• GoHome Professional
stan u novom sadu 73000 evra što manji lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan u novom sadu 73000 evra što manji lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 73000 evra što manji lift

  • Za upit "stan u novom sadu 73000 evra što manji lift" pronađeno 340 nekretnina - prosečna cena 2.528 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • za studente
    • klima
    • interfon
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 78.780 €, 32,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Salajci! Poznati investitor započinje sa gradnjom novog projekta u mirnom delu grada. Predviđeni rok završetka radova je kraj 2025. godine. Investitor je veoma prepoznatljiv po svojim dosadašnjim projektima, takođe karakteriše ga sjajan kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 79.000 €, 32,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93596, VPR/, lift, telefon, podrum, ostava. Prodaje se jednosoban stan na Novom Naselju, u blizini crkve. Nalazi se na četvrtom spratu dobro održavane zgrade, sa liftom. Stan je uknjižen na 30 m², što je ujedno i grejna površina. Dvorišno je orijentisan, svetao i miran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Jednoiposoban stan na Klisi,blizu Auto-puta i Roda marketa, III sprat bez lifta,uknjižen 32m,podne ima 37m,zgrada ima svoje dvorište tako da ima parkinga . . . odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, duplex stan. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji. Pozovite naše agente za više informacija. Tel: 021/662-0001 U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 74.000 €, 33,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" arial",sans-serif;color:black;mso-themecolor:text1"="">ŠIFRA: 1053235 NOVI SAD, NOVO NASELJE-BISTRICA, JEDNOSOBAN STAN,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 71.810 €, 33,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji u odličnoj zgradi u blizini Novosadskog puta. Rok za završetak gradnje i useljenje je mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 74.200 €, 33,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Lokacija odlična. U blizini sve što je neophodno za život. Za više informacija pozovite. Lift.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 77.000 € na 75.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 75.000 €, 33,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2025 - 90.000 €
05.10.2025 - 82.000 €
10.05.2026 - 77.000 €
17.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 75.000e Agencijska provizija 2% od konačne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica , mali prizemni stan , uknjizen. Agencijska oznaka 1098096. Prodaje se stan u dvorištu zgrade na Grbavici. Stan je pretvoren od garaze i uknjižen 1/1 kao stan . Sastoji se od dva nivoa . U donjem nivou je kuhinja, mali dnevni boravak i stepenište za gornji nivo . Gore su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 33,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.100 €, 33,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama.Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 79.570 €, 33,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Top lokacija ! Odličan uknjižen jednoiposoban stan u novijoj zgradi u prelepoj ulici punoj zelenila. Maksimalno je iskorišten prostor i deluje da ima više kvadrata. U ceni ostaje komplet kuhinja sa tehnikom, klima, cipelarnik u hodniku, kao i plakari u dnevnoj i spavaćoj sobi. U ulici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 75.000 €, 35,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110232, V/V, klima, lift, uknjižen. EXTRA PRILIKA ! KUPITE jednoiposoban stan po ceni garsonjere. Prodajemo jednoiposoban stan 35m2 ( zbog kosina knjižen na 28m2) na Novoj detelinari za 75.000 evra. Stan se sastoji od dve sobe,posebno kuhinja, predsoblje i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 35,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jednoiposoban stan na Telepu. Zgrada se nalazi u mirnom delu Telepa. Stan je dvostrano orijentisan. Ispred zgrade nalazi se parking. Za dodatne informacije i razgledanje stana, slobodno pozovite naše agente prodaje. b119 sifra: 538551 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.160 €, 36,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj fenomenalan arhitektonski projekat, dizajniran je sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na -1 nivo. U gradnji i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.000 €, 36,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Samo kod nas u ponudi - jednoiposoban stan na Novom Naselju. Prodaje se namešten, kao na fotografijama. Stan je izuzetno lepo održavan, trenutno je u funkciji dvoiposobnog jer je terasa zatvorena i u funkciji sobe. Zgrada održavana, poseduje biciklanu, vešernicu, 2 lifta, uz stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 78.550 €, 36,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi različitih struktura. Gradi pouzdan investitor od najkvalitetnijeg materijala! -Grejanje na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan) -Šestokomorna stolarija nemačkog profila firma -Sigurnosna vrata čelične konstrukcije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 37,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan je veoma dobro održavan i useljiv je odma po isplati. Ulaz je iz dvorišta zgrade. Za više informacija i gledanje ove nekretnine pozovite naše agente prodaje. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 74.150 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na bulevaru Patrijarha Pavla. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, jednu odvojenu spavaću sobu, kupatilo i hodnik. Centralno grejanje. Uknjižen 1/1 Za više informacija pozovite 069/383-1010 Stanislava Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 74.160 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007046.Kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na Bulevaru patrijarha Pavla u prizemlju stambene zgrade, dvorišno orijentisan. Stan se prodaje namešten. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.980 €, 37,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Svetao jednoiposoban stan sa velikom terasom, odličnog rasporeda, bez ulaganja. Dvorišno orjentisan sa lepim pogledom i velikom udaljenošću od okolnih zgrada, a postoji i parking otvorenog tipa u sklopu dvorišta zgrade. Stan je na odličnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića, klinika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.980 €, 37,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

40941, 061 234 30 11 Stefanela, Svetao jednoiposoban stan sa velikom terasom, odličnog rasporeda, bez ulaganja. Dvorišno orjentisan sa lepim pogledom i velikom udaljenošću od okolnih zgrada, a postoji i parking otvorenog tipa u sklopu dvorišta zgrade. Stan je na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 79.250 €, 37,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 70.020 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. U pitanju je jednoiposoban stan odličnog rasporeda. Stan ima prelepu dnevnu sobu, kvadratnog oblika koju lako možete organizovati onako kako Vam odgovara. Kuhinja je blago odvojena i veoma funkcionalna.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 77.250 €, 38,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551851-Prodaje se odličan uknjižen stan bez tereta i zabeležbi. na traženoj lokaciji, strukurno je moguće napraviti jednoiposoban uz manja ulaganja. Fantastičan pogled se pruže sa terase, tavanska prostorija pripadajuća stanu, ugrađeni su novi liftovi i zgrada se odlično održava.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.410 €, 38,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je sredina 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.570 €, 38,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u izgradnji na Adicama. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Rok završetka radova jesen 2025. godina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 75.910 €, 39,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na izuzetno mirnoj i dobro povezanoj lokaciji pogodnoj za porodičan život. Rok zavšetka radova je avgust 2026. godine plus 60 dana, grejanje je podno na struju što umanjuje režijske troškove. Zgrada će biti vrhunskog kvaliteta, zidana termo blokom 25cm i demit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 75.910 €, 39,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam vrhunski kvalitet gradnje na Klisi po povoljnim cenama. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno očuvan i u potpunosti opremljen stan površine 30m², smešten u mirnom i lepo uređenom delu grada. Ovaj šarmantni dom odiše toplinom i praktičnošću, a zahvaljujući pametno osmišljenom rasporedu prostora, funkcioniše kao jednoiposoban — spavaći deo je diskretno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 40,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu nadomak centra grada. U pitanju je dvorišni stan 40m2,stan je održavan,svetao,pogodan za porodičan život. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, kuhinjom,trpezarijom i dnevnim boravkom sa ostavom. Obe spavace sobe su komforne i prozračne. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.400 €, 40,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

541314-Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 66.000 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Veterniku Jednosoban stan 40 m2 na Odličnoj Lokacijistan se nalazi na Prvom spratu u starijoj zgradi bez Lifta i Terase,ulične je orijentacije ima jednu sobu,predsoblje,kuhinju koja je urađena od terase i kupatiloIma Izvesnog UlaganjaParking je pored zgrade.Može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119083, III/III, uknjižen, parking. Prodaje se neuseljavan dvosoban stan 40m2 u novogradnji na Klisi. MOŽE KREDIT ZA MLADE. Stan se nalazi u lepoj dugačkoj zgradi u mirnoj ulici nedaleko od Temerinskog puta. Pošto se nalazi na trećem spratu bez lifta, može biti interesantan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.050 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt: 021/221-5100 ili 064-8033-305 539729 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 41,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Avijacija, ulica Rumenački put. Po strukturi dvosoban, namešten stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim delom, spavaća soba (koja ne ulazi u kvadraturu stana), kupatilo, zatvorena terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.820 €, 42,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 42m2, JEDNOIPOSOBAN Na prodaju je jednoiposoban stan u naselju Adice, u pitanju je novogradnja, spremna za useljenje. Postoji mogućnost povrata PDV-a. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Cena je 79.800,00&#8364; (cena sa PDV-om) +....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.780 €, 43,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

532427 Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.050 €, 44,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka -1081829- Prodaje se uknjižen jednoiposoban stan u Petrovaradinu, u bloku 8. Lokacija odlično povezana sa gradom, puna zelenila i parking mestima koja se ne plaćaju. Stan je u izvornom stanju, lepo održavan. Odmah je useljiv i prodaje se komplet namešten. Šesti sprat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 80.210 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, nov, neuseljavan dvosoban stan. Nova zgrada pouzdanog investitora na sjajnoj lokaciji. Ovaj stan površine 44m2 sadrži ulazni deo, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! -1/4 sprat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 76.250 €, 45,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN NA DOBROJ LOKACIJI NA ADAMOVICEVOM NASELJU.STARA GRADNJA PETI SPRAT POD PLOCOM ,BEZ LIFTA ZA RENOVIRANJE/***UGRADJENA NOVA SPOLJNA PVC STOLARIJA Podrum, ostava, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 341)