• GoHome Professional
stan voždovac zadnjih 14 dana što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan voždovac zadnjih 14 dana što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "stan voždovac zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 193 nekretnina - prosečna cena 3.361 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • centralno grejanje
    • podrum
    • pogodan
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Jove Ilića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva - Jove Ilića 4.0, 103m2 (terasa), 3/4, GAS, klima, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno sređen i kompletno opremljen stan u novijoj zgradi na Voždovcu. Nalazi se na trećem spratu, a odlikuje ga trostrana orijentacija koja obezbeđuje prijatan osećaj prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Novogradnja Terasa Podrum Đoke Krstića Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 399.000 €, 99,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 99m², smešten na 3 spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 322.000 €, 94,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Bože Jankovića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 286.395 €, 93,90 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 881 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor, izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. - U ponudi trosoban stan od 94m2. Kvalitetna gradnja i moderan stil obezbeđuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lep, komforan, 4,0 soban duplex sa garažom u ulici Todora Dukina u neposrednoj blizini Šumica. Zgrada je iz 2009. nema lift, nema VPR tako da je stepenicama kao 2 sprat. Renoviran, izuzetno svetao - dvostran. Dnevni boravak izlazi na lepu i veliku terasu. Infostan je u proseku oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 284.500 €, 93,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedan od najluksuznijih objekata na odličnoj lokaciji od renomiranog i proverenog investitora. Realizovan je urbanom skladu forme i gradskog života. Sagrađen od najkvalitetnijih materijala koji market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamoruzni, fasada je bazirana na fasadnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran trosoban porodičan stan grejne površine 82m², plus dve lođe, na veoma traženoj lokaciji u naselju Braće Jerković, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život – škola, vrtića, marketa, pijace i drugih sadržaja. Stan je odlično povezan sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 316.575 €, 91,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 272.000 €, 91,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan komforan trosoban stan površine 82 m², ukupno 91 m² sa lođama. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na lođu; odvojena kuhinja; hodnik i degažman u spavaćem bloku; dve spavaće sobe (jedna sa lođom); kupatilo sa toaletom; gostinjski toalet; odvojen spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 6 Spratnost: 9 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se luksuzno opremljen stan u ulici Vojvode Stepe, na odličnoj lokaciji kod raskrsnice sa Save Mašković, u neposrednoj blizini Voždovih kapija, Lidla, brojnih prodavnica, restorana, kafića i sa odličnom povezanošću sa gradskim prevozom sa svim delovima grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan trosoban stan površine 90m2, sa mogućnošću da se lako pretvori u četvorosoban. Nalazi se na Trosarini, u Vojvode Stepe, na 6 spratu od 8. Ima podno grejanje, dvostrano je orijentisan, jugozapadno. U stanu nisu potrebna ulaganja, osim ako nešto želite da promenite po vašem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 315.000 €, 90,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 90m2,pogled na Hram Sv.Save, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan, moderan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Ovaj stan nije samo nekretnina, već prilika za život u potpunoj privatnosti i komforu. Glavne karakteristike stana: Struktura: Prostrana i svetla dnevna soba idealna za porodična okupljanja, dve udobne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo izuzetan četvorosoban stan, potpuno opremljen u kompleksu Park Villa Rezidence. Savršen dom za vas i vašu porodicu. Funkcionalan, moderno dizajniran. Opremljen Smart home sistem koji pruža pristup svim električnim uređajima. Odlična infrastruktura. Uknjižen. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 88,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na odličnoj lokaciji i pruža nezaboravan, panoramski pogled sa velike terase. Stan se nalazi u novoj zgradi na raskrsnici ulica Vojvede Stepe i Save Maškovića. Arhitektonski izuzetno dobro rešen, ali pruža i brojne mogućnosti za nove kreacije. Ovaj prostrani stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 308.000 €, 88,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Autokomanda, 88 m2m, pogled na Hram Sv.Save, Vi VI sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 430.500 €, 87,69 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 87.69m2, dvorište 70m2, toplotne pumpe, lift, PR, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Prelep porodični stan u kvalitetnoj novogradnji. Idealna lokacija, blizina šetališta, marketa, dobra povezanost sa svum delovima grada. Lepota ovog stana je dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 255.000 €, 85,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se lep i jako funkcionalan stan na Banjici. Nalazi se u zgradi od fasadne cigle od 6 spratova sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i 2 lođe. Jako funkcionalan jer se iz dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno komforan dvoiposoban stan sa terasom u novijoj zgradi, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u jednoj od najlepših ulica na Lekinom brdu. Ono što ovaj stan izdvaja je odličan raspored prostorija (obe spavaće sobe imaju svoje kupatilo + toalet). Stan odlikuje lep pogled.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam svetao i izuzetno funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine sa liftom i video-nadzorom. Zahvaljujući orijentaciji ka parku, stan pruža mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana – idealno za udoban porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 83,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Milovana Marinkovića Soba: 2 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 240.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 240.000 €, 82,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 246.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju prostran trosoban dupleks smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj Paunovoj ulici u blizini TC i okretnice tramvaja, merene površine 90m2. Deo Voždovca koji je dobro povezan sa svim delovim grada i ima odličan balans izmedju urbanog i porodičnog života. Prvi nivo se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 81,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstven dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem U ponudi je izuzetan dvoiposoban stan u prizemlju, stambene površine 50 m², sa privatnim dvorištem od čak 30,31 m², što predstavlja retku i veoma traženu pogodnost na tržištu nekretnina. Ovakav tip stana pruža osećaj kuće u gradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 290.000 €, 80,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je luksuzan petosoban dupleks, moderan, prostran, odmah useljiv u kvalitetnoj novogradnji. 120 mkv mereno (80mkv uknjiženo). Idealan za višečlanu porodicu. Dva kupatila, dve kuhinje. Terasa. U cenu stana ulazi i garažno mesto u zgradi. Odmah useljiv, hitna prodaja, fiksna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Najbolja zgrada na Banjici! Ulaz i hodnici kao novi, dva potpuno nova lifta, video nadzor Stan kompletno ispražnjen i spreman za renoviranje, stari parket skinut do košuljice, stavljena nova PVC stolarija. Dvostran, otvoren pogled, svetao. Sve nadohvat ruke. Odmah useljiv, moguća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 237.000 €, 78,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosoban stan na odličnoj lokaciji - adaptibilan u troiposoban. Izuzetno svetao sa toplom vodom, odvojen spavaći blok, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, toalet. Stanu pripada i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA – SAVRŠEN DOM U BLIZINI PARKA ŠUMICE! U ponudi imamo moderan stan u izgradnji sa planiranim završetkom 2026. godine. Ova nekretnina se nalazi na idealnoj lokaciji, u neposrednoj blizini parka Šumice, pružajući savršen balans između prirode i urbanog života. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 219.000 €, 77,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao , dvostran, očuvan i zdrav dvoiposoban stan ; u zgradi iz kraja sedamdesetih godina, povučena od ulice, okružena zelenilom. Blizina autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škola..crkva. Stan očuvan , održavan, izmenjena stolarija u spavaćim sobama, izvorno dvoiposoban, i uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 237.000 €, 77,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan trosoban stan, uknjižen na 77 kvm plus terasa od 2 kvm. Stan je svetao, uredan i održavan, funkcionalnog rasporeda iz hodnika se ide u sve prostorije. Spavaći blok odvojen. Zamenjena PVC stolarija. Grejanje je centralno sa protočnom toplom vodom. Zgrada od fasadne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 266.000 €, 76,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 76,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i prostran četvorosoban stan u Vitanovačkoj ulici, smešten na drugom spratu u zgradi novije gradnje. Odličnog rasporeda i komforne strukture 4.0, stan pruža idealan prostor za porodičan život ili dugoročnu investiciju. Posebnu prednost predstavljaju dva parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

4.0 Vracar, Krunski venac, 76m2+T, II/V, cg, lift, izuzetna mikrolokacija, uredna i vrlo lepo odrzavana zgrada gradnje 1990-ih, renoviran kompletno, funkcionalnog rasporeda, veoma svetao, ususkan, sa predivnim pogledom na platoUknjizen, useljiv. Retko u ponudi. Struktura: ulazni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 194)

<< <1 2 3 4 5> >>