• GoHome Professional
stanovi NOVI SAD novogradnja lift pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi NOVI SAD novogradnja lift pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi NOVI SAD novogradnja lift pala cena

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift pala cena" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.880 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-32%

Promena cene sa 192.000 € na 129.746 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.746 €, 44,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 192.000 €
04.03.2026 - 129.746 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117015, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 44,74 m2, 2- soban stan u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 142.700 € na 137.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 137.700 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 142.700 €
22.04.2026 - 137.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 43 m2, smešten u novijoj zgradi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 185.400 € na 178.350 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.350 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 178.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten (moguć dogovor za prazan stan) Dodatne pogodnosti Velika terasa Lift Parking mesto u dvorištu zgrade Mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad novogradnja lift pala cena'
110.000 €
181.700 €
145.000 €
 
-9%

Promena cene sa 138.000 € na 125.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.500 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 138.000 €
10.05.2026 - 125.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 61 m² (bruto 72 m²), smešten na Novom Naselju - Bate Brkića. Stan se nalazi na petom spratu zgrade, trenutno se ugrađuje lift u istu. Ugrađena je Velux stolarija, PVC, kao i elementi od medijapana. Grejanje je centralno. Uz stan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 191.400 € na 188.500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 188.500 €, 58,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 197.200 €
22.04.2026 - 191.400 €
17.05.2026 - 188.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja dvoiposoban stan- Nova Detelinara, novogradnja. Nekretnina se nalazi u novoj zgradi koja poseduje lift, stan ima 58m2, dvoiposobne je strkture, grejanje se plaća po utrošku u toku sezone, nikad nije....

 
 
 
 
-28%

Promena cene sa 791.000 € na 572.300 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 572.300 €, 186,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 791.000 €
28.03.2026 - 572.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Petosoban PentHaus 186 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se nalazi u Izuzetno kvalitetnoj zgradi, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo savremenu ugradnju, hrastovi parketi,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 200.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 73,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 205.000 €
24.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128730, VI/X, lift, terasa, renoviran. Prelep, kompletno renoviran trosoban stan na Bulevaru oslobodjenja, na lokaciji koja je uvek trazena i retko dostupna. Stan ima 73 m² i nalazi se na 6. spratu od ukupno 10 u urednoj zgradi. Uknjizen je 1/1 i moguca je kupovina....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.600 € na 181.700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 181.700 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 189.600 €
01.05.2026 - 181.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavace sobe 9,17 m2 8,10 m2 i 11,41 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS, po potrosnji. Izuzetno ekonomicno. Vrhunska gradnja. Zgrada nema lift. Stan....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 147.500 € na 93.810 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 93.810 €, 31,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 147.500 €
04.03.2026 - 93.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat u stanu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 132.800 € na 129.780 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.780 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 132.800 €
01.05.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan, topao i prijatan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Nova Detelinara.Stan se nalazi u mirnoj, kvalitetno građenoj zgradi poznatoj po dobroj izolaciji, urednom održavanju i prijatnom komšiluku. Stan je dvorisno orijentisan,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>