• GoHome Professional
stan zemun do 45000 eur uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan zemun do 45000 eur uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zemun do 45000 eur uknjižen

  • Za upit "stan zemun do 45000 eur uknjižen" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 1.200 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 38.000 €, 38,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostor koji se sastoji od uknjižene garaža od 20m2 i ostave u produžetku garaže površine 18m2 koja nije uknjižena (može je koristiti isključivo vlasnik garaže). Moguće je pretvaranje u stambeni prostor (1.5 soban stan) ili poslovne prostorije (ima dovoljno prozorskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 47.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2021.,

www.klikdooglasa.com

Odlican dvosoban stan na prvom spratu, zahteva izvesna ulaganja. Od prostorija ima veliki hodnik , manju spavacu sobu, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo, komforna spavaca soba sa izlazom na terasu. Postoji dozvola za podizanje krova ( adaptaciju ) ,gde bi se dobilo oko [telefon] m....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 40.500 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 38.000 €
02.11.2025 - 40.500 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru naselja. Kompletna infrastruktura, škola, obdanište, pijaca, maxi i gradski prevoz. Na 100m od stana. Ispred zgrade parking. Vredi pogledati. Uknjižen 1/1. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba, trpezarija, kupatilo. Posrednička....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zemun do 45000 eur uknjižen'
35.000 €
35.000 €
 
-14%

Promena cene sa 40.500 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 38.000 €
02.11.2025 - 40.500 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno -1)

<< <1> >>