• GoHome Professional
stanovi BEOGRAD do 20000 eur - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi BEOGRAD do 20000 eur - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi BEOGRAD do 20000 eur

  • Za upit "stanovi beograd do 20000 eur" pronađeno 72 nekretnina - prosečna cena 540 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 19000 eura (malo jeftiniji)
    • 21000 eura (malo skuplji)
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 4.sprat
    • 3.sprat
    • novogradnja
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan u ulici 27. marta. Odmah je useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban namešten stan u novoj zgradi južno orjentisan prema dvorištu sa terasom i klima uređajem.Grejanje je centralno , gradsko sa posebnim kalorimetrima.Instalacija za internet i kablovsku televiziju. Blizina linija gradskog prevoza u ul. Dimitrija Tucovica i Veljka Dugoševića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119675, I/IV, lift, terasa, parking. Novogradnja,odmah preko puta velikog Maxija,na samo 2 minuta od Crvenog krsta,Beogradskog dramskog pozorista,početne stanice 83 i trolebuskih linija 19,21,29 a sa druge strane 2 minuta od Bulevara Kralja Aleksandra i tramvajskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep stan na prizemlju kvalitetne i očuvane zgrade na Senjaku. Stan je po strukturi jednosoban i sastavljen je od antrea, sobe, kupatila i kuhinje. Takođe poseduje i ostavu (magacin) veličine 7m2, koja ne ulazi u kvadraturu stana. Ispred stana je pripadajuće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan mali stan, na fantastičnoj lokaciji, nudi savršen raspored koji uključuje ulazni hodnik sa prostorom za jakne i obuću, veoma komforno kupatilo sa tuš kabinom i veš mašinom, odvojenu kuhinju, dnevnu sobu pristojne veličine sa trpezarijskim delom i manju spavaču....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jedinstvenoj lokaciji, u samom srcu Skadarlije i na nekoliko minuta hoda od centra, izdaje se jednosoban stan od 28 m² sa prostranom terasom koja gleda na mirno unutrašnje dvorište. Ovakav tip stana na ovoj lokaciji prava je retkost i pruža savršen balans između života u najživopisnijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 22460, I/VI, lift, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru 25m2 u blizini Vukovog spomenika i TC Zira,poseduje hodnik, kupatilo i sobu sa kuhinjom, lepo nameštena sa dizajnerskim kožnim krevetom prečnika 2,10 m, koji se sklapa u trosed., klima, wifi, ktv, kamin. Visoko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123019, IV/IX, lift. Južni bulevar kod DMa. Namešten U cenu od 550€ su uračunati infostan i kablovska. Depozit 600. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104695, IV/VII, klima, lift. Lep stan, svetao kompletno namešten novim stvarima, nalazi se na super lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno renoviran i kompletno namesten stan,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi, u samom srcu Vračara, površine 27m2. Stan se nalazi u delu Crvenog krsta, na odlično pozicioniranoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju i po strukturi je jednosoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednosoban stan u blizini Ateljea 212, u mirnom delu ulice, svetao 4. sprat, lift, klima/norveški, površina 27m2. Male režije, depozit. Kontakt tel. 0641683765 Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.000 €, 26,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Beograda - Zeleni venac u ulici Jug-Bogdanova, izdaje se na duži period, potpuno renovirana i nameštena garsonjera (nov, funkcionalan nameštaj i nova bela tehnika). Garsonjera adaptitana u 1,5 stan, sastoji se iz: pretsoblja, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 12.500 €, 25,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru 25m2 u Bulevaru Despota Stefana u blizini Skadarlije. Nalazi se na trećem spratu zgrade od pet spratova. Odlično pozicionirana u užem centru grada. Stan je kompletno namešten sa svim novim stvarima. Poseduje i TV, veš mašinu. Internet, Kablovska.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, namešten, odmah useljiv stan. Depozit u visini jedne kirije. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan- salonac površine 43m2, idelan za poslovni / kancelarijski prostor. Nalazi se u blizini Gradske uprave, katastra nepokretnosti, Poštanske štedionice u ul. 27. Marta. Na 1. spratu do 4. salonske zgrade sa mermernim ulazom. Grejanje na struju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veći jednosoban stan,funkcioniše kao jednoiposoban,u mirnom kraju,odlična lokacija.Ne izdaje se stranim državljanima. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-72 (od ukupno 72)

<< <1 2> >>