• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu novogradnja što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja što manji

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja što manji" pronađeno 4 867 nekretnina - prosečna cena 2.488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji na jednoj od najlepših lokacija u gradu, odlično parterno uređenje prepuno zelenila. U blizina škola, vrtić, marketi i mnoštvo parking mesta u zoni bez naplate. U stanu se malo živelo, prodaje se sa komplet nameštajem. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, Na upit, 17,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 17 m2 ADICE - Zlatiborska, nameštena garsonjera, prizemlje od 3, vm, NOV - USELJIV CENA mesečno 150 Evra + 150 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, TELEP - Zlatiborska 17 m2 - 150 Evra NOV - USELJIV IZ 47971 Agencija je upisana u registar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 37.080 €, 20,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvorišni stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu novogradnja što manji'
128.750 €
Na upit
76.220 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 52.850 €, 20,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo na prodaju,lokal na ulasku u pešačku zonu,pogodan za tihu delatnost (kancalariju i slično) površine 20m2. Lokal je u sklopu stambenog prostora i sklonjen je odbuke i saobračaja.Lokali na istoj poziciji u večini su pretvoreni u garsonjere za dnevni rental. Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duzi vremenski period garsonjera na uglu Bulevara Oslobođenja i Nov.Sajma oko 20m2,komplet namešten. Cena:200€ Magistrator 021 reg br:622 Telefon:0631448223 0644950427 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 69.611 €, 21,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 21,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov stan na Adicama, dvoiposoban dupleks. Stan je nedavno izgrađen i završen. Mirna lokacija za porodičan život. Stan u je uknjižen na 21m2, a u prirodi je mnogo veći. Za sva dodatna pitanja i informacije, možete kontaktirati naše agente prodaje! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 36.500 €, 21,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Odlična garsonjera-novogradnja***Oglašavamo prodaju prelepe nove garsonjere sa pripadajućim parking mestom na Adicama.Poseduje kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak i kupatilo.Ispred ulaza je lep prostor koji se koristi kao terasa.Podno grejanje na toplotne pumpe.Baš,baš niski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 69.611 €, 22,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.450 €, 22,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na samom početku Adica, u blizini market, autobuske stanice. Stan useljiv, potpuno nov. Prvoklasna oprema stana. Minimalni troškovi. Zgrada poseduje energetski pasoš. Stan ima izlaz na terasu od 6m2 koja je zastakljena i nije u kvadraturi stana. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 41.200 €, 22,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera u novogradnji. Prodaje se kompletno nameštena, osim kreveta. Ne zahteva ulaganja, osim higijenskog krečenja. Nalazi se na tri minute od Novosadskog puta i autobuske stanice. Nekretnina vredna pažnje. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1095230 Na prodaju nov, neuseljivan stan na Adicama. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, u sklopu kog je i kuhinja. Kao i kupatila. Parking mesto obezbedjeno ispred stana. Stan ce se knjiziti kao garaza. Grejanje na toplotne pumpe. Kontakt osoba 064/823....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.120 €, 22,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

543331-Na prodaju garsonjera od 22m² u novogradnji, smeštena na atraktivnoj lokaciji – Bulevar patrijarha Pavla. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život ili izdavanje U blizini Doma zdravlja, Mega Marketa, marketa, apoteka, restorana i drugih sadržaja Odlična povezanost sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 57.000 €, 22,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Podbara - Neposredna blizina Kosovske ulice i Riblje pijace - Kompletno renoviran stan, knjiži se kao poslovni prostor - Uknjiženo 1/1, bez tereta - Prodaje se kompletno namešten - Nova tehnika, nov nameštaj - Odlična investicija (prostor rentiran za 250-300Eur) Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garaža - garsonjera 22 m2 u prizemlju manje zgrade, okrenuta ka dvorištu, sa svojim parking mestom. Novogradnja, mirna ulica, početak Veternika, bliže Novom Sadu. Ugrađena klima. Vodi se kao garaža. Ulaz u stan iz zgrade , a može i iz dvorišta ima redovna vrata i ugrađenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 69.530 €, 23,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična garsonjera na samo 5 minuta laganog hoda do centra grada. Novogradnja, stan je bez ulaganja i odmah je useljiv. Uknjižen je 1/1 pa je moguća kupovina putem stambenog kredita. Zgrada je odlično održavana, stan za svaku preporuku. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053895, NOVI SAD, ADICE, GARSONJERA, 23m2 Na prodaju nova, kompletno nameštena garsonjera u blizini SC Vujadin Boškov U ponudi je moderna, nova garsonjera, idealna kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi u prizemlju i dvorišno je orijentisan, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 56.650 €, 23,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličan stan u novogradnji za izdavanje na potezu Detelinare. Dvorišno je orjentisan tako da se ne čuje nikakva buka. U blizini je osnovna škola kao i autobusko stajalište, pa je odlično povezano sa fakultetima. Ima puno zelenila oko zgrade kao i dovoljno prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.850 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelepa garsonjera od 23m² u mirnom delu Telepa, u ulici Ilirska. Stan se nalazi u novogradnji i smešten je u prizemlju, što ga čini izuzetno praktičnim i dostupnim. Posebna prednost ove nekretnine je sopstveno, ograđeno dvorište, idealno za odmor, kućne ljubimce ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 66.950 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA , NOV, NAMESTEN STAN . Agencijska oznaka 1100269 Prodaje se nova garsonjera stara dve godine . Kompletno je opremljena i sve je u ceni. Trenutno se izdaje stan na dan , tako da je dobra investicija . Nalazi se u mirnoj ulici . Za više informacija pozvati na 0641709174 Mila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 40.330 €, 23,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nov brzo useljiv stan. Odlična gradnja i kvalitet, fenomenalna urbana vila na Sajlovu. Savršene strukture soba i prostorija. Grejanje u zgradi je podno - švajcarski ekološki sistem grejanje na struju - računi su za 30% povoljniji u odnosu na grejanje na gas (podesivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.100 €, 24,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, uknjižen jednosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), TC Promenada, Spensa. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa tuš kabinom i zastakljena terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 105.000 €, 24,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1053300 NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA, 24 M2 Iz ponude izdvajamo garsonjeru od 24 m2 na lokaciji Centar. Stan je odlično osmišljen, izgrađen i pozicioniran. Tačno, garsonjera je u pitanju u strogom centru grada Novog Sada. Nova, neuseljavana nekretnina, sa ukusom nameštena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 63.600 €, 24,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Stan je izuzetno osunčan i svetao.Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 103.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 99.000 €, 24,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 103.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD,LUX, ulica Grozde Gajšin, GARSONJERA, NOVO!!! - Ukoliko vam se izdavanje "stan na dan" čini kao idelna investicija, evo prave poslastice za vas! Idelana lokacija, pola minuta od Pašićeve, dva minuta od Dunavske i Zmaj Jovine. Potpuno nov, kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 62.830 €, 24,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju svetla, topla i potpuno opremljena garsonjera 24m2 na 5 spratu zgrade bez lifta na Futoškom putu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan poseduje: klimu, kablovsku i internet, nov šporet, nov frižider i veš mašinu. Prvi vlasnik 1/1, uredna dokumentacija. Trenutno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 24,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalna garsonjera u novogradnji. Sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija i odlična keramika je samo delić ove prelepe garsonjere. Smeštena u mirnom i porodičnom delu Adica koji možete sam da zamislite. Stan se nalazi na prizemlju manje stambene zgrade kvalitetne gradnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 81.775 €, 24,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.000 €, 24,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom mini stambenom kompleksu, projektovanom za miran porodični život, bez buke i gužve. U okviru kompleksa dostupni su garsonjere, jednosobni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namestena garsonjera na Grbavici.Stan ima odvojenu kuhinju sa terasom.Postoji mogucnost u dogovoru sa vlasnikom da se dokupe stvari koje fale(nov sporet,nov frizider).Cena 260e+depozit+agencijska provizija. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno renovirana i potpuno opremljena garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija na Grbavici. Stan se nalazi na južnoj strani, dvorišno orijentisan – miran, tih i idealan za uživanje i rad. Karakteristike stana: Potpuno renoviran stan i kupatilo Nov nameštaj Novi kućni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namestenu garsonjeru na duzi vremenski period pocev od 01.09.2025. Garsonjera 24m²,namestena,ima klimu, ves masinu,terasu. Nalazi se na 2.spratu od 3. Moguc parking u dvoristu zgrade.Informatika(sa ukljucenim grejanjem)oko 5500,struja po potrosnji. Mesecna kirija 250€,depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 25,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odlična garsonjera površine 25m2 , smeštena u modernoj i kvalitetno izgrađenoj zgradi u mirnom i uređenom naselju. Stan se nalazi u novogradnji, što budućem vlasniku pruža sigurnost, energetsku efikasnost i minimalna dodatna ulaganja u narednom periodu. Idealna je kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.550 €, 25,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Neposredna blizina autobuskog stajališta, doma zdravlja , vrtića Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 81.775 €, 25,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 41.950 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja sa mogućnosti povrata PDV-a .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 85.399 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 90.150 €, 25,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je garsonjera na odličnoj lokaciji! Novogradnja, dobro opremljen, idealan za izdavanje! Za više informacija pozovite! .