• GoHome Professional
stan voždovac pala cena Oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac pala cena Oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan voždovac pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 3.280 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • podrum
    • parking
    • lift
    • namešten
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 135.000 €
22.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 107.000 € na 105.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 107.000 €
22.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0.5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 149.900 € na 144.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 149.900 €
22.05.2026 - 144.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića uknjižen, adaptibilan, trosoban stan od 72m2 u izvornom stanju. Na četvrtom spratu od četiri, sa pripadajućim podrumom I grejanjem na struju. Pre nekoliko godina urađena je kompletna adaptacija ravne ploče cele zgrade. Nalazi se na lepoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>