• GoHome Professional
stanovi Futog NOVI SAD - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi Futog NOVI SAD - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Futog NOVI SAD

  • Za upit "stanovi futog novi sad" pronađeno 85 nekretnina - prosečna cena 1.621 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 2.sprat
    • parking
    • duplex
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Futog, 52.970 €, 43,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

-- Predstavljamo Vam odličnu izgradnju u Futogu -- Stanovi su odlični uz svaki stan se dobija parking mesto. U blizini market, autobuska stanica, ulica asfaltirana i ima rasveta. Lokacija je mirna i ima dosta zelenila. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice i svih drugih sadržaja neophodnih za....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 76.330 € na 88.580 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 88.580 €, 40,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 76.330 €
18.05.2026 - 88.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju dvorišne orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,grejanje je centralno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi futog novi sad'
136.980 €
66.650 €
113.300 €
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,ulično je orijentisan ima ograđenu Terasu oko 10 m2 grejanje je Podno sa korektnim troškovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 100.800 €, 63,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična oprema, tarket, šestokomorna PVC stolarija. Svaki stan ima svoj gasni kotao-podno grejanje na gas. Keramika je prve klase. Stan je dvostrano orjentisan. .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 58.450 € na 62.100 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 62.100 €, 35,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 58.450 €
02.05.2026 - 62.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 35 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.650 €, 80,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Futogu, sa rokom proleće 2026. godine. Pouzdan investitor, odličan kvalitet gradnje i opreme. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, pločice podno grejanje, odlična keramika i grejanje na gas što automatski smanjuje troškove stanovanja. Zgrada će biti ograđena i sa video....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 83.660 € na 84.150 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 84.150 €, 38,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 80.340 €
16.05.2026 - 83.660 €
19.05.2026 - 84.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 65.600 €, 34,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NA POČETKU FUTOGA---Agencijska šifra 1007891.Na prodaju stanovi u izgradnji na početku Futoga, na mirnoj lokaciji nadomak Novi Sad.Rok useljenja: 1.5.2026. godine.Stanovi su funkcionalnog rasporeda, različitih kvadratura. U blizini se nalazi autobusko stajalište.Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 156.560 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Veliki Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 83.660 € na 84.150 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 84.150 €, 38,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 80.340 €
17.05.2026 - 83.660 €
18.05.2026 - 84.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu dvorišne orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,grejanje je centralno....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 76.330 € na 88.580 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 88.580 €, 40,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 76.330 €
19.05.2026 - 88.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 51.900 €, 28,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Garsonjeru 28 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 135.230 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na samoj granici između Veternika i Futoga. Pouzdan investitor, visok kvalitet gradnje,materijali renomiranih proizvođača čine ovu nekretninu vrednom Vaše pažnje. Ako ste u potrazi za idealnim prostorom za vaš porodičan život, na pravom ste....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 119.780 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 140.000 €, 91,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053281, FUTOG, BRAĆE BOŠNJAK, DUPLEX,91m2 Predstavljamo Vam FENOMENALAN stan u izgradnji sa svojim privatnim dvorištem!!! Jedinsveno u ponudi!! Ako želite da živite u stanu a da imate osećaj kao da ste u kući,ovo je ponuda baš za Vas. Predstavljamo Vam dupleks u izgradnji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 123.600 €, 72,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan duplex na samo par minuta od puta Novi Sad-Futog! Stan je ukupno 72m2 i sastoji se od dva nivoa. Na prvom nivou je prelep dnevni boravak sa kuhinjom, terasom i kupatilom. Na drugom nivou su tri komforne spavaće sobe i kupatilo. Kosine na spratu u spavaćim sobama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.450 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 106.000 €, 63,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u urbanoj vili od 3 stana Odlično organizovan prostor, svaki kvadrat je na svom mestu. Dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu sa ostavom plus tri spavaće sobe. svaki stan ima svoj gasni kotao što pruža mogućnost uštede tokom grejne sezone. Tarket podovi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 104.690 €, 66,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 112.180 €, 78,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 58.570 €, 36,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NA POČETKU FUTOGA---Agencijska šifra 1007892.Na prodaju stanovi u izgradnji na početku Futoga, na mirnoj lokaciji nadomak Novi Sad.Rok useljenja: 1.5.2026. godine.Stanovi su funkcionalnog rasporeda, različitih kvadratura. U blizini se nalazi autobusko stajalište.Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 77.420 €, 40,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NA POČETKU FUTOGA---Agencijska šifra 1007893.Na prodaju stanovi u izgradnji na početku Futoga, na mirnoj lokaciji nadomak Novi Sad.Rok useljenja: 1.5.2026. godine.Stanovi su funkcionalnog rasporeda, različitih kvadratura. U blizini se nalazi autobusko stajalište.Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 107.070 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u urbanoj vili od 3 stana Odlično organizovan prostor, svaki kvadrat je na svom mestu. Dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu sa ostavom plus tri spavaće sobe. svaki stan ima svoj gasni kotao što pruža mogućnost ušteda tokom grejne sezone. Tarket podovi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 113.300 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Futog, odličan raspored u 63m2, lepa ulica+++ .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu ,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 116.280 €, 78,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 70.040 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STANOVA NA POČETKU FUTOGA---Agencijska šifra 1007894.Na prodaju stanovi u izgradnji na početku Futoga, na mirnoj lokaciji nadomak Novi Sad.Rok useljenja: 1.5.2026. godine.Stanovi su funkcionalnog rasporeda, različitih kvadratura. U blizini se nalazi autobusko stajalište.Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 75.000 €, 35,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-NOVI SAD, Novi Sad-Futog, , , 35m2, 75000 eur ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 130.545 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 552882 - kon.tel. 069/2244173 *** Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na samoj granici između Veternika i Futoga. Pouzdan investitor, visok kvalitet gradnje,materijali renomiranih proizvođača čine ovu nekretninu vrednom Vaše pažnje. Ako ste u potrazi za idealnim prostorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 133,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prizemna petosobna kuća od 133 m² u Starom Futogu na placu od 611 m². Кvalitetno građena zid je građen od dve / duple cigle – fasadna cigla je spolja. Može da funkcioniše kao 2 odvojena stana. Кuća ima kupatilo i zaseban toalet, kao i prostranu dvorišnu terasu. Većina soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 156.560 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Veliki Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu ,ulične orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 36.050 €, 48,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

* Prodaje se stan u Futogu ima dve spavaće sobe, kuhinja, kupatilo.Za sve informacije pozovite agenciju. 021/21-00-690 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu ,dvostrane orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 49.440 € na 51.900 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 51.900 €, 28,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 49.440 €
22.02.2026 - 51.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Garsonjeru 28 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju dvorišne orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,grejanje....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 120.000 € na 128.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
20.03.2026 - 128.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! Agencijska oznaka stana 1100634. CENA 128000e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , drugi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 124.370 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan u izgradnji sa dva mokra čvora. U ceni su dve terase po oko 12m2 koje nisu u kvadraturi, kao i parking mesto. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Podno grejanje je na gas. Ne propustite ovu priliku. Pozovite nas za više informacija. 021/425-112,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 153.120 €, 93,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 112.500 €, 78,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Futog, četvorosoban stan u novoj LUX zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji .Dom za vašu porodicu – mirno, sigurno, blizu grada!Odlična cena i gratis parking mesto!. Agencijska oznaka stana 1100632, Futog. Četvorosoban stan savršenog rasporeda u maloj zgradi sa samo 6 stanova.Na....