• GoHome Professional
stanovi NOVI SAD dvorište renovirano - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stanovi NOVI SAD dvorište renovirano - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi NOVI SAD dvorište renovirano

  • Za upit "stanovi novi sad dvorište renovirano" pronađeno 150 nekretnina - prosečna cena 2.639 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 258.530 €, 86,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog i moderno uređenog porodičnog stana na mirnoj lokaciji sa puno zelenila, idealnog za porodičan život. Funkcionalnog rasporeda- prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom, koja lako može da se prepravi u spavaću sobu bez gubitaka udobosti u dnevnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 380.000 €, 119,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 110831 EKSKLUZIVNA prodaja četvorosobnog SALONSKOG stana u strogom centru, Bulevar Mihajla Pupina Stan je potpuno renoviran pre par godina kojom prilikom je urađene kompletne nove strujne instalacije, vodovodne i kanalizacione (promenjena kompletna vertikala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 81.370 €, 34,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Renoviran jednosoban stan , 34m2 ++I++ Prodaje se jednosoban dvorišni stan (34,44m2) porodične stambene zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji, Adamovićevo naselje. Ulica ima izlazak na Bulevar Evrope. Stan je potpuno renoviran, poseduje novu opremljenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 160.680 €, 56,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban stan sa +++ Agencijska oznaka stana: 1063845. Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban stan sa terasom koja gleda na dvoriste zgrade, na odličnoj lokaciji, nedaleko od Novosadskog sajma. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.960 €, 50,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, na Grbavici, prodaje se dvosoban stan koji spaja mir dvorišne orijentacije sa udobnošću života u savremenoj zgradi. Smešten na trećem spratu objekta iz 2010. godine, ovaj svetao i pažljivo renoviran stan nudi sve što je potrebno za kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 122.500 €, 44,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

NA 100m OD CENTRA,KOMPLET RENOVIRAN STAN SA NAMESTAJEM.ODLICAN I ZA ZIVOT I ZA DALJU INVESTICIJU.PREKO PUTA DUNAVSKOG PARKA.U ZGRADI NEMA LIFT,A LI JE STEPENISTE JAKO LAGANO ZA HOD.MIR ,TISINA, KO ZELI TO,JER STAN GLEDA NA DVORISTE.REGISTAR POSREDNIKA 1500, BR. LICENCE 2158. KONTAKT....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 300.000 €, 181,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103074, 3.6a, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava. Nekretnina se sastoji od dva objekta, Prvi objekat je u procesu renoviranja. Nekretnina se prodaje sa nameštajem i tehnikom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.100 €, 119,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada Na prodaju moderan, luksuzno renoviran stan u srcu grada! Uloženo 750 €/m² u vrhunske materijale i opremu. Kompletno zamenjene instalacije, nova aluminijumska stolarija sa trostrukim staklom i zvučnom izolacijom, automatske roletne i komarnici,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 120.000 €, 58,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran dvosoban stan u centru grada. Dvorišni stan do ulice od 58m2 sa galerijom. Po kvadraturi stan može biti dvoiposoban. Stan poseduje: dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu na galeriji, kupatilo i dvorište. U blizini sve neophodno za život. Agencijska provizija od 3% se dodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.170 €, 35,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar dvosoban stan+++Agencijka oznaka stana 1059369.Oglašavamo prodaju uknjiženog dvosobang stana na 1.spratu, terasa 5m2 nije ušla u kvadraturu stana .pogled na dvorište,renoviran,prodaje se sa nameštajem. Blizina centra 5 minuta. Blizina škole,pijace,gradskog prevoza i svega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.400 €, 65,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstven stan na tržištu! Trosoban stan u manjoj zgradi u mirnoj ulici. Zgrada poseduje svoje dvorište koje služi za odmor i igru. Stan poseduje dnevnu sobu, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i dve terase. STAN BEZ IKAKVOG ULAGANJA. Kupatilo renovirano 2022. godine. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran i namešten stan, moderno opremljen,odličnog rasporeda,hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja je odvojena,2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,ostava,dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad i Frušku goru.Jedna od najlepših lokacija za urban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.000 €, 70,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118250, 3a, spratna, 1, uknjižen, renoviran, dvorište/bašta, vikendica. Prodaje se renovirana vikendica na Kamenjaru, u prvom redu do Dunava, s otvorenim pogledom na reku i obronke Fruške gore. Uknjižena na 27 m², realna površina oko 70 m². Prostire se na dva nivoa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 257.500 €, 124,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Idealno za porodicu sa malom decom. Parkingsa zelenilomispred i oko objekta.Mirna lokacija sa obdaništem,osnovnom i srednjom školom u neposrednoj blizini. Park sa sadržajem za decu na 50m od objekta. Blizu centra grada, Promenade,Futoške pijace, prodavnice. Ulazu dvorište sa kapijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 309.000 €, 107,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičan četvorosoban stan u pešačkoj zoni grada sa predivnim pogledom. Kompletno renoviran, aluminijumska stolarija, hrastov parket 1. klase, vrhunska keramika. Stan poseduje dnevnu sobu, tri spavaće sobe, odvojenu kuhinju , i dva mokra čvora. Zgrada poseduje lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adamićevo Naselje, 81.370 €, 34,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan sa ugradjenom kuhinja Velika soba plus odvojena kuhinja sa trpezarijom Renoviran parket, keramika , vrata i prozori NOVO 34m2 1.5 soba Ogradjeno dvoriste od 12m2 cena 81.370EUR kontakt 0692888507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 100.000 €, 29,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121384, I/, uknjižen, renoviran. Na prodaju je lični stan u zgradi iz 1932. godine, u srcu Novog Sada, u ulici Poštanska. Stan se nalazi u unutrašnjem delu zgrade, sa pogledom na dvorište, što obezbeđuje mir i tišinu iako je smešten u samom centru grada. Sastoji se....