• GoHome Professional
stanovi NOVI SAD dvorište renovirano - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi NOVI SAD dvorište renovirano - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi NOVI SAD dvorište renovirano

  • Za upit "stanovi novi sad dvorište renovirano" pronađeno 150 nekretnina - prosečna cena 2.639 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.200 €, 104,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam unikatnu ponudu - troiposoban stan na Podbari, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ovaj prostrani stan se prostire na 104m2 i nalazi se na četvrtom spratu zgrade od žute fasadne cigle, koja je odlično očuvana i pruža sigurnost i kvalitet. U stanu se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 109.180 €, 51,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u polusuterenu. Sam centar grada. Zgrada, u kojoj se nalazi je odlično održavana. Stan je delimično renoviran. Parketi su odlični, raspored prostorija dobar, grejanje daljinsko. Prozori redovne veličine, omogućavaju lepu osvetljenost. Dvostrano je orijentisan, na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.960 €, 53,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, dvosoban, 53m2, mirna lokacija na Grbavici +++ Agencijska oznaka 1063693 Na prodaju veoma komforan, dvosoban stan na Grbavici, 53m2. Sastoji se od trpezarije, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve sobe koje gledaju na dvorište i kupatila. Veoma miran kraj, bez buke, na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina u samom centru grada, kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju manje stambene zgrade sa dvorištem. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, Pašiceve ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije "Jovan Jovanović....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, dvoiposoban, duplex stan. U ceni su kompletan nameštaj, tehnika, kao i dve klime. Delimično renoviran, u prizemlju su pločice, a na spratu parketi. Ima lepu, veliku terasu koja je orijentisana na dvorište. Pozovite za više informacija. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 156.520 €, 58,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan na 12. spratu od 58m2, u Novom Sadu, na Limanu 2. Stan se nalazi u dobro održavanoj porodičnoj, stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Štranda, Novosadskog keja i Limanskog parka. Zbog same blizine Dunava poseduje specifičnu mikroklimu koja leti pruža prijatne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 133.900 €
15.03.2026 - 130.000 €
26.04.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 32,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD, GARSONJERA - nudimo vam uknjiženu nekretninu na dva minuta od pešačke zone. Nalazi se u starijoj, dobro očuvanoj zgradi sa lepo sređenim dvorištem i urednim ulazom. Plafoni su visoki preko 3m, što dodatno daje na osvetljenosti i prozračnosti prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju funkcionalnog dvosobnog stana bez ulaganja, na lokaciji sa puno zelenila. Gleda na dvorište (severna strana) tako da je u stanu mir i tišina, leti hladovina, a opet je vrlo svetao. Stastoji se iz dnevnog boravka sa izlazkom na zatvorenu terasu, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.000 €, 26,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121919, III/, lift, terasa. Prodaje se svetao, udoban studio apartman sa terasom u mirnom delu ulice Veselina Masleše na Novoj Detelinari. Prelepo renoviran, stan se prodaje sa celokupnim nameštajem i tehnikom, sve je novo, niko nije živeo nakon renoviranja. Prozor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstvaljamo Vam odličan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle na Novom naselju. Stan je u izvornom stanju, kupatilo je renovirano pre 10ak godina. U zgradi postoje 3 biciklane, a svaki stan ima pripadajuću ostavu u potkrovlju zgrade. Ceo stan gleda na dvorište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.783 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam potpuno renoviran trosoban stan u srcu grada, idealan za one koji žele spoj udobnosti i lokacije. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka , dve spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom kupatila i terase sa pogledom na mirno dvorište. Zahvaljujući dvorišnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 244.110 €, 80,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena nekretnina i može se slobodno reći na "tromeđi" Novog Sada, između centra-pešačke zone, Spensa I šetališta na Keju. Živeti na ovakvoj lokaciji, a imati dvorište sa drvećem, ružama, roštiljem, prostorom za ležaljke i cvrkutom ptica , moramo priznati da je bilo nezamislivo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.870 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog troiposobnog stana na prelepoj lokaciji sa puno zelenila, uknjižen na 75 m2 u prorodi 85m2, jer je uvećan za dve terase koje nisu ušle u kavdraturu stana. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, zgrada je smeštena u dvorištu. Ulica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan triplex u mirnoim delu Novog Sada, uknjižen, kompletno renoviran. Zgrada sa veoma lepim dvorištem. Idealan za višečlanu porodicu. Za više informacija, pozovite! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.130 €, 44,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Novi Sad. Podbara, jedna od najatraktivnijih lokacija. Senovite ulice koje čuvaju duh prošlih vremena. Baš na takvom tihom, mirnom delu Podbare, nalazi se ovaj interesantan, dvosobni stan, koji u prirodi ima 60m2. Prelepo dvorište, sa natkrivenom terasom, uvodi nas u osmišljen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103118, II/IV, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Nova gradnja 2008. godina,renoviran sa etažnim grejanjem (gas). Iz hodnika se ulazi u prostranu dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu sa prelepim pogledom na dvorište. Iz prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.000 €, 44,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DVOSOBNOG STANA NA PODBARI – 44m² upisanih u katastar, poseduje Rešenje o ozakonjenju objekta (u prirodi preko 60 m²) Lokacija: Podbara – Stari Novi Sad, jedan od najlepših delova grada, na samo desetak minuta do strogog centra grada peške Temerinskom ulicom ili preko Almaškog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 123.600 €, 61,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljno. Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji. Kompletno renoviran, menjane instalacije, stolarija. Idealan za poslovne delatnosti. Kao i za ljude sa kućnim ljubimcima. Uknjižen 1/1. Direktan izlaz iz stana na veliko i prelepo zajedničko dvorište. Za više informacija, pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 81.400 €, 34,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

**Jednosoban stan na odičnoj lokaciji** Prodaje se jednosoban stan u mirnoj ulici u blizini Cara Dušana. Poseduje veliki dnevni boravak, prostranu odvojenu kuhinju i moderno opremljeno kupatilo. Stan ima dosta prirodne svelosti. Ušuškan je od gužve i saobraćaja. Renoviran je i nema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RENOVIRAN STAN 50 m² + terasa i ostava / Mirna lokacija / 3. sprat bez lifta Na prodaju svetao i potpuno renoviran stan od 50 m² (uknjižen), na 3. spratu zgrade bez lifta. Terasa i ostava nisu uračunate u uknjiženu kvadraturu. Stan je dvorišno orijentisan, miran, iznad se nalazi potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 360.500 €, 111,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj šarmantni stan nudi idealnu kombinaciju udobnosti i lokacije, smešten u centru grada. Uknjižen 1/1, pruža sigurnost i mir. U blizini su Trg Slobode, keja, tvrđava, univerzitet i Spens. Osnovna škola i vrtić su takođe u neposrednoj blizini. Na trećem spratu lepo održavane zgrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 309.000 €, 95,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten stan u centru, 3min od pešacke zone i 5min od nekadašnje Promenade. Grejne površine 85m2, a korisne površine 95m2. Stan je svetao, topao, dvostrano orijentisan i renoviran je pre 5 godina (pvc stolarija, unutrašnja vrata, parket, inverter klime, sve elektro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27576, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(dva stana uz doplatu), mogućnost proširenja, deljiv, horizontala. Parcela na kojoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 125.000 €, 36,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan jednoiposoban stan u prelepom delu Novog Sada, u okolini Betanije. Stan je prelepoj zgradi, sa manjim brojem stanova, od samo dva sprata. Prelepo dvoriste, ograniceno samo za stanare. Ovo je nekretnina za specifične kupce koji znaju šta traže. Prelepa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 81.370 €, 34,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ADAMOVIĆEVO NASELJE , RENOVIRAN, DVORIŠTE +++Agencijska oznaka 1100382. Prodaje se lep jednovoban stan u mirnoj ulici sa kućama . Stan je u dvoristu sa svojom bašticom . Stan je potpuno renoviran, poseduje novu opremljenu kuhinju sa novim elementima, nova pvc stolarija, veliku prostranu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 81.370 €, 34,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ADAMOVIĆEVO NASELJE , RENOVIRAN, DVORIŠTE +++Agencijska oznaka 1063534. Prodaje se lep jednovoban stan u mirnoj ulici sa kućama . Stan je na visokom prizemlju sa svojom bašticom . Stan je potpuno renoviran, poseduje novu opremljenu kuhinju sa novim elementima, nova pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 380.000 €, 119,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1063983 EKSKLUZIVNA prodaja četvorosobnog SALONSKOG stana u strogom centru, Bulevar Mihajla Pupina+++ Stan je potpuno renoviran pre par godina kojom prilikom je urađene kompletne nove strujne instalacije, vodovodne i kanalizacione (promenjena kompletna vertikala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.000 €, 58,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako tražite dom koji spaja estetiku, funkcionalnost i kvalitet stare gradnje , ovo je prostor koji će vas osvojiti na prvi pogled. Stan se nalazi na početku Cara Dušana, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na 3 minuta hoda do Futoškog parka , na 2 minuta hoda do osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 94,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan triplex u mirnoim delu Novog Sada, uknjižen, kompletno renoviran. Zgrada sa veoma lepim dvorištem. Idealan za višečlanu porodicu. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.550 €, 69,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan na Grbavici, dvostrano orijentisan, okruzen zelenilom sa obe strane, sto je prava retkost!Granitna keramika u celom stanu, koji cine sledece prostorije.Ulazni hodnik;Dnevna soba sa trpezarijskim delom;Dve spavace sobe, od kojih jedna sa ugradnim plakarom od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 86.500 €, 30,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog jednosobnog stana u blizini Sajma. Stan je renoviran prošle godine, potpuno namešten, nov lift i krov (koji je potpuno rekostruisan pre dve godine). Stan gleda na dvorište tako da je tiho i mirno. Orijentisan istok/zapad, sa prozorima okrenutim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.000 €, 71,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban stan u Bulevaru patrijarha Pavla. stan je povrsine 71 m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade i ima terasu koja je okrenuta na dvoriste. Stan je kompletno renoviran, veoma lepo odrzavan, bez ikakvog ulaganja. U stanu ima puno svetla i dvostrano je orjentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 360.050 €, 111,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 224.000 €, 68,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Liman 1, na IV spratu zgrade. Stan je površinski i funkcionalno vrlo dobro organizovan, a poslednje renoviranje urađeno je u dve faze – kompletna adaptacija stana (PVC stolarija, hrastov parket, kuhinja) izvršena je 2014. godine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 278.100 €, 111,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 91.570 €, 72,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nezavisan stan od 72m2 u kući ,sa sopstvenim dvorištem od 108m2 i izlazom na ulicuStan je po strukturi dvosoban sa mogućnošću da se pretvori. u trosoban. Kompletno je renoviran enterijer i prodaje se sa stvarima,bez tehničkih uređaja.U sklopu kuće se nalazi i dodatna ostavna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 206.000 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, LIMAN 2, DVOIPOSOBAN, 60M2. Oglašavamo prodaju izuzetno retke nekretnine na limanu 2 u odličnoj održavanoj zgradi. Stan se sastoji iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, terase. Raspored je zaista odličan, stan je komplet renoviran od poda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno komforan dvoiposoban stan, u zgradi zidanoj crvenom fasadnom ciglom. Raspored prostorijavdobro je osmišljen. Kuhinja i trpezarija su četvrta prostorija u ovom stanu. Okrenut je na dvorište sa puno zelenila i van gradske buke ali vrlo blizu autobuskog stajališta, na lokaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.500 €, 48,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN Agencijska oznaka 1101182. Lep, potpuno renoviran stan u mirnom delu Detelinare. sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilom i terasom koja gleda na dvorište i krošnje. Stan poseduje i podrumsku prostoriju. U blizini OŠ "Dositej....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 193.000 €, 100,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana na prodaju – Grbavica, Novi Sad Na prodaju luksuzan stan površine 100 m² u ulici Miše Dimitrijevića 70, u mirnom i traženom delu Grbavice. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj oko 2002. godine, a kompletno je renoviran 2024. godine. Karakteristike stana: Struktura: Dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo konforan dvosoban stan 53m2 u Gagarinovoj. Dvorišno orijentisan, peti sprat u zgradi sa dva lifta. Savršeno funkcionalan, odlične saobraćajne komunikacije sa svim delovima grada i svih infrastrukturnih sadržaja. Izuzetno je svetao i osunčan. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 150)

<< <1 2 3 4> >>