• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu novogradnja Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja zadnjih 7 dana" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 2.922 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • parking
    • 4.sprat
    • useljiv
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270.000 €, 80,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju potpuno namešten nov četverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten i uknjižen . Ovo je pravi porodični stan za život i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.810 €, 42,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, neuseljavan stan u savremenom kompleksu Atrium Residence. Stan je jugoistočno orijentisan i poseduje prelep otvoren pogled ka Fruškoj gori, uz obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Nekretnina je građena kvalitetnim materijalima i opremljena modernim sistemima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 361.200 €, 109,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju modernog stambenog kompleksa koji se nalazi u blizini Dunavskog keja i centra Novog Sada. Stambeni kompleks se sastoji od 2 lamele sa ukupno 95 stanova i pažljivo uređenim spoljnim prostorom, projekat je osmišljen za one koji žele sklad urbanog načina života i blizine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu novogradnja zadnjih 7 dana'
79.310 €
215.000 €
58.800 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se može kupiti i parking mesto posebno. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 283.900 €, 106,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Telepu Trosoban PentHaus 106 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI... Stan je lepee orijentacije, Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 222.280 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Četvorosoban stan 83 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, lepee orijentacije, Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 127.800 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Trosoban stan 73 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 284.990 €, 131,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 239.630 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.200 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.055 €, 40,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se NOV dvosoban stan na početku Telepa - novogradnja Ulica Heroja Pinkija, 40m2, 122.055e grejanje gas, veoma niski troškovi 2.sprat može stambeni kredit pozovite ili pišite na broj 069 5888 200 !! Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 40 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: starogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.248 €, 52,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Kompletno renoviran, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina nove Muzičko-baletske škole, osnovnih škola, vrtića, Limanske pijace i parka, Štranda, zgrade NIS-a, TC Merkator i Promenada. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Prostor je nov,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.900 €, 87,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUZNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Polozaj: dvostrano. Blizina Dunava i setalista. Blizina 2 osnovne skole! Stan "Elegancija"....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju potpuno namesten nov cetverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namesten i uknjizen . Ovo je pravi porodicni stan za zivot i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se moze kupiti i parking mesto posebno. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.000 €, 27,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama. Stan je u prizemlju zgrade uknjđen kao garaža. U ceni stana ostaje većina nameštaja . Sve je novo u stanu. Okolin mirna za stanovanje, uvek....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.240 €, 41,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan i izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan se nalazi na visokom prizemlju, što ga čini odličnim izborom kako za stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.900 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan vrhunskog kvaliteta, kao nov, kompletno opremljen modernom tehnikom i pažljivo biranim, savremenim nameštajem – spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Atraktivna lokacija – stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.790 €, 40,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- nov, polunamešten stan na prodaju - neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m) - 40m2, 2. sprat od 3. - visok kvalitet gradnje, poznat investitor - komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- neposredna blizina Kneževog parka i kružnog toka - novogradnja, stan od 37m2 - uknjižen 1/1, bez tereta - stan na visokom prizemlju (8 stepenika) - prodaje se kompletno namešten - raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, spavaća Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam potpuno nov, jednoiposoban stan sa gratis dvorištem od 16 m². Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 100 metara od Najlon pijace i JKP „Gradsko zelenilo“, dok je tržni centar BIG udaljen oko 2 km, a centar Novog Sada svega 3,5 km. Stan je upravo završen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.990 €, 35,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Nov namešten stan na 5min od centra i Bulevara Oslobođenja. Nalazi se u novoj zgradi, na visokom prizemlju. Stan je dvorišno orijentisan Grejanje je na gas, po potrošnji. Mogućnost kupovine bez nameštaja, cena po dogovoru. U cenu je uračunata agencijska provizija od 3% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo Dvosoban stan u novogradnji preko puta Lipovog gaja i Fudbalskog centra Vujadin Boškov,I sprat,ulično orjentisan,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom,spavaća soba,kupatilo,terasa . . . uknjižen.U ceni ostaje kuhinja ,klima i plakar a po dogovoru može i ostalo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.000 €, 61,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov trosoban, neuseljavan stan u modernom kompleksu na telepu. Stan je jugoistočno orijentisan, sa prelepim pogledom ka Fruškoj gori, izuzetno svetao tokom celog dana. Oprema i karakteristike: podno grejanje na gas (zaseban kalorimetar – kontrola potrošnje) PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.740 €, 57,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na drugom spratu izuzetno održavane stambene zgrade visokog kvaliteta, nudi se na prodaju trosoban stan ukupne površine 57 m². Stan je potpuno nov, uredno uknjižen i pravno bez tereta. Prostorni raspored uključuje ulazak u hodnik, komforan dnevni boravak, potpuno opremljenu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.500 €, 29,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderno uređen jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, površine 29m² sa dodatnom natkrivenom terasom od 2 m². Stan se nalazi na drugom spratu i pažljivo je opremljen kvalitetnim nameštajem rađenim po meri, kako bi svaki deo prostora bio maksimalno funkcionalan i udoban.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan svetao trosoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Sajma. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade i idealan je za porodičan život ili kao investicija. Stan je polunamešten, funkcionalnog rasporeda i veoma osvetljen zahvaljujući velikim prozorima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni