• GoHome Professional
stanovi KAMENICA - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stanovi KAMENICA - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi KAMENICA

  • Za upit "stanovi kamenica" pronađeno 1 573 nekretnina - prosečna cena 2.425 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 3.sprat
    • lift
    • opremljen
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 344.430 €, 149,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nešto sasvim novo. Naše luksuzne vile, smeštene u prirodnom okruženju nadomak grada, pružaju jedinstven spoj elegancije i udobnosti. Nalaze se između oboda Fruške gore i Dunava, s pogledom na Novi Sad. Ovo naselje obiluju bojama i šumovima prirode, pružajući humaniji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 123.500 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 56m2. Stan je u izgradnji. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita.. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 127.420 €, 66,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 195.700 €, 59,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo Vam izvanrednu nekretninu. U pitanju je trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji, na Alibegovcu. Zgrada je useljena 2025. godine i nalazi se u sklopu zatvorenog kompleksa. Stan je luksuzno opremljem i dodatno je rađen, a prodaje se kompletno namštene.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 331.420 €, 127,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 064/120-41-93 Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan, LUX opremljen stan u jednom od najpoželjnijih delova grada za porodičan život, na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe.Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 281.822 €, 124,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, neuseljavan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. U urbanoj vili sa samo četiri stambene jedinice. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 225.500 €, 93,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru. Kada dođete kući, parkirate na mesto koje čeka samo Vasu, uđete u svoj prostrani stan sa velikom terasom, sa koje se pruža fenomenalan,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 212.000 €, 96,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 96M. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je četvorosoban sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevnog boravka,kupatila.Uz stan se gratis dobija tavan površine 46,9 m2, krovna terasa površine 22,7 m2 sa pogledom na grad, krovna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 183.500 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 83M. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je četvorosoban sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevnog boravka,kupatila. Uz stan se gratis dobija tavan površine 25,8 m2, krovna terasa površine 42,2 m2 sa pogledom na grad i krovna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 111.912 €, 40,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m² do 109m², u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. Ovi jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi predstavljaju idealan izbor za porodični život,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 209.150 €, 71,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja,povrat PDV-a. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri), smart home koncept, multi split klimatizacija.Pozovite za više informacija.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.600 €, 128,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep komforan stan na Čardaku u urbnoj vili. Stan se sastoji od dnevne sobe, 4 spavaće sobe, 2 kupatila, vešeraja, saune i terase. U ceni i dva garažna mesta. Cena sa PDV-om. Lokacija odlična za miran porodičan život. Za sve dodatne informacije pozovite. s25 ŠIFRA: 524031....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 275.000 €, 143,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obronacima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućava mir i pripravnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastojiod trei etaže. Prizemlje: dnevni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.250 €, 56,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji – Sremska Kamenica---Agencijska šifra: 1007375.U prodaji stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici u Sremskoj Kamenici, nadomak budućeg mosta koji će znatno poboljšati saobraćajnu povezanost sa centrom grada i ostalim delovima Novog Sada.Objekat....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 412.000 €, 165,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo ogroman porodični stan sa garažom za 2 auta, parking mestom ispred, tri terase, od kojih jedna ima predivan pogled na Dunav i Štrand sa druge strane. Stan se nalazi u kompleksu Pop Hill i sastoji se od predivnog ''open space'' dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 62.000 €, 34,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se manji dvosoban stan od 34m2 u suterenu novije zgrade. U prirodi su to dva stana od 17m2. Svaki od njih ima kuhinju i sopstveno kupatilo. Idealno za izdavanje, neposredna blizina autobuske stanice, RETKO U PONUDI!!! Kontakt – Aleksandar,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 46.350 €, 33,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jendoiposoban stan na lepom mestu u Sremskoj Kamenici. Prizemlje sa posebnim ulazom. Pvc stolarija,klima. Grejanje na struju(jeftini računi). Cena za dogovor. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.200 €, 71,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 2-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 137.020 €, 50,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. Ovi jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi predstavljaju idealan izbor za porodični život,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 75.700 €, 37,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja u Petrovaradinu, na Karagači. U blizini glavnog puta, fantastična zgrada. Cena je sa uračunatim PDV-om, arok izgradnje je kraj 2025.god. Šifra:540878 .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 267.610 €, 89,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 147.337 €, 57,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom i osamljenom kraju, daleko od gradske buke, a opet idealno povezane sa svim potrebnim sadržajima. Potrebno vam je samo 5 minuta da stignete....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 412.000 € na 367.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 367.200 €, 167,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 412.000 €
01.05.2026 - 367.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency Popovica, na izuzetnoj lokaciji, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada. Penthouse ima 107m2 stambenog prostora, uz dve prostrane terase....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 216.000 €, 96,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102150 CENA 216.000e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na Tatarskom brdu. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri prostrane spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 62.000 € na 64.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 64.000 €, 29,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 60.000 €
20.03.2026 - 62.000 €
06.05.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! Stan je uknjižene površine 21m2 + 8m2 terase sa ostavom. U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Grejanje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.440 €, 81,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani klijenti, sa zadovoljstvom Vam predstavljamo nov objekat sa 8 stambenih jedinica u izgradnji u prelepom delu Sremske Kamenica sa rokom završetka maj 2026. godine + 60 dana. Ono što je karakteristično i izdvaja ovu ponudu od drugih jeste izrazito visok kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 75.190 €, 73,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Specifična nekretnina, može se koristiti kao stambeni prostor, odlično je i za restoran zbog blizine Dunava. Dobro je za poslovni prostor, ordinaciju, mogu se napraviti i dva apartmana za rentiranje koji mogu biti fizički odvojeni. Gas je uveden u zgradu. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 84.000 € na 96.440 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 96.440 €, 35,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 92.400 €
19.09.2025 - 84.000 €
17.04.2026 - 96.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novog Sada - Sremska Kamenica.U ponudi su stanovi svih struktura - od funkcionalnih garsonjera do komfornih petosobnih stanova, idealnih kako za porodičan život, tako i kao dugoročna investicija.Objekat je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 98.100 €, 45,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128601, II/V. Na prodaju nov stan na Mišeluku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 155.000 €, 90,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113107, 5a, spratna, uknjižen. Prodaje se kuća, 90m2, na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici/Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 120.650 €, 54,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 54m2. Stan je u izgradnji. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita.. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 412.000 €, 167,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacija...Stan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće . Keš/kredit. Pozvati naše agente. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.372 €, 58,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, , na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju. Ovi jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u okviru novogradnje predstavljaju savršen izbor za kupce koji traže kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.050 €, 99,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep porodičan stan u izgradnji na Tatarskom brdu. Stan će se nalaziti u urbanoj vili koja je pozicionirana u najlepšem delu ovog naselja, okružena porodičnim kućama. Trostrano je orjentisan i samim tim biće jako svetao. U dvorišno orjentisanom delu stana nalazi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.020 €, 76,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na Petrovaradinu na odličnoj poziciji, malo izdignutoj i sklonjenoj sa puta. Po jedan stan na svakoj etaži. Uz ovaj stan ide i gratis terasa iznad, preko cele površine stana pošto je ravan krov u pitanju i plaćali bi se samo troškovi uređenja terase. Ispod su....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 187.650 €, 87,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada! Bez gužve i buke u veoma prijatnom okruženju sa svim pratećim sadržajima! U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno za kupce prve nekretnine. U ceni stana je i jedno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.710 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada! Bez gužve i buke u veoma prijatnom okruženju sa svim pratećim sadržajima! U ceni stana takođe, dobijate deo dvorišta od 60m2. U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 61.800 €, 31,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, MIŠELUK, JEDNOIPOOSBAN, 31M2. Oglašavamo prodaju stana koji se u papirima vodi kao garaža a funkcioniše kao stan u potpunosti. Zgrada je nova, kvalitetno rađena. Ovakva nekretnina se pokazala kao dobra investicija, povoljnija od drugih a cena zakupa ista. Lokacija postaje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 167.800 €, 68,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 68m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Trosoban Kvadratura: 68m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1091190 - Uknjižen troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan poseduje dve velike terase. Grejanje podno na gas. Peti sprat, lift. Troiposoban stan, Sremska Kamenica - Tatarsko Brdo | Prodaja · 160m² · 206.000€.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 521)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>