• GoHome Professional
stan u novom sadu - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stan u novom sadu - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu

  • Za upit "stan u novom sadu" pronađeno 50 364 nekretnina - prosečna cena 2.526 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • kablovska
    • namešten
    • interfon
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 230.690 €, 62,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 298.000 €, 98,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jovana Boškovića, Novi Sad, 298000€, 98m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Jovana Boškovića, Novi Sad Jovana Boškovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 51.500 €, 24,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na mirnoj lokaciji odlična prilika, kako za život tako i za izdavanje! U ceni ide kompletan nameštaj. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 460.000 €, 101,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks i poslednja etaza jednospratne zgrade sa potkrovljem u pesackoj zoni starog centra Novog Sada. Zgrada je pod zastitom i osnovni objekat prizemlja i prvog sprata je izgradjen oko 1850 godine u austrougarskom stilu i veoma jake gradnje. Zgrada je odrzavana i vise puta renovirana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad, 75m2, trosoban stan, visoko prizemlje. Na prodaju luksuzno renoviran stan u srcu Novog Sada, u jednoj od najtraženijih i najlepših gradskih lokacija – Stari Grad. Stan se nalazi na visokom prizemlju, u neposrednoj blizini Osnovne škole „Đorđe Natošević“, vrtića „Čarolija“,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 324.100 €, 102,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Četvorosoban stan 102 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 187.870 €, 64,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan dvosoban stan površine 64 m², smešten na trećem spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih ulica – Cara Dušana. Stan je u potpunosti renoviran i pažljivo uređen, sa akcentom na komfor, svetlost i moderan stil. Posebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.000 €, 96,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetan porodičan stan! U zgradi vrhunskog kvaliteta, na Telepu, nalazi se ovaj četvorosoban stan od 96m2, a predivna terasa od 50m2, na kakvu je veoma teško naići prilikom kupovine stana, dobija se gratis. U ceni je većina nameštaja i parking mesto u dvorištu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 164.800 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dupleks kod sajma , na četvrtom spratu.Zgrada nema lift .Stan se u donjoj etaži sastoji od dnevnog boravka , spavaće sobe , trpezarije , kuhinje , kupatila i predsoblja iz kog se ide u sve prostorije .Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe sa ostavom .Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 85.650 €, 30,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen na vlasnika 1/1, te je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Odlična prilika kako za život tako i za investiciju. Pozovite za više informacija. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.130 €, 42,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054340 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 41,53m2… <span style="font-size:12.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:="" sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 154.500 €, 75,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Komforan, klasičan limanski stan, izuzetnog rasporeda. Vanredan pogled na Frušku goru! Stan je u izvornom stanju, što kupcu pruža mogućnost da ga preuredi po svojoj želji. Najtraženija lokacija, koja nudi poseban kvalitet života. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 96.410 €, 52,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljmo Vam odličnu nekretninu na atraktivnoj lokaciji, desetak minuta peške do centra grada .Dvosoban , odličan stan u novijoj zgradi , ulično orijentisan. Nekretnina se prodaje u potpunosti prazna. Za više informacija pozvati naše ljubazne agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 177.160 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov useljiv stan. U funkciji dva 2.0 stana(sve fiziči odvojeno)..Nekretnina idealna za rentiranja kako na dnevnom tako na mesečnom nivou. U blizini nekretnine svi neophodni sadržaji urbanog nacina života. Mogućnost kupovine dva garažna mesta. Za više informacija pozovite agenta prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka - 1068918 - Odmah useljiva garsonjera na Telepu, u blizini Somborskog bulevara (zgrada iz 2010. godine). Okrenuta je ka mirnom dvorištu, i gleda ka Fruškoj gori. Ozakonjenje je u toku. Drugi sprat, terasa, grejanje centralno na gas. Zvati na 064 823 66 36. Buda .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 169.000 €, 98,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, četvorosoban stan, 98m² sa parking mestom++|++ Nov, neuseljavan stan u mirnoj ulici, blizu Novosadskog puta. Komforan, sa velikim dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, ostava i dve terase. Stan je izuzetno svetao, dvostrane orijentacije. Uz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.110 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054660, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 63m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 53.520 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo nov jednosoban stan na Veterničkoj rampi. Zgrada se nalazi u mornom i dobro povezanom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja. U stanu je obezbedjena inverter klima. Grejanje je podno na toplotne pumpe što pruža izuzetnu energetsku efikasnost i niže troškove potrošnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 580.000 €, 152,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052815 Prodaja stanova, luksuzan penthouse 152m2 +80m2 , nekretnine Novi sad NEPONOVLJIV PENTHOUSE, KROVNA TERASA 80m, 2 GARAŽNA PARKING MESTA, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD Sa velikim posredničkim zadovoljstvom Vam predstavljam vrhunski PENTHOUSE od 152m2 na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 83.000 €
14.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054020 NOVI SAD, ADICE, STAN 37m2… .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 221.450 €, 98,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.720 €, 52,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Južnom Telepu Lep Dvosoban stan 52 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ima odvojenu spavaću sobu i Lepu Terasu, dvorišno je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je Podno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.650 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi agencije je kompletno renoviran stan u Mičurinovoj ulici, površine 54m2. Sastoji se od dve komotne spavaće sobe površine 10 i 14 m², dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i terase. Uz stan pripada i podrumska ostava površine 4 m², koja dodatno povećava praktičnost prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 29,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja- Garsonjera- Bulevar Evrope Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju na Bulevaru Evrope- kompleks sagrađen od strane renomiranog investitora Predstavljamo Vam stan koji se nalazi u kvalitetno sagrađenom kompleksu, dodatnom i unapređenom kvalitetu. Fasadni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.530 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na traženoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na drugom spratu, strukturno trosoban. Maksimalno iskorišten prostor. Na terasi se nalazi ostava što je retkost u novogradnji. Stan orijentisan na ulicu punu zelenila. U blizini se nalazi sve neophodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 236.900 €, 194,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva apartmana u kući. Prodaje se u potpunosti razrađen posao. Za 10tak minuta od centra grada i pešačke zone. Prodaje se kompletno namešten. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.570 €, 83,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Grbavice nalazi se ovaj extra porodičan stan. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 370.500 €, 109,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni kompleks od 2 lamele sa stanovima raznih struktura i kvadratura. Kvadrature se kreću od 39m2 do 110m2 a strukture stanova od dvosobnih do četvorosobnih.....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 73.500 € na 73.878 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 73.878 €, 35,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 73.500 €
24.02.2026 - 73.878 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053966, NOVI SAD, JEDNOSOBAN 35.18 m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Klasičan jednosoban stan, odlično održavan, bez ulaganja. Kvlitetna nadogradnja. (Budućnost). .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican dvorisni dupkex sa dve spavace sobe na spratu. U donjoj etazi dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom. Terasa od 6 m2 koja je ustakljena. Uknjizena je samo donja etaza stana na 22 m2 kao garaza. Stan koji vredi pogledati. Sve informacije na broj 0611436777 ID oglasa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 126.690 €, 58,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran trosoban stan bez ikakvih ulaganja, Fantastična lokacija u blizini škole, vrtića, marketa kao i autobuskog stajališta, železnička i autobuska stanica na 5 minuta. Stan poseduje i podrumsku prostoriju od 4m2, uknjižen je 1/1 na prodavca tako da je moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 185.400 €, 83,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOD SAJMA, MOGUĆNOST ADAPTACIJE U TROIPOSOBAN---Agencijska šifra 1007819.Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji kod Sajma, u ulici Braće Popović. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, i idealan je za porodični život ili kao investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.400 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 5089515 - Jednoiposoban stan na Telepu. Poseduje spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Terasa i lepo uredjeno dvorište. Stan je lepo namešten i sve je u ceni. Grejanje na struju. KONTAKT OSOBA SVETLANA 06256 9714 Prikaži broj . Stan, Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 221.100 €, 67,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 453.200 €, 132,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

TOP LOKACIJA! Blizina centra, Dunava, Riblje pijace. Pešačka zona na svega 500 metara. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Cene sa pdv-om. Uz stanove mogućnost kupovine garažnog mesta i ostave u suterenu. Iz stana se izlazi na dve terase koje pripadaju samo ovom stanu. Jedna je površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350.200 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo opremljen duplex 4,5 soban u novogradnji. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna spavaća soba ima svoje zasebno prostrano kupatilo. U stanu ima 2 prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata, 4,5 soban. Veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je odvojena i ima svoju odvojenu ostavu. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 220.800 €, 134,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u Veterniku Novogradnja Useljiv Četvorosoban stan 134 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima Tri odvojene spavaće sobe i Fantastičnu Lepu Veliku Terasu, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.000 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Janka Čmelika, Novi Sad, 143000&#8364;, 55m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Janka Čmelika, Novi Sad Janka Čmelika.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 114.880 € na 113.300 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 110.290 €
02.11.2025 - 114.880 €
06.03.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono što izdvaja ovaj projekat je privatni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.500 € na 150.380 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.380 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 164.800 €
11.03.2026 - 154.500 €
17.04.2026 - 150.380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, KLISA, TROIPOSOBAN STAN, 73 m2 - nudimo vam odličan stan u novijoj zgradi sa svega tri stana. Nekretnina je uknjižena bez tereta, te je moguća kupovina i preko stambenog kredita. U ceni ostaje kompletan nameštaj (sem ugaone garniture). Ispred zgrade se nalazi parking. Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 826)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>