• GoHome Professional
stanovi Dorćol BEOGRAD - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi Dorćol BEOGRAD - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Dorćol BEOGRAD

  • Za upit "stanovi dorćol beograd" pronađeno 335 nekretnina - prosečna cena 4.196 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosečna cena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • lođa
    • centralno grejanje
    • renovirano
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.900 €, 71,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prestižnoj lokaciji, retko u ponudi, izuzetna prilika za kupovinu stana odličnog rasporeda u samom jezgru Gornjeg Dorćola. Za ljubitelje dupleksa, za život ili kao investicija. Stan ima visinu 3. sprata, sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, ulaza i terase -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 435.000 €, 76,00 m2 cca 5720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan novogradnja, u jednoj od najlepših ulica Dorćola, Knićaninovoj. Zgrada je iz 2019 god sa samo 10 stanova, izgrađena po svim savremenim i energetskim standardima za komforan udoban život u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja. Zgrada poseduje i sopstvenu garažu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 169.600 €, 106,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, moderno opremljen dupleks stan u mirnoj i traženoj ulici Senjanina Ive. Lokacija u centru grada koja pruža mir, obilje zelenila i prijatnu atmosferu, a istovremeno odlično povezana sa svim važnim gradskim sadržajima. Zgrada poseduje interfon, urednog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan poslovni prostor u centru grada, u Višnjićevoj ulici, kod "Alonsa". Nalazi se na prvom spratu starije zgrade sa urednim ulazom. Sastoji od dve sobe, kupatila, ostave i terase. Renoviran je i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Zbog lokacije i strukture, ova nepokretnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 341.500 €, 74,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u samom centru Starog Grada, u Dositejevoj ulici. Nalazi se u lepo održavanoj, salonskoj zgradi, sa liftom! Nalazi se na 4. spratu od 5. Stan je renoviran, prodaje se opremljen kvalitetnim materijalima i nameštajem. Veoma lep raspored prostorija, sa dosta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan od 60 m², na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, u blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija pruža odlične veze sa svim delovima Beograda, dok sama zgrada i okruženje garantuju mir i udobnost. Stan je dvostrano orijentisan i funkcionalno raspoređen,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 888.000 € na 849.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 849.000 €, 174,00 m2 cca 4880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 888.000 €
08.05.2026 - 849.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U našoj ponudi izdvajamo izuzetan salonski stan površine 174 m², koji se nalazi u samom srcu grada, u ulici Cara Dušana, u neposrednoj blizini Kalemegdana. Stan je pozicioniran na 2. spratu od ukupno 3, u prelepoj zgradi iz prošlog veka koja je pod zaštitom, što dodatno potvrđuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Dunavskog keja, kod Pančićevog parka na Dorćolu, nalazi se ovaj dvosoban stan. Stan je u urednoj i dobro održavanoj zgradi, na petom spratu od osam, sa dva lifta. U blizini se nalazi škola, gimnazija, Dom zdravlja, vrtić, marketi i svi ostali neophodni sadržaji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 141.500 €, 31,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je savršen jednosoban, renoviran stan na Dorćolu. Nalazi se na trećem od četiri sprata u predratnoj dvorišnoj zgradi bez lifta. Stan je jednostrano orijentisan sa pogledom na dvorište. Idealan je za život, investiciju ili kratkoročno izdavanje. Ranije je korišćen kao stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 435.000 €, 76,00 m2 cca 5720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u srcu Dorćola nadomak ulice Cara Dušana. Površine je 76m2 i po strukturi je trosoban stan. Stan je u redovno održavanoj zgradi novije gradnje iz 2019. godine. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Život u saloncima stvara doživljaj gspostvenosti,a činjenica je da njihova prefinjena estetika doprinosi ekskluzivnosti stanovanja.U prilici smo da Vam, na prestižnoj lokaciji, u strogom centru grada u Siminoj ulici, ponudimo uknjižen, raskošan, svetao,dvostrano orjentisan salonski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 366.000 €, 122,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99364, II/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Impeccably equipped with premium-class appliances that cater to your every need, this remarkable residence sets itself apart from the competition with its....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 295.000 €, 57,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan na atraktivnoj lokaciji Gornjeg Dorćola. Nalazi se u urednoj dvorišnoj zgradi, salonske je visine (3.20), dvospratno orijentisan, renoviran u potpunosti pre tri godine. Stanu je pripojena zastakljena lođa od 8m2, a pripada mu i podrumski prostor u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 155.000 €, 40,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Beograda, pored Kalemegdanske tvrđave nalazi se prostran jednosoban stan. Stan poseduje veliku spavaću sobu,dnevnu sobu sa kuhinjom i renovirano kupatilo. Stan je dvorišno orijentisan , okružen zelenilom. Odličan je za izdavanje, ali i za udoban život, jer je u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 440.000 €, 120,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetan petosoban stan u najlepšem delu starog Beograda, u mirnoj i prestižnoj Ulici Gospodar Jovanovoj. - Trostrano orijentisan, veoma svetao, sa fantastičnim pogledom - Izuzetnog rasporeda, kompletno renoviran - Površina i struktura: Stan se sastoji od ulaznog hodnika,prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana 28m2+5m2(lođa) .. 28m2+5m2, 1.0, 3/4, klima, podno, ostava, lođa, interfon, renoviran. Izdaje se kompletno renoviran stan u srcu istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 66,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nepokretnost smeštenu u zgradi novije gradnje u Višnjićevoj ulici. Nalazi se na prvom spratu i prema dokumentaciji vodi se kao poslovni prostor, adaptibilan na više načina, pruža mogućnost kupcu da prilagodi svojoj delatnosti, a zbog svoje lokacije podobna i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 295.000 €, 77,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Donji Dorćol, svetao, komforan, renoviran stan. 63m2 grejne površine i dve terase ukupne kvadrature 14m2 Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, 2 spavaće sobe, kuhinja, špajz, kupatilo. agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 85.000 €, 22,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u strogom centru Beograda, u ulici Strahinjića Bana. Stan se nalazi u suterenu starije zgrade od četiri sprata. Zgrada je redovono održavana i kvalitetne gradnje. Površina stana je 22m2 i sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela, kuhinje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 235.000 €, 103,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep stan od 103m2 na Dorćolu u Jevrejskoj ulici. Stan se nalazi na poslednjem, 4. spratu u zgradi bez lifta. Potpuno je renoviran. Zamenjene vodovodne, kanalizacione cevi, elektro instalacije. Velux prvoklasni prozori, parket prve klase iz Slavonije. Prostorije u stanu:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 169.000 €, 43,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban, salonski stan na odličnoj lokaciji, u ulici Cara Dušana. Odlično pozicioniran, spavaći deo okrenut ka Jevrejskoj ulici. Visina plafona 3,40m, ima svoj poseban ulaz. S obzirom na svoju izuzetnu lokaciju, da se nalazi na par minuta hoda od Kalemegdana, pogodan je i kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 99.000 €, 19,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo garsonjeru na fantastičnoj lokaciji , Donji Dorćol, ulica je Dubrovačka. Prodaje se kompletno namešten,uknjižen je na 16 m2, ali s obzirom da je pripadajuća terasa od 3 m2 pripojena stanu, merene površine je 19 m2. Veoma je svetao sa panoramskim pogledom na grad. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Skadarlije i Bajloni pijace, ulica Đorđa Jovanovića , potpuno renoviran stan površine 40 m2, i terasa 23 m2, dvorišno orjentisan. Grejanje -inverter klima i norveški radijator. Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, spavaća soba, galerija za odlaganje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Braće Baruh. Stan se izdaje zaposlenim osobama ili studentima. U stanu nema uslova za porodice. Prednost ima zaposlena devojka. Pored kirije, plaćaju se računi za infostan i električnu energiju. Infostan je 8800 dinara. Stan je odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 16,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu, blizu Kalemegdana, u ulici Visokog Stevana. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade koja je okružena zelenilom. Dobro pozicioniran, zaštićen od buke, svetao. Zgrada i ulaz veoma uredni i održavani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700.000 €, 192,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Visokog Stevana, odličan trostrano orijentisan dupleks na osmom spratu zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četvorosoban, sa galerijom na dve etaže, koju čini donji nivo 122.37 m2, galerija 69.85m2. Stan ima tri spavaće sobe, dnevno-trpezarijski deo i kuhinju, dva kupatila, prostoriju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.500 €, 35,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na Dorćolu, u strogom centru grada, na par minuta hoda od pešačke zone u Knez Mihailovoj ulici, tvrđave Kalemegdan, zoološkog vrta, Skadarlije, u neposrednoj blizini škola i vrtića. U potpunosti je renoviran i namešten, ima 35 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 400.000 €, 160,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93834, IV/VI, klima, lift, salonski, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. U ponudi za izdavanje je jedinstven stan salonskog tipa u zgradi pod zaštitom, u samom centru grada, nadomak Kalemegdana, Knez Mihailove, studentskog parka i brojnih drugih komercijalnih i kulturnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 340.000 €, 59,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo luksuzan stan na odličnoj lokaciji u ekskluzivnoj novogradnji Novi Dorćol. Stan se nalazi na 1. spratu od 7, sa liftom. Zgrada je obezbeđena video-nadzorom i obezbeđenjem, u sklopu zgrade je privatno igralište za decu. Predivan raspored prostorija : ulazni hodnik, komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 451.000 €, 74,00 m2 cca 6100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u prestižnom naselju Novi Dorćol, u samom centru Beograda, koje nudi savršen spoj urbanog života i mira. Kompleks uključuje spa centar, teretanu, restorane, kafiće i prodavnice, čime stanari imaju sve potrebne sadržaje na dohvat ruke. Stan na četvrtom spratu ima prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 194.000 €, 49,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dorćol predstavlja spoj istorije, kulture i modernog života. Idealna je lokacija za one koji žele da su u srcu zbivanja najužeg gradskog jezgra: Kalemegdan, Knez Mihailova ulica, Skadarlija, Dunavski kej su na samo nekoliko minuta lagane šetnje. Arhitektonski savršeno idejno rešenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem dvosoban stan na Dorćolu, blizu Bajlonijeve pijace i Bitef teatra. Namešten, spavaća i dnevna soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i hodnik. Računi oko 60e mesečno. Struja zimi do 150e. Grejanje na struju. Svuda su radijatori + TA pec u dnevnoj sobi. Depozit obavezan Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 400.000 €, 160,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom vam prezentujemo sofisticiran,4.0 salonac,potpuno i kompletno renoviran! Sam stan se nalazi u gornjem delu ulice Kralja Petra u istorijskoj zgradi sa liftom i smešten je na 4 od 6 spratova. Pored tri velike,spavaće sobe,ogromne dnevne sobe sa zastakljenom lodjom,kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 597.500 €, 239,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81208, VPR/, klima, luks renoviran, stara gradnja, kancelarija. Izdaje se stan/poslovni prostor na samo par koraka od Kalemegdana i Knez Mihailove ulice, prazan stan sa galerijom. Stan se sastoji od 5 soba, kuhinje i poseduje četiri mokra čvora, tri kupatila i toalet.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamišljen kao studio sa jednom velikom prostorijom od 40m2, a može da se koristi kao kancelarija za manji tim ljudi ili fotografski/slikarski atelje zbog velike količine dnevnog svetla. Kuhinja i kupatilo su skockani u 10m2 kako bi glavna prostorija bila komforna. Otvoreno za razne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700.000 €, 192,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jedinstven, trostrano orijentisan stan, koji se retko sreće u ponudi, smešten na Dorćolu, u ulici Visokog Stevana, u održavanoj zgradi iz 80-ih godina sa dva lifta. Lokacija pruža mir i privatnost, a istovremeno se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog keja, Kalemegdana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105877, VI/VII, klima, lift, renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran i opremljen stan u strogom centru grada sa fantastičnim panoramskim pogledom. Struktuno je dvosoban, čine ga ulazni hodnik, dnevno trpezarijski boravak, kuhinja, spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dorćolu, blizu crkve Aleksandar Nevski i gimnazije u Skenderbegovoj ulici, nalazi se ovaj po strukturi jednosoban stan površine 32kvm (uknjižen na 30kvm).; Stan je u polusuterenu, južno orijentisan, svetao i uopšte se nema osećaj da je takva pozicija!; Prodaje se sa trenutnim namšetajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dorćol,Dositejeva ulica,4.0,100kvm, dvorišna kuća-dupleks, dole-dnevna+2 spavaće sobe+kupatilo i kuhinja i terasa; gore-sve 1 prostor sa čajnom kuhinjom i kupatilom, cg (info stan oko 9000din), 4 klime,2 kupatila, NOV nameštaj, useljivo 10.09. 900e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117487, I/, dupleks, klima, salonski, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude, potpuno renovirani stan salonskog tipa na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u samom srcu kulturno istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 680.000 €, 130,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan salonski stan u odličnoj zgradi i na odličnoj lokaciji. Blizina pozorišta, Knez Mihailove, Kalemegdana, Skadarlije, pijace, a i Dunav nije daleko. Petosoban po strukturi, svetao i sunčan, četiri klime. Parking zona. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, četiri....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 335)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>