veoma kvalitetnoj zgradi. Stan se nalazi na prvom spratu sa liftom. Useljiv . Cena je sa PDV-OM .Mogućnost povrata PDV-a. U neposrednoj blizini su škola, obdanište, marketi,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.300 € na 111.150 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 111.150 €, 39,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 105.300 €
20.03.2026 - 111.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 101.970 eur sa uračunatim PDV-om + 3 % provizije Treći sprat, terasa, lift Zgrada u središnjem delu Telepa Grejanje eražno na gas sa kalorimetrima Mihailo 064/823- 6600 Prikaži broj Agencijska šifra....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 137.800 € na 144.710 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 144.710 €, 50,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 137.800 €
04.03.2026 - 144.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled na Frušku goru! Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 150.795 € na 156.408 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.408 €, 56,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 150.795 €
13.03.2026 - 156.408 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129960, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,5-ban stan 55,86 m2, okrenut dvorištno. Privatni ulaz do stana. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 15.45 m2, 2 spavaće sobe 8.29 m2 i 9.11 m2. Blizina škola, fakulteta, državnog i privatnog vrtića,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.728 € na 149.450 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 149.450 €, 61,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 145.728 €
06.03.2026 - 149.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129219, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. U dvorištu je moguće kupiti parking mesto, (15000e) broj mesta ograničen! Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 124.950 € na 127.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.100 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 124.950 €
22.05.2026 - 127.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19 m2 i 5,64 m2. Dnevni boravak 16,37 m2 . Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 136.000 € na 138.810 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.810 €, 46,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 136.000 €
27.03.2026 - 138.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129959, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46,27 m2, okrenut dvorištno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, veliki dnevni boravak 19,45 m2, velika spavaća soba 11,39 m2. Okrenut ulično. Blizina škola, fakulteta, državnog i privatnog vrtića, zatim....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 133.255 € na 138.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 133.255 €
27.03.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129957, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak 18.05 m2, spavaća soba 12.58 m2. Blizina škola, fakulteta, državnog i privatnog vrtića, zatim mnoštva marketa, kafeaViše autobuskih linija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 230.000 € na 236.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
13.05.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 23)

<< <1> >>