• GoHome Professional
stanovi Dorćol BEOGRAD - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stanovi Dorćol BEOGRAD - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Dorćol BEOGRAD

  • Za upit "stanovi dorćol beograd" pronađeno 335 nekretnina - prosečna cena 4.196 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosečna cena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban, namešten stan od 50 m² na Dorćolu, u ulici Jelisavete Naćić, na prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Potpuno je opremljen i odmah useljiv. Grejanje je etažno, sa radijatorima i TA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo ekskluzivan četvorosoban stan od 104m² na 2. spratu novije zgrade (2009) u mirnom delu Dorćola. Stan je dvorišno orijentisan, u kompleksu sa obezbeđenjem 24/7 i privatnim dvorištem sa dečijim igralištem. Sastoji se od dnevnog boravka, zatvorene terase, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 260.000 €, 76,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kapetan Mišina, pr/2, 3.0 stan salonskog tipa u maloj, mirnoj zgradi, na odličnoj lokacij - donji Doćol, za sređivanje, blizina škola, vrtića, fakulteta, prevoza, svih infrastrukturnih sadržaja, uknjižen. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Dorćol, u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na petom spratu, površine 45m². Centralno grejanje, klima, terasa, okrenut prema bašti tako da je bez buke. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.000 €, 16,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera od 16m2 koja se nalazi na 7. spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se sastoji od kombinovane sobe iz koje se izlazi na terasu, kuhinje i kupatila. Stan je delimično renoviran i održavan, prodaje se sa svim stvarima koje se mogu videti na slikama. Bez ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121335, II/VII, uknjižen, garaza, parking. Dve garaže 60.000e. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 99,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo prostran, trosoban stan u ul. Visokog Stevana. Blizina škole, obdaništa, gradskog prevoza kao i Beogradskog zoološkog vrta i Dunavskog keja. Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, ostava i terasa. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 22,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Dorćolu, u ulici Visokog Stevan Stan se nalazi na četvtom spratu stambene zgrade od jedanaest Površine je 22m2 (mereno ima 20m2 + 2m2 terasa), uknjižena na 16m2 Grejanje u stanu je centralno Klima Prodaje se nameštena Dosta osunčan sa puno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 350.000 €, 78,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan stan na gornjem Dorćolu, u atraktivnoj ulici, Kralja Petra u zgradi sa lepom fasadom, koja je pod zaštiitom kulturnog dobra, idealan za porodičan život, a i kao investicija za izdavanje. Blizina ulice Kneza Mihaila, tvrđave Kalemegdan, škola, kafića i kulturnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 99.000 €, 18,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider Vam sa zadovoljstvom prezentuje mali stan na najboljoj lokaciji i kao takav je uvek odlična investicija! Odličan kako za život u gradskom jezgru tako i za sve vrste rentiranja. Uknjiženo 16m2 + 3m2 terasa koja nije uknjižena. Za vise info pozovite: 069 43 98 056 Cekamo vas poziv!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 234.500 €, 67,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u odličnom stanju, dvostran, visina plafona 3,10, dva ulaza. Pogodan za razne namene. Dobra zgrada, lep ulaz. Uknjižen na 59m2, mereno 67m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 108.000 €, 16,00 m2 cca 6750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u samom srcu donjeg Dorćola, površina 16m2. Moderno uređena, proširena terasom tako da sada ima 18m2. Potpuno renovirana pruža maksimalnu funkcionalnost na svakom kvadratnom metru. Centralno grejanje. Dostupnost svim kulturnim sadržajima. Osnovna škola, vrtić, gimnazija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 235.000 €, 47,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan u Venizolosovoj ulici, na petom spratu, jako lepo održavane i sređene stambene zgrade, sa renoviranim liftom. Stan je polurenoviran, urađeno je kupatilo i kuhinja koji samo treba da se opreme, zamenjena je PVC stolarija, kao i vodovodne i elektro instalacije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Dorćola, u mirnoj i tihoj ulici izolovanoj od buke i saobraćajne gužve, nadomak strogog centra grada, nalazi se ovaj jednosoban stan. Kulturni i zabavni sadržaji kao i bogata infrastruktura, čine ovu nepokretnost izuzetnim izborom za život. U neposrednoj blizini je Skadarlija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 327.000 €, 60,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2,0 Stari Grad , Novi Dorcol , Venizelosova , blizina Bajlonija , Skadarlije , 60 m2 ( u postupku uknjizena ) , 1/ 7 , cg /kalorimetri , dva lifta , luksuzna novogradnja 2022. godine , svetao , orijetisan istocno , visina plafona 2,7m , Smart-Home sistem , Alu stolarija , motorne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Novog Dorćola, Silosa, šetališta 25. maj. Novogradnja, prvo useljenje. Kompletno opremljen nameštajem, uređajima, posuđem, posteljinom, sve što je potrebno za ugodan život. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 295.000 €, 111,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA Zgrada je smeštena u prestišnom delu grada, nedaleko od Knez Mihajlove ulice i nadomak Kalemegdana, to je predratna zgrada sa dva sprata. Stan je 4.0 soban po strukturi u dva nivoa. Nalazi se na 1 i 2 spratu, dvostran je, svetao, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 67,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Dositejeva, 67m2 ------------------------------------------------ 67m2, 2.0, pr/1, EG, podrum, interfon, izvorno, uknjižen Salonac u centru grada sa zajedničkim dvorištem. Sastoji se od kuhinje, trpezarije sa kaminom, kupatila i dve sobe od kojih je jedna prolazna.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 99.000 €, 16,00 m2 cca 6190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera, renovirana, bez ulaganja. Odmah useljiva. Uknjižena na 16m2, mereno ima 18m2. Svetla, u održavanoj zgradi. Lepo iskorišćen prostor. Javni parking ispred zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 533.500 €, 165,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se penthouse na VI, VII spratu zgrade koja je završena krajem 2023. godine, uknjižena i useljiva. Ceo objekat je izgrađen od veoma kvalitetnih materijala a stan je glamurozan i veoma svetao. Lift ide do V sprata. U prvom nivou stana se nalaze tri spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33601, III/, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi je dvosoban, renoviran stan u strogom centru gradu. Izdaje se opremljen, grejanje u stanu je centralno. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Useljiv je 15.06. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 580.000 €, 105,00 m2 cca 5520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetno očuvan, prostran salonac od 115m2(u katastru upisan 105m2) koji odiše duhom starog Beograda, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija – Dorćol. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i održavane zgrade, ima funkcionalnu strukturu 4.0. Prostor je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Dorcol , blizina crkve Aleksandar Nevski , Zorza Klemansoa , 104m2 uknjizena kvadratura , 2 / 7 , lift , cg, , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , Hrast parket 1. klase , Alu stolarija , sanitarije Geberit , Grohe , Italijanska keramika ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u centru Beograda. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je odmah useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 140.000 €, 35,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi potpuno renoviran stan u blizini crkve Aleksandar Nevski. Nalazi se u suterenu, ali nije ukopan. Ulaz je iz dvorišta. Veoma mirno i bezbedno, bez buke, a u samom centru. Urađene nove vodovodne cevi u kupatilu i kuhinji, kao i elektro instalacije. Poseduje podrum. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 40,00 m2 cca 6250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostran, salonac, renoviran pre 2 godine. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe sa terasom, kuhinje i kupatila. Lux ugradni plakari, sanitarije, keramika,parket, kovano gvožđe, visoka tavanica. Nalazi se pored Skadarlijske pijace i pored mesta na kojem je planirana (podzemna) stanica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Dorćolu, 50m2, Gospodar Jovanova. Stan se nalazi na 3.spratu/5, uređena zgrada sa liftom. Dvostrano je orijentisan, svetao, komforan. Ima francuski balkon. Vredsan je svake pažnje! Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije,izrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 115.000 €, 22,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, kompletno renoviran stan na savršenoj lokaciji, u srcu Dorćola. Ovaj kompaktni stan predstavlja idealnu investiciju, pogodan je za izdavanje na dan, ali i na mesečnom nivou. Osunčan i svetao, s terasom sa koje se pruža jedan od najlepših pogleda u gradu!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, renoviran stan. Izdaje se na kraći vremenski period po dogovoru. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 212.000 € na 199.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 199.000 €, 45,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 212.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 625.500 €, 145,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2023.,

www.klikdooglasa.com

Stan na Dorćolu u Solunskoj ulici preko puta Hotela Mona Solunska, uknjižen na 68m2 6/8, dva lifta (jedan teretni), dve lođe, izvorno dvosoban stan, od prostorija: predsoblje, trpezarija adaptibilna u spavaću sobu sa izlazom na lođu od 5m2 sa pogledom na reku, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 625.500 €, 145,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 761.000 €, 269,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 761.000 €, 269,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 355.000 € na 345.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 59,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 370.000 €
20.02.2026 - 355.000 €
24.04.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 355.000 € na 345.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 59,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 370.000 €
20.02.2026 - 355.000 €
24.04.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 212.000 € na 199.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 199.000 €, 45,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 212.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u zgradi na Dorcolu,udaljen od Knez Mihajlove oko 100m isto toliko i od Kalemegdana,sastoji se od trpezarijskog i spavaceg dela,ima hodnik,kupatilo,terasu,ktv,ugradni plakar,innternet. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 420.000 €, 140,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-335 (od ukupno 335)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>