• GoHome Professional
stan u novom sadu - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan u novom sadu - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu

  • Za upit "stan u novom sadu" pronađeno 50 364 nekretnina - prosečna cena 2.526 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 284.800 €, 79,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu na tržištu. U pitanju je trosoban stan, izuzetnog kvaliteta, u centru Novog Sada. Kompletno renoviran od poda do plafona vrhunskim meterijalima, zamenjene elekto i vodovodne instalacije. Višeslojni parket I klase, sedmo-komorna pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 209.700 €, 62,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kraljevića Marka, Novi Sad, 209700€, 62m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kraljevića Marka, Novi Sad Kraljevića Marka.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 220.000 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam na prodaju ekskluzivan, autentičan i egzotičan stan u samom centru Novog Sada, koji se nalazi u mirnoj ulici koja obezbeđuje mir stanarima. Luksuzno je opremljen i tu se vodilo računa o svim detaljima: rasveta, keramika, kupatilo, zidovi, kuhinja Stan je izgrađen i opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 39,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična nekretnina, na top lokaciji. Stan odlične strukture, u zgradi poznatog kvaliteta gradnje. Nadomak svih sadržaja, autobuskih stajališta, škola, vrtića, marketa. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 127.300 €, 59,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.indomio.rs

Samo kod nas u ponudi ! Prestavljamo Vam odličan dvosoban stan na mirnoj lokaciji u gradu. Nalazi se u ulici Pariske komune i sklonjen je i zaštićen od buke, jugoistočna orjentacija. Odlično pozicioniran, a u neposrednoj blizini nalaze se veliki trgovinski marketi, škole, vrtići,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 251.500 €, 95,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97701, II/V, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum. Odlican, komforan, cetvorosoban stan, na veoma atraktivnoj lokaciji.Dvostrano orijentisan.Ovaj stan cine prostorije sledeceg rasporeda: 2 predsoblja, degazman, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim delom, 3 spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban dupleks na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića, površine 81m2. Stan se sastoji iz dva nivoa, u prvom nivou je dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ostava, hodnik, toalet i terasa, a u gornjem su dve sobe, kupatilo i hodnik. Stan je za minimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.000 €, 58,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Perfektan porodičan stan,bez ulaganja. Kompletno namešten. Ima pripadajuće parking mesto,i ostavu. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.660 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole ´ Jožef Atila´ Ovaj stambeni prostor čine dve etaže, donju etažu čini dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.500 €, 32,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vase Ostojića, Novi Sad, 66500€, 32m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vase Ostojića, Novi Sad Vase Ostojića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji, Stan je dvorišno orijetisan zaštičen od buke i gužve. U dvorištu zgrade poseduje svoje numerisano Parking mesto. Stan poseduje dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak, sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom. Veoma kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 242.810 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam objekat visokog kvaliteta sa malim brojem stanova u izgradnji, koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Rok izgradnje je Jun 2024. godine. U neposrednoj blizini se nalazi gradska pešačka zona, glavna železnička i autobuska stanica, glavna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je nov, troiposoban stan u prizemlju stambene zgrade, smešten u mirnom i porodičnom delu Adica. Stan ima ukupnu površinu od 56 m², od čega je 52 m² uknjiženo. Funkcionalnog je rasporeda i idealan za porodično stanovanje ili dugoročnu investiciju. Grejanje je na toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN, TROSOBAN STAN NA ŽITNOM TRGU SA GARAŽOM---Agencijska šifra: 1007528.Prodaje se odličan, trosoban stan (70 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Žitnom trgu. Kompletno je renoviran. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 177.705 €, 65,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129747, I/, u izgradnji. Na prodaju odličan trosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv početkom 2027 godine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 195.000 € na 178.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 178.000 €, 91,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 195.000 €
08.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

JEDINSTVENA PRILIKA, Odlična lokacija, Trosoban, 91 m2, Socijalno. Agencijska šifra stana 1101991 . CENA stana 178 000e + 3% agencijske provizije. Trosoban, 91m2, Socijalno. Oglašavamo prodaju trosobnog stana na traženoj lokaciji, odličan za porodičan život. Zgrada stara par godina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.830 €, 63,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižena nekretnina na odličnoj lokaciji, kako za život, tako i za izdavanje. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Medicinske škole, bolnice, osnovne škole, vrtića, velikih marketa Autobusko stajalište je na par desetina metara. Stan je dvostrano orijentisan sa mnogo prozora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.920 €, 62,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. Cene sa pdv-om. Vrhunski kvalitet i opreme. Blizina Bulevara patrijarha Pavla. Uvučeno od gradske buke. Uz stan mogućnost kupovine garažnog mesta. Uz stan prelepa terasa od 30 m2. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 208.600 €, 90,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053726 Prodaja stanova, nekretnine Novi Sad .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 251.166 €, 109,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053572, NOVI SAD, TELEP, TROIPOSOBAN STAN, 108,7m2 Predstavljamo nov, komforan stan. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Tako da je ova povoljna nekretnina još pristupačnija. U mirnom delu grada, a dovoljno blizu za ugodno funkcionisanje. Iskoristite retku priliku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 160.650 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Četvorosoban stan 82 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118584. Prodaje se stan, 100m2, na Podbari. Liftom u stan. Posrednička provizija 3. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.230 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054656, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 59m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.550 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvostrano orijentisan, odlično održavan trosoban stan na prelepoj lokaciji , sa puno zelenih površina idealnoj za miran, ušuškan porodični život, istovremeno, odlično saobraćajno povezanoj ka svim pravcima grada. U neposrednoj su blizini dečiji vrtić , zdravstveni centar, centru za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.970 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična LUX nekretnina na najtraženijoj lokaciji u gradu, sve uvozno, uređeno sa ukusom, uknjiženo 1/1, poznat kvalitet gradnje, definitivno nekretnina koja vredi pažnje !! Za više informacija pozovite .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 105.560 €, 43,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična izgradnja, pouzdanog investitora na top lokaciji! U cenu je uračunat PDV. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 40,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan na Grbavici. Nalazi se u ulici Kolo srpskih sestara, u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara. Takođe marketi, apoteke, prodavnice su jako blizu, a i infrastrukturno je jako dobro povezan. Dvorišno je orijentisan, tako da je idealan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 133.900 €, 79,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2022.,

www.indomio.rs

Prodaju se četvorosobne kuće u nizu (urbane vile), dve od po 77 m2 sa dvorištem od po 50 m2 svaka, i jedna od 79 m2 sa dvorištem od 90 m2. Kuće se nalaze u mirnom delu grada, na 2 km od tržnog centra BIG, 7 km od strogog centra Novog Sada, blizu Bul.Evrope. Svaka stambena jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 89.600 €, 32,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 32m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, izgrađene 2008. godine. Stan se sastoji od svetle dnevne sobe povezane sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Nakon ulaska u stan, do glavnog prostora se dolazi penjanjem uz unutrašnje stepenice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 142.140 €, 56,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Sremca. Uknjižen dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja i Novosadskog sajma. Ovaj stan čini dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053560, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 60m2 Komforan, nov dvosoban stan na Telepu. Izuzetno povoljna nekretnina, za cenu garsonjere dobijate 60m2 dvosoban stan. Ako to nije dovoljan razlog da se odlučite za kupovinu u traženoj ceni dobijate prostranu garažu sa ostavom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 89.810 €, 48,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Želite mir i jutarnji cvrkut ptica, na lokaciji sa koje ste u centru Novog Sada za 7 minuta. Želite spoj kvaliteta, konfora i najbolje cene. Sa odličnim pogledom na padine Fruške gore. Sa više mogućnosti prilaska gradu, a da to ne bude duže od 10 minuta. Onda ste na pravom mestu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, GRBAVICA. prodaje se uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan na sjajnoj mikrolokaciji. Nalazi se u mirnom delu, dvorišno orjentisan, na par minuta od centra grada. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Agencijska oznaka 1005058 (Ljiljana 064/284-4879, 021/382-68-30,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.680 €, 30,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalna garsonjera na Adicama. Stan se nalazi u delu Adica koji je urban i veoma razvijen. U blizini je Novosadskog puta, a isto tako u neposrednoj blizini imate veće i manje markete kao i ostale uslužne delatnosti. Stan je veoma svetao u mirnoj ulici. Prodaje se namešten i nemate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 110.600 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 82,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle, lokacijski pozicioniran tako da se u krugu od 300m nalaze: škola, vrtić, pijaca, a gradski prevoz je odlično organizovan. Stan je renoviran kompletno 2008. godine. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.000 €, 69,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Aranj Janoša, Novi Sad, 122000€, 69m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Aranj Janoša, Novi Sad Aranj Janoša.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi useljiv dvosoban komforan stan , površine 51m2 u mirnom delu Novog naselja. Stan se nalazi na 4. spatu u zgradi koja nema lift. Ispred zgrade je javni parking, košarkaški teren, kao i igralište za decu. Stan je na odličnoj lokaciji - u blizini Satelitske pijace, Pošte, 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 150.380 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka stana 1056182, Trosoban, 73m2, Liman 3. Oglašavamo prodaju odličnog trosobnog stana na mirnoj i traženoj lokaciji. Zgrada je uvučena od glavnih ulica, okružena zelenilom, ima mesta za parking. Nekretnina je za kompletno ulaganje sa mogućnosti da se prepravi u 3.5....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.760 €, 57,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka - 1084305 - Uknjižen troiposoban duplex na tihoj lokaciji Telepa. Zgrada je od fasadne cigle, lepo održavana. Na prvoj etaži dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik ,jedan mokri čvor. Na drugoj etaži dve spavaće sobe. 2020 nov kotao sa novim Italijanskim radijatorima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 84.020 €, 30,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan trosoban stan na Adicama. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini autobuske stanice, marketa, zabavišta, osnovne škole itd.. U pitanju je novija zgrada sagrađena 2020. godine kada je i uknjižena kao i stan. Sam stan se sastoji od: dnevnog boravka, dve komforne spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 826)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>