• GoHome Professional
stanovi BEOGRAD izdavanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi BEOGRAD izdavanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi BEOGRAD izdavanje

  • Za upit "stanovi beograd izdavanje" pronađeno 15 411 nekretnina - prosečna cena 13 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • polunamešten
    • ekskluzivan
    • kablovska
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux sređen stan u novogradnji. Kompletno opremljena kuhinja, alu stolarija, prvoklasna keramika, led rasveta, električne roletne, video nadzor, centralno grejanje po utrosku. Odlična povezanost sa glavnim saobraćajnicama što omogućava brz i lak pristup centru grada, aerodromu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 800 €
26.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Banatska 2.0, 66m2 (lođa 4m2), 1/6, CG, klima, lift, telefon, KATV, internet, video nadzor, interfon, garaža Na uglu Banatske i Cara Dušana u novoj zgradi “Zemona” izdaje se dvosoban stan, zapadno orijentisan. Sastoji se od ulaznog dela, dvevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd izdavanje'
1.300 €
1.000 €
710 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 176,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan stan, renoviran, dupleks, veoma komforan i funkcionalan, pogodan kako za stambeni, tako i za poslovni prostor. Ima tri etaže - na prvoj etaži je open space, na drugoj etaži je trosoban stan - dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i terasa, dok se na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad - Studentski trg 1. 0, 35m2 (terasa 4m2), 5/6, CG, lift Izdaje se namešten jednosoban stan na Studentskom trgu, u zoni Knez Mihailove ulice. Stan je dvorišno orijentisan. Odmah useljiv. Obavezan depozit! Isključivo izdavanje na duži vremenski period. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Namešten četvorosoban stan 85 m2 na Vračaru, kod Hrama, sa stilskim nameštajem i svim uređajima bele tehnike. Stan ima 3 klima uređaja, centralno grejanje, najbrži optički internet, veliki garderober, wc odvojen od kupatila i odlično je termički izolovan alumInijumskom stolarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Namešten, 2.0, cg, 1/7, lift, podrum, terasa, odmah useljiv. U prilici smo da vam ponudimo odličan, potpuno renoviran dvosoban stan, u zgradi iz 60-ih godina, merene površine 55m2 u blizini Karađorđevog parka. Zgrada je uredno održavana sa interfonom i liftom. Stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2024.,

www.fima-nekretnine.rs

Poslovni prostor u ulici Marka Oreškovića pored zubotehničke škole obezbeđen rolo vratima pogodan za razne namene. Nalazi se u niskom prizemlju stambene zgrade sa parkingom za stanare zgrade. Marka Oreškovića, Bulbulder.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.menadzer.biz

Prelep stan u naselju Brace Jerkovic, kod Crvenog Solitera, po strukturi dvoiposoban, sa velikom roditeljskom sobom i decijom sobom, dnevnom sobom, trpezarijom, kuhinjom, terasom 3m2. Stan je kompletno opremljen i namesten stvarima i tehnickim uredjajima neophodnim za zivot. Kucni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Petrovaradinska, Voždovac, 1000€, 55m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Petrovaradinska, Voždovac Petrovaradinska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 1.000 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se prelep osunčan stan, sa velikim dnevnim boravkom ,francuskim balkonima i predivnim pogledom. U centru grada, a potpuno izolovan od buke, sa jednom spavaćom sobom. Grejanje parcijalno i centralno i inverter. U cenu ukljuceni svi troskovi struja, kablovska i infostan. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.350 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.menadzer.biz

Prelep penthaus sa velikom dnevnom sobom i spavacom sobom. Luksuzna novogradnja, najbolja lokacija - pored FON-a. Kompletno opremljen za udoban i komforan zivot, od garnitura do svih tehnickih uredjaja, iz dnevne spobe izlazak na prelepu terasu sa otvorenim pogledom na Banjicku sumu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2025.,

www.vintimnekretnine.com

napomena Na odlicnoj lokaciji, izdaje se trosoban stan za poslovni prostor (moze i za stanovanje) u stambenoj zgradi.Prostorije:predsoblje,dnevni boravak,dve komotne spavace sobe,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,toalet i lodja.Izdaje se na duzi vremenski period ADMIRALA GEPRATA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan u Paviljonima. Poseduje kuhinju sa uređajima. Mirna ulica. Uvek ima mesta za parking. Nije zonirano. Generala Ždanova. Infostan 6200RSD Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.beostan.co.rs

66982 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Zemun - Gornji Grad Ulica: Zivka Petrovica (mapa je informativnog karaktera) Tip: 2-soban Kvadratura: 43 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 4 od 5 Grejanje: Etažno Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon: Da Kablovska:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se prostran i svetao stan površine 83 m² u ulici Generala Štefanika. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i pruža visok nivo komfora za svakodnevni život. Sastoji se od: dnevna soba, 2 x spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, toalet, 2 x terase. Nalazi se na drugom spratu u....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 800 €
08.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.beostan.co.rs

66792 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Širi centar - Voždovac Autokomanda Ulica: Vitanovačka (mapa je informativnog karaktera) Tip: 3-soban Kvadratura: 70 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 3 od 8 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Da Klima: Da Internet: Da Telefon: Da Kablovska:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno nameštenu garsonjeru na Kanarevom brdu . Površina stana je 20m2. Stan se nalazi na prvom spratu dvo spratne zgrade. Stan je renoviran i potpuno funkcionalan. Struktura stana: hodnik, dnevno-trpezarijski deo, kuhinja, kupatilo, terasa. Poseduje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 500 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 600 €
19.04.2026 - 590 €
08.05.2026 - 550 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.menadzer.biz

Izdaje se funkcionalan jednoiposoban stan u Resavskoj ulici, u blizini Krunske ulice, u jednoj od najatraktivnijih zona. Stan se nalazi na 6. spratu od 7 u urednoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno namešten, svetao i funkcionalan, idealan za jednu osobu ili par. Zahvaljujući odličnoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 1.100 €
29.04.2026 - 1.000 €
16.05.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.beostan.co.rs

66578 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Novi Beograd - Stari Merkator Novogradnja Ulica: Aleksinackih Rudara (mapa je informativnog karaktera) Tip: 2-soban Kvadratura: 67 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 4 od 9 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Da Klima: Da Internet: Da Telefon:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 2.500 €, 255,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2024.,

www.vintimnekretnine.com

napomena I NIVO:HODNIK,TRI SOBE,KUHININJA,DVA MOKRA CVORA,TERASA I GALERIJA.II NIVO:OPEN SPACE-105M2 I TOALET.III NIVO:OPEN SPACE-GALERIJA.UKOLIKO SE IZNAJMLJUJE JEDAN NIVO CENA JE PO DOGOVORU. PROSTOR SE IZDAJE NA DUZE. RABINA ALKALAJA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2025.,

www.vintimnekretnine.com

napomena PROSTORIJE: ULAZNI HODNIK,DNEVNA SOBA, SPAVACA SOBA, TRPEZARIJA,KUHINJA,KUPATILO, DVE LODJE I TERASA. DR AGOSTINA NETA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.beostan.co.rs

64619 Kategorija: Izdavanje - Lokal Oblast: Lokal - Banovo Brdo Ulica: Bore Markovica (mapa je informativnog karaktera) Tip: 1.5-soban Kvadratura: 80 m2 Nameštenost: Prazan Sprat: Prizemlje od 6 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon: Da Kablovska:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.feniks.rs

Izdaje se odlicno sredjen jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u Majke Jevrosime ulici. Centralna lokacija, blizu svih sadrzaja i samog centra. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lepo sređen stan u veoma kvalitetnom stambeno-poslovnom objektu Wellport, u potpunosti opremljen, komforan, odvojena spavaća soba, svetao, jugo-zapadno orijentisan, cg po utrošku, zgrada sa video nadzorom i obezbeđenjem 24/7, zatvorenog tipa - ulazak je na karticu, ima uređeno dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.400 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se salonac u samom centru grada ,ugao Sremske i Prizrenske ulice, ukupne povrsine 107m2.Stan je renoviran(podovi,stolarija kuhinja), odmah useljiv.Etazno grejanje na struju, alarm i video nadzor unutar stana. Pogodan za poslovni prostor, kancelarije itd! Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, cg po utrošku, video nadzor, u zatvorenom kompleksu obezbeđenom kapijom, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu. Struktura 3.0 Kvadratura 53m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 / 5 Grejanje CG Stanje Standard....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.beostan.co.rs

67380 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Novi Beograd - Wellport Ulica: Tadije Sondermajera (mapa je informativnog karaktera) Tip: 2-soban Kvadratura: 57 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 9 od 10 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon: Da Kablovska:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.advantagebg.net

Izdajemo konforan, renoviran stan sa odličnom strukturom i orijentacijom. Stan se sastoji od: ulaznog antrea, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Orijentacija stana je istok - zapad. Spavaća soba gleda na prelep mali park. Parkiranje je ispred....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 350 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se manji 1.0 stan kod Hale Pionir, odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 2.000 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

Crveni krst, Bledska, 4.5, 108 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, klima, uknjizen na 89 m2, parking mesto u dvoristu u ceni zakupa, zgrada iz 1954. godine. Komforan stan u manjoj zgradi, po dva stana na spratu. Obezbedjeno je parking mesto u dvoristu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 2.000 €, 204,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Atraktivan stan smešten u novoj zgradi, koja se nalazi u lepoj ulici na Crvenom krstu. U blizini je pijaca Đeram, SC Vračar i Beogradsko dramsko pozorište, a na pešačkoj udaljenosti je i trgovačka zona Bulevar kralja Aleksandra, kao i okretnica autobusa. Moderan i lep eksterijer zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.100 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

BW TERRACES je ekskluzivna zgrada unutra projekta BW Waterfront-a, koja Vam nudi sve što ste oduvek želeli. Smeštena je na prvom redu do reke i poseduje luksuzan sadržaj za savremeni život. Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan, dvostrano orientisan na visokom 1 spratu, ukupne površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Izdaje se polunamešten stan sa spavaćom sobom u suterenu novije zgrade u ulici Ladno Brdo, kod Cvetanove Ćuprije nedaleko roštilja Leskovački kutak i od trase busa 20 prema V.Mokrom Lugu. Ladno Brdo , Cvetanova ćuprija.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.elitenekretnine.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan stan za izdavanje u kvalitetnoj novogradnji na Voždovcu, u mirnoj i traženoj ulici Žikice Jovanović. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade i idealan je za one koji traže komfor, praktičnost i dobru povezanost sa ostatkom grada. Enterijer je savremeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.350 €, 209,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Topčider, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.advantagebg.net

Izdaje se magacinski prostor od 60m2, pogodan za skladišćenje robe ili druge namene. Struktura prostora: velika prostorija (60m2), toalet i kancelarija (14m2).. Mogućnost zakupa dva garažna mesta.Plaćanje nesečno + depozit u visini jedne kirije! Za svaku preporuku! Teodora Drajzera.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se potpuno opremljen Lux stan 52m2 u novogradnji na 4. sparatu. Svetao stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, veliku terasu, kupatilo i spavaću sobu. Moguce je korišćenje garažnog mesta u sklopu zgrade uz doplatu. Odlična lokacija u blizini Neimarskog parka. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 900 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijavila.rs

Grejanje: Centralno gradsko Opis nekretnine Namešteno Prostorije (objekti) uz nekretninu Balkon Parking Podrum Radna soba Terasa Lux stan na Zvezdari, 73m2,3.0, novogradnja ID1825-1.

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 650 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.beostan.co.rs

66884 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Novi Beograd - Stari Merkator Ulica: Radoja Dakica (mapa je informativnog karaktera) Tip: 1.5-soban Kvadratura: 41 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 1 od 5 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon: Da Kablovska:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 650 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.beostan.co.rs

67476 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Zemun - Zemunske Kapije Ulica: Sumadijska (mapa je informativnog karaktera) Tip: 2-soban Kvadratura: 43 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 6 od 7 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Da Klima: Da Internet: Da Telefon: Da Kablovska: Da Depozit:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 3.000 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 5. 0 stan od 300m2, duplex, 2x 150m2, novogradnja. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja i terasa, na I sprat - 4 spavace sobe, 2 kupatila i terasa. Uz stan idu i 4-5 parking mesta, grejanje je na gas ili struju. Postoji dogovor oko oko opremanja. Stan je pogodan....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?