• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u novom sadu novogradnja što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja što manji

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja što manji" pronađeno 4 855 nekretnina - prosečna cena 2.487 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • podrum
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.600 €, 32,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u modernoj zradi. Zgrada još uvek nije useljena. Veoma prostran i svetao jednosoban stan. Dvorišno orijentisan. Grejanje je na gas sa kalilometrima. Agencijska provizija od 3% se dodaje na cenu. Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 066 829 2224 ili 065 2727 090....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.000 €, 32,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122887, novogradnja. Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji. Odmah useljiv. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte agenciju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 46.090 €, 32,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan nov jednoiposoban stan, u delu Petrovaradina Sadovi. Izgradnja će biti gotova tokom ove godine. Za više informacija pozovite naše agente ! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.530 €, 32,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Novogradnji sa rokom useljenja maj 2025. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na toplotne pumpe- izuzetna ušteda. Mogućnost kupovine parking mesta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 32,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

U ponudi je potpuno nov,moderno namešten jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u gradu. Veš mašina, led ogledalo na tač, kaljeno paravan staklo u tuš kabina.Inverter klima, ugradni indukcioni šporet i ugradna rerna.. Velux prozor sa zavesom i termo mrežicom. Nova ugradnja kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.400 €, 32,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100096, Novi Sad, Telep,garsonjera, 32m2, prvi sprat. Novogradnja, lux, odmah useljiv…Dodatne pogodnosti: lift, klima uređaj, video nadzor, sigurnosna vrata sa 3 tačke zaključavanja, sobna vrata furnir sa skrivenim šarkama i magnetnim bravama, optika u stanu,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, u novogradnji, na prizemlju dvospratnice. Za vise informacija pozvati nase agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.400 €, 32,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, garsonjera, 32m2, prvi sprat, nov, odmah useljiv, PREPORUKA+++Agencijska oznaka stana 1063248, Novi Sad, Telep, komforna garsonjera, 32m2, prvi sprat. Novogradnja, lux, odmah useljiv…Dodatne pogodnosti: lift, klima uređaj, video nadzor, sigurnosna vrata sa 3 tačke zaključavanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.000 €, 32,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov stan odmah useljiv 32m2 na adicama. Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo Naselje, izdaje se manji jednoiposoban stan od 32m2, u hodniku plakar, komforna spavaća soba, veće kupatilo, prostran dnevni boravak, kuhinja uvučena. KOMPLETNO OPREMLJEN-NOV NAMEŠTAJ! Useljiv odmah. Mali troškovi režije! Agencijska oznaka 9100163. (Aleksandar Petrović,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prizemlje kuce za smestaj sezonskih radnika U blizini gradski prevoz kao i blizina restorana za ishranu U cenu uracunati svi troskovi NIJE POTREBN DEPOZIT Ljubomira Ljube Tadica, Prizemna, Novogradnja, Kaljeva, Potreban depozit, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.000 €, 33,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fenomenalan stan sa jednom spavaćom sobom u mirnom, porodičnom kraju. Stan je nov skoro useljen, prodaje se delimično namešten. Grejanje je na gas sa jako malim troškovima. Ako tražite nov a povoljan stan onda je ovo savrsena ponuda za vas! Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.358 €, 33,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj moderan stambeni kompleks predstavlja vrhunski kvalitet gradnje i savršen izbor za porodice koje žele da uživaju u mirnoj oazi uz potpunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 76.250 €, 33,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41439, 061 234 30 11 Stefanela, Lux stan novogradnja, sa nameštajem. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.600 €, 33,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

064/120-41-93 Na prodaju je nov, moderno opremljen jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, u blizini svih potrebnih sadržaja – prodavnica, škole, vrtića, javnog prevoza i drugih važnih lokacija. Stan je svetao, funkcionalno raspoređen i kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 55.620 €, 33,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva, uknjižena nekretnina u novogradnji na Veterničkoj rampi. Sopstveni sat za struju, sa kombinacijim grejanja na norveški radijator j na Inverter klimu. U dvorištu je obezbeđen parking za stanare bez numerisanih mesta ali ga ima dovoljno. Ulaz u stan je iz zgrade, uknjiženo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan preuređen od garaže ali uknjižen kao stan 1/1 na vlasnika. Novogradnja je u pitanju. Stan poseduje prizemni deo gde je smeštena od ulaza kuhinja sa dnevnim boravkom, drvene stepenice vode na galeriju gde su spavaći i radni deo, kao i kupatilo. Veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.380 €, 33,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Telep Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2025 godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 56.020 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.indomio.rs

Garsonjera u zgradi rađenoj 2017. godine na Adicama. Stan je u odličnom stanju, potrebna su manja higijenska ulaganja da bi sijao kao nov. Prednosti su blizina Dunava, puno zelenila, pogled na Frušku Goru, takođe zgrada je na 30-ak metara od nasipa preko čijeg puta se na Liman dolazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 33,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP ponuda – Jednoiposoban stan 33 m² na Adicama, bez ulaganja, useljiv za mesec dana! Lokacija: Adice, blizu Kamenjara, marketa, autobuskog stajališta – sve na par minuta hoda, odlična povezanost javnim prevozom i centrom grada. Površina: 33 m² funkcionalno organizovano – spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 86.400 €, 33,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada se sastoji od 86 stambenih jedinica i 86 garažnih mesta, sa planiranim završetkom radova 30. aprila 2027. godine. U ponudi su jednosobni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 33,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je nov, moderno opremljen jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, u blizini svih potrebnih sadržaja – prodavnica, škole, vrtića, javnog prevoza i drugih važnih lokacija. Stan je svetao, funkcionalno raspoređen i kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i aparatima, te....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 105.300 €, 33,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa odvojenom spavaćom sobom. Nudimo Vam stan u novogradnji sa odvojenom spavaćom sobom. Dnevna soba je spojena sa kuhinjom i ima izlaz na terasu. Stan je dosta svetao. Grejanje je gradsko centralno sa kalorimetrima. Veoma kvalitetna gradnja. Postoji mogućnost kupovine garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 90.750 €, 33,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 92.500 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 soban stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 33m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Izuzetna funkcionalnost. Kvalitetna novogradnja u mirnoj ulici nadomak svih potrebnih sadržaja. Odlično je povezan sa glavnim saobraćajnicama kao i ostalim delovima grada. Korišćeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 56.080 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov jednoiposoban odmah useljiv stan na prizemlju manje nove zgrade, sa velikom pripadajućom velikom ograđenom dvorišnom terasom .Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu,uredna dokumentacija(knjiži se kao garaža)Podno grejanje na toplotne pumpe.Parking za stanare.U cenu je uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.000 €, 33,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Jednosoban stan Na prodaju potpuno namešten jednosoban stan u novogradnji, na drugom spratu moderne zgrade savremenog dizajna. Stan se nalazi u mirnoj i tihoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini dečijeg vrtića. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto od 15 m² u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 55.620 €, 33,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,nov,useljiv stan u Veterniku.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 33 m2 TELEP ul Neimarova, dvosoban prazan stan, UGRAĐENI KUHINJSKI ELEMENTI , visoko prizemlje od 4, klima * useljiv odmah !!! CENA mesečno 300 Evra + 300 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan u ulici Antuna Urbana. Odlična lokacija , blizu više gradskih autobuskih linija. U blizini pijaca, vrtić, škola, niz prodavnica i megamarketa. Stan je nedavno opremljen i u njemu se nalazi kompletno nov name š taj i ure đ aji , što se može videti i na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Stan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 74.300 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno kod nas! Predstavljamo Vam fenomenalnu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na uglu Alekse Šantića i Bulevara Cara Lazara. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja i prodaje se kompletno namešten kao sa fotografija. Nalazi se na 10. spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bulevar vojvode Stepe. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škole, vrtića, više trgovinksih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 99.910 €, 34,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

TOP lokacija! Odličan uknjižen jednoiposoban stan sa savršenim pogledom na dvorište sa puno zelenila. Sve je kompletno renovirano, od poda do plafona. Postavljen je nov hrastov parket, ulazna sigurnosna vrata, odlična keramika, pvc-stolarija sa roletnama, nove vodovodne i elektro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.150 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan jednoiposoban stan površine 34 m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Telep. Stan se nalazi na visokom prizemlju i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je potpuno nov, u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.230 €, 34,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična ponuda, odličan stan u novogradnji, pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.610 €, 34,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan u novogradnji sa mogućnosti povrata PDV-a .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.530 €, 34,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 54.010 €, 34,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA NA ADICAMA – pouzdan investitor---Agencijska šifra 1007975.Rok završetka: kraj 2026. godinePredstavljamo novi stambeni objekat na Adicama, idealan spoj kvaliteta gradnje, savremenog dizajna i mirnog porodičnog okruženja.Investitor sa devet godina iskustva u izgradnji stambenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 87.000 €, 34,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin. NOV, NEUSELJAVAN JEDNOIPOSOBAN STAN. U novoizgrađenoj zgradi, odličnog kvaliteta nalazi se na visokom prizemlju, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Preradovićeve. Stan je po strukturi jednoiposoban, površine 34m2 koji su vrlo lepo i funkcionalno iskorišćeni. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.350 €, 34,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 468)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>