• GoHome Professional
stan voždovac Zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan voždovac Zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan voždovac zadnjih 7 dana" pronađeno 117 nekretnina - prosečna cena 3.409 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • centralno grejanje
    • parket
    • opremljen
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 284.500 €, 93,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najluksuznijih objekata na odličnoj lokaciji od renomiranog i proverenog investitora. Realizovan je urbanom skladu forme i gradskog života. Sagrađen od najkvalitetnijih materijala koji market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamoruzni, fasada je bazirana na fasadnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 71,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan sa odličnim rasporedom, smešten na izuzetnoj lokaciji koja pruža sve što je potrebno za udoban porodični život. Na samo stotinu metara nalaze se osnovna škola, dom zdravlja, vrtić i supermarket, dok su pijaca, autobuska stanica i parkovi u neposrednoj blizini. Okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban (2.0) stan u ulici Stojana Ljubičića, u mirnom i porodičnom delu Jajinaca. Stan se nalazi u zgradi iz 2018. godine, na drugom i ujedno poslednjem spratu (2/2), što obezbeđuje dodatni mir, privatnost i prelep, otvoren pogled. Stan je funkcionalne strukture 2.0,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 312.800 €, 92,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Smešten u mirnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Autokomande i ulice Vojvode Stepe, ovaj moderan porodični stan pruža odličan balans između mirne lokacije i brze povezanosti sa svim delovima grada. Stan odlikuju visoki plafoni, obilje prirodne svetlosti i kvalitetna završna obrada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 383.400 €, 142,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na granici gradske udobnosti i mirnog okruženja, tik uz Šumice i nadomak Autokomande, u jednoj tihoj ulici blizu Dušanovačke pošte, nalazi se moderan dom koji odiše stilom i kvalitetom. U pitanju je dupleks smešten u luksuznoj novogradnji iza koje stoji proveren investitor, poznat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 374.725 €, 115,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

VAŠA NOVA PRIČA POČINJE NA VOŽDOVCU Za one koji maštaju o savremenom domu u mirnijem delu urbanog grada, u pripremi su jedinstveni S121 Garden stanovi. Voždovac, Vojvode Stepe 121, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve (Crkva Svetog Cara Konstantina i carice Jelene). Moderan objekat,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 107.622 €, 40,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kompleks Garden Residence Banjica. Okružen zelenilom i trim stazom za trčanje, izdvojen od buke i gradske gužve, a opet na idealnoj i popularnoj gradskoj lokaciji, nedaleko od TC Banjica, ovaj kompleks pruža odličan odnos lokacije, kvaliteta gradnje, funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 138.700 €, 38,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 37m² – idealan stan za investiciju Na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat sa svega nekoliko stanova. Odlična povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući blizini Autoputa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući površine 50 m² sa garažom od 18 m². Nalazi se na drugom spratu kuće sa ukupno pet stanova, u mirnoj ulici sa svim neophodnim sadržajima. Stan je kompletno renoviran, zamenjene elektroinstalacije, ugrađena kvalitetna Salamander PVC stolarija nemačkog porekla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 315.000 €, 90,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Autokomanda, 90m2,pogled na Hram Sv.Save, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo svetao, sunčan i prostran dvosoban stan na Voždovcu. Nalazi se u neposrednoj blizini FON-a i svih važnih sadržaja — gradskog prevoza, škola i prodavnica. Stan se odlikuje komfornom kvadraturom i funkcionalnim rasporedom prostorija. Potpuno je opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan površine 90m2, sa mogućnošću da se lako pretvori u četvorosoban. Nalazi se na Trosarini, u Vojvode Stepe, na 6 spratu od 8. Ima podno grejanje, dvostrano je orijentisan, jugozapadno. U stanu nisu potrebna ulaganja, osim ako nešto želite da promenite po vašem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 56,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan trosoban stan – odlična prilika U ponudi je odlično organizovan trosoban stan površine 55,41 m², savremenog rasporeda koji obuhvata dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i dve spavaće sobe. Funkcionalan raspored prostorija omogućava maksimalno iskorišćen prostor i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 110.454 €, 33,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderna i izuzetno funkcionalna garsonjera u kvalitetnoj novogradnji na Voždovcu, jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 spratova i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 244.101 €, 63,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Imamo zadovoljstvo da vam predstavimo pretprodaju stanova u izuzetno kvalitetnom stambenom objektu, građenom u modernom arhitektonskom stilu, na elitnoj i pažljivo odabranoj lokaciji. Ovaj projekat predstavlja spoj savremenog urbanog života i visokih standarda stanovanja, uz jasnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 368.960 €, 115,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – SAVRŠEN DOM U BLIZINI PARKA ŠUMICE! U ponudi imamo moderan stan u izgradnji sa planiranim završetkom 2026. godine. Ova nekretnina se nalazi na idealnoj lokaciji, u neposrednoj blizini parka Šumice, pružajući savršen balans između prirode i urbanog života. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renoviran stan na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, a tek nekoliko minuta od samog centra Beograda, nalazi se ovaj uknjiženi stan koji predstavlja sjajnu priliku za one koji traže dom sa potencijalom. Smešten na prvom spratu male i kvalitetno građene zgrade, stan odiše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 468.865 €, 119,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte dom koji savršeno odražava vaš životni stil – stan koji spaja vrhunski kvalitet, moderan dizajn i funkcionalnost na najvišem nivou. U dinamičnom ritmu svakodnevice, važno je imati prostor koji pruža osećaj mira i luksuza, gde svaki detalj doprinosi harmoniji i udobnosti života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini voždovačke crkve, nalazi se ovaj autentičan i veoma prijatan stan trosoban stan, smešten u uredno održavanoj zgradi sa 2 lifta. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao i prozračan, ispunjen prirodnom svetlošću tokom celog dana, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 375.000 €, 147,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je 95,70m2 i terasa sa dvoristem 50,95m2. 2 kupatila i toalet . Toplotne pumpe Novogradnja rok mart 2027 godine. Garaza 35000 +pdv Cena + pdv Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 76,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i prostran četvorosoban stan u Vitanovačkoj ulici, smešten na drugom spratu u zgradi novije gradnje. Odličnog rasporeda i komforne strukture 4.0, stan pruža idealan prostor za porodičan život ili dugoročnu investiciju. Posebnu prednost predstavljaju dva parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 109,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 109 m², uknjižen 1/1, koji se nalazi na poslednjem spratu zgrade. Postoji mogućnost podele stana na dve stambene jedinice. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, dve kuhinje, dve terase i prostranog dnevnog boravka. Jedan deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Glasinačkoj ulici na Voždovcu, smešten na trećem spratu uredno održavane zgrade. Stan je u izvornom stanju, veoma očuvan i redovno održavan, što pruža odličnu mogućnost adaptacije po sopstvenim željama. Sastoji se od dnevne sobe sa izlazom na prostranu lođu od 7m²,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 81,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstven dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem U ponudi je izuzetan dvoiposoban stan u prizemlju, stambene površine 50 m², sa privatnim dvorištem od čak 30,31 m², što predstavlja retku i veoma traženu pogodnost na tržištu nekretnina. Ovakav tip stana pruža osećaj kuće u gradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 625.000 €, 117,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izvanredan, kompletno opremljen četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, u ulici Milovana Marinkovića, ukraju popularnom pod nazivom- Voždovačko Dedinje. Spoljna stolarija je aluminijum, troslojni paket sa nisko emisionim staklom punjenim argonom, hromirane ručke Nore nemačke, elektro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 107,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.5, 107m2+terasa 12m2, gas, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 . Na prodaju luksuzan i kompletno opremljen stan – 107 m² + terasa 12 m² U ponudi ekskluzivan, moderno renoviran stan smešten na 3. spratu manje stambene zgrade sa malim brojem stanova, što pruža dodatni mir,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 435.000 €, 140,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini parka Šumice, u mirnom okruženju, prodajemo komforan stan površine 140m². Brz i lak pristup auto-putu omogućava i dobru povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je zapadno orijentisan i poseduje otvoren pogled ka gradu, sa puno prirodne svetlosti tokom dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 272.000 €, 91,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan komforan trosoban stan površine 82 m², ukupno 91 m² sa lođama. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na lođu; odvojena kuhinja; hodnik i degažman u spavaćem bloku; dve spavaće sobe (jedna sa lođom); kupatilo sa toaletom; gostinjski toalet; odvojen spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.advantagebg.net

Voijvode Stepe.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 322.000 €, 94,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Bože Jankovića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Koste Jovanovića Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 1972 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-117 (od ukupno 117)

<< <1 2 3> >>