• GoHome Professional
stan voždovac zadnjih 14 dana što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan voždovac zadnjih 14 dana što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "stan voždovac zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 188 nekretnina - prosečna cena 3.401 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace Jerkovic, a stan je najbolje pozicioniran i orijentisan u ovoj zgradi. Pogledaj fotografije pogleda sa prozora koje su u prilogu. U radijusu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojoglas.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Terasa Interfon Podrum .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 135.000 €
22.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi kompletno renoviran 1,5 stan na veoma traženoj lokaciji u Zaplanjskoj ulici, naselje Braće Jerković. Stan ima 36m² i odličan funkcionalan raspored, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje, a uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 35m2, TA, PR/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% Narednika Dragutina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,33 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 33,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom okruženju bez buke.Na odličnoj lokaciji, sa blizinom više fakulteta, inrastrukturalno odličan. Vrlo interesantan kao investicija jer je idealan za rentiranje. Postoji mogućnost i kupovine garažnog mesta (isključivo uz stan). Adaptibilan, lako se može preurediti i dobiti dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 110.454 €, 33,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderna i izuzetno funkcionalna garsonjera u kvalitetnoj novogradnji na Voždovcu, jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 spratova i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 112.000 € na 96.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 96.000 €, 31,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Idealna investicija ili prvi dom. Kompletno renoviran: nove elektro i vodovodne instalacije, stolarija, krov, kuhinja i kupatilo, nekorišćeno. U stanu ostaje nova kuhinja, sa elektro opremom, nekorišćena. VPR: dnevna soba,kupatilo, kuhinja 16m2. PTK: spavaća soba, ukupno 15m2 (mereno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 143.000 €, 31,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u Bulevaru JNA, kompleks "Paunov Breg". Stan ima 31m2 i uknjizen je na punu kvadraturu. Poseduje odvojenu spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Nalazi se na 4 spratu od ukupno 7. Kompleks se nalazi na samoj okretnici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U kompleksu Paunov breg prodajemo 1.5 stan sa terasom na 4/7 spratova, sa 2 lifta, energetski pasoš, kompletno namešten novijim stvarima, uknjižen, odmah useljiv. Niski režijski troškovi i centralno grejanje je sa kalorimetrima agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132267, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132267, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 26,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju garsonjera površine 26 m², smeštena u Ljermontovoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 26,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju garsonjera površine 26 m², smeštena u Ljermontovoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog dela, glavne prostorije sa kuhinjsko-trpezarijskim delom u open space konceptu i kupatila. Zahvaljujući dobro iskorišćenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

TOP INVESTICIJA– Garsonjera 25 m² sa pogledom na park Šumice, 2. sprat, Parking, Kredit Prodaje se garsonjera od 25 m² sa otvorenim pogledom na park Šumice, na idealnom drugom spratu u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i tihom kraju, okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace Jerkovic, a stan je najbolje pozicioniran i orijentisan u ovoj zgradi. Pogledaj fotografije pogleda sa prozora koje su u prilogu. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-188 (od ukupno 189)

<< <1 2 3 4 5> >>