• GoHome Professional
stan voždovac što manji pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan voždovac što manji pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što manji pogodan

  • Za upit "stan voždovac što manji pogodan" pronađeno 72 nekretnina - prosečna cena 2.897 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • klima
    • lođa
    • 1.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 148.400 €, 67,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104839, VPR/IV, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Prodaje se luxuzno opremljen potpuno namešten stan.Nalazi se u novoj zgradi zidanoj 2015.godine....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 198.000 €
22.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan 2.5 stan odlične strukture, nalazi se na idealnom 1. spratu i u izvornom je stanju. Juzna/ jugoustočna orijentacija obezbeduje mu obilje svetlosti i sunca tokom čitavog dana. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa ostavom, degažman, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 242.000 €, 71,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom, rezidencijalnom delu Lekinog brda, na samo nekoliko minuta pešačke udaljenosti od Južnog bulevara, nalazi se ova oaza modernog stambenog prostora. Kraj je idealan za dinamičan urbani život, kao i za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna i srednja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118152, I/IV, uknjižen, ostava, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran *** trostrano orijentisan, svetao, adaptibilan stan. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, od kojih najmanja ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 250.800 €, 71,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi na jednoj od najtrazenijih lokacija u Beogradu,u mirnoj ulici Stan je svetao,sa odlicnim rasporedom prostorija,opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i sanitarijom.Kvalitet gradnje i zavrsne obrade ke na visokom nivou! Stan je pogodan kako za porodicno stanovanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 268.000 €, 73,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123539, I/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan 73m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Kralja Vladimira u jednoj od najlepsih ulica na Vozdovcu. Stan je polunamesten takav se i prodaje ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 260.400 €, 74,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran i funkcionalan stan na traženoj lokaciji u naselju Stepa Stepanović. Uknjižena površina stana je 74m² korisne površine. Stan ima i terasu od 10m2 koja nije ušla u uknjiženu površinu. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, toaleta, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 187.500 €, 75,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis lokacije: Miran kraj, sa dobrom infrastrukturom i sa dosta zelenih površina. Zgrada se nalazi u dvorištu punom zelenila, uredan ulaz, sa tri renovirana lifta ( uključujući i teretni lift). U neposrednoj blizini zgrade sa nalazi poslednje stajalište autobuske linije 26, zatim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 199.980 €, 76,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom i traženom delu naselja Braće Jerković, u ulici Braće Jerković. Nalazi se na 9. spratu od ukupno 11, u uredno održavanoj zgradi sa liftom. Stan je korisne površine 69m2, sa terasom ima ukupno 76 m². Raspored je izuzetno praktičan i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 186.100 €, 77,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114790, VIII/XII, klima, lift(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo stan u vojnim zgradama na Banjici. Nalazi se u Paunovoj ulici u kojoj cirkuliše....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Vojvode Stepe, st/6, cg, uknjižen,-Ugovorna površina 80m2. U centralnom delu Vojvode Stepe prodaje se stan od 80m2, suteren sa ulaza a sa druge strane prizemlje. Pogodan je za razne delatnosti ali i za stanovanje. Jedna velika prostorija sa izlaskom na terasu, soba, dva kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan trosoban stan, na najboljoj lokaciji u naselju Stepa Stepanović; Zgrada iz 2013. god, sa liftom i video nadzorom. Veoma svetao, okrenut ka parku; Od prostorija: ulazni hodnik, velika dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve lođe; Mali troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 256.000 €, 84,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj komforan stan od 84m2 se nalazi na 3. spratu luksuzne novogradnje u Kumodraškoj ulici, nedaleko od Autokomande. Kraj je urban, ima veoma dobru infrastrukturu i odlično je povezan sa drugim delovima Beograda, tako da je pogodan za savremeni način života. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 169.000 €, 84,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91189, NPR/III, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza, ostava, pogodan za pp. Veoma komforan, svetao stan u neposrednoj blizini parka Šumice. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu od 24m2 i povezan je sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan cetvorosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija na Banjici. Stan se nalazi u zgradi pozicioniranoj direktno preko puta sportskog centra "Banjica" i Banjicke sume, sto nudi idealne uslove za sport, rekreaciju i miran porodicni zivot. Struktura i prostor: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 286.700 €, 94,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj komforan stan od 94m2 se nalazi na 1. spratu luksuzne novogradnje u Kumodraškoj ulici, nedaleko od Autokomande. Kraj je urban, ima veoma dobru infrastrukturu i odlično je povezan sa drugim delovima Beograda, tako da je pogodan za savremeni način života. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 286.700 €, 94,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat je izgrađen prema savremenim standardima, sa visokokvalitetnim arhitektonskim i građevinskim rešenjima: Grejanje i hlađenje obezbeđuju najsavremeniji sistemi toplotnih pumpi i multi-split sistema sa fancoilovima Kupatila su opremljena italijanskom granitnom keramikom i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 277.300 €, 94,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 236.000 €, 96,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Imamo u ponudi vise stanova razlicitih struktura i kvadratura, useljivi.. Jako kvalitetna gradnja, ozblljan projekat, pouzdan investitor.Jedan u nizu stanova u ponudi ima 97m2 po strukturi je 4,0soban, vodi se kao apartman. Nalazi se na 1. spratu. Odlicna spratnost, Novogradnja radjena....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 430.000 € na 396.500 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 396.500 €, 96,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 395.000 €
07.12.2025 - 375.000 €
26.01.2026 - 430.000 €
13.03.2026 - 396.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa sopstvenim parking mestom na prestižnoj lokaciji u srcu Beograda, na par minuta hoda od parka Tašmajdan. Smešten je na 4.spratu održavane predratne....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 310.000 € na 279.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 279.000 €, 105,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 315.000 €
13.03.2026 - 310.000 €
27.04.2026 - 279.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Fenomenalan salonac u staroj kvalitetno građenoj zgradi sa zidovima debljine od preko 40cm. Trostrano orijentisan. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, na početku Ustaničke ulice blizu Autokomande. Visoki plafoni (3.05), parket u solidnom stanju, dva kupatila, odvojena kuhinja....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 235.000 € na 233.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 233.000 €, 112,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 275.000 €
13.06.2025 - 265.000 €
13.07.2025 - 262.000 €
14.12.2025 - 261.000 €
22.02.2026 - 235.000 €
13.05.2026 - 233.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac - Lekino brdo 4.0, uknjižen na 112m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klima, KATV, internet, interfon, garaža Prodaja velikog porodičnog stana na Lekinom brdu, u naselju izmedju Autokomande i Vračara, u kome dominiraju moderne zgrade i ekskluzivne vile, što naselju daje ekskluzivan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 220.000 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je stan u mirnom okruženju, duplex, četiri spavaće sobe, dnevna,trpezarija kuhinja, 2 kupatila, dve prelepe terase, u pristojnom stanju. Blizina škole,prevoza,vrtića,snabdevanja. Pogodno za investitore Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Janković br. licence 798 "Art....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450.000 €, 176,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 176m2(dve terase 8m2), 2/3, EG, interfon, internet, ktv, klima. Esad Pašina ulica nalazi se u centralnom delu opštine Voždovac, kraju poznatom pod nazivom Činovnička kolonija. Okolina je izuzetno mirna i pitoma, uglavnom sa porodičnim kućama, vilama i niskim stambenim zgradama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 450.000 €, 176,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran dupleks na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini Autokomande, u ulici Esad Pašinoj, iza bioskopa Voždovac. Stan se nalazi na drugom spratu manje porodične zgrade i zauzima površinu od 176m², uključujući dve terase ukupne površine 8m². Na prvoj etaži,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 447.500 €, 179,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80029, VPR/VII, izlog, uknjižen, nov, novogradnja, parking, lokal. Na prodaju poslovni prostor-lokal na dobroj lokaciji, u novoj zgradi “ Banjička oaza” sa obezbeđenim parking mestima. Projekat "Banjička oaza" je stambeno poslovni objekat spoj mirnog porodičnog stanovanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 950.000 €, 250,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111922, IV/, video nadzor, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, kancelarija. Predstavljamo vam odličnu nekretninu iz ponude za izdavanje, prostran i komforan stan u novogradnji, pozicioniranoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-72 (od ukupno 73)

<< <1 2> >>